Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Ylorei piac KaDiPE5
Ylorei piac KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 9%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
12 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Yesterday at 12:51 pm
• Asszociáció

Hétf. Május 23, 2022 6:54 pm
• Asztalok

Hétf. Május 23, 2022 6:23 pm
• Tükröm, tükröm

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 3 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Ylorei piac

Go down 
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 19, 2022 4:48 pm
Újabb információt kaptam, hogy a leányomat most Caldenben látták. Nem tétlenkedhettem, s a piacra indultam. Ingerült voltam, láttam már azt, hogy a nap lassan alá bukik.
Nem ülhetek lóra, nem érnék oda időben, így is a levél megírása után is sok idő eltelt. Olyat kellett használnom, ami magam sem gondoltam volna. Mágiát.

Belépek, s azonnal apró lábaim sietve lépdeltek a pulthoz, ahol az árus volt.
- Két utazó tintát, de septiben. – Mondom, alig érve fel a pultot.
- Magának is szép napot! – Mondja.
- Ne szórakozza, adjad. – Mondom, majd már azonnal elő is keresi. Lassan, tán lassabban, mint azt kellene. Bizonyos vagyok, hogy szórakozik velem, hiszen goromba vútam.
- Mit vesződöl? – Csattanok fel, s addig kikeresem a pénzt. Tán jobban kapkodja a csülkeit, ha már csilingel az Ulron.
Ledobom a fa asztalra.
- Itt van 40.  – Mondja, majd anyázom kissé, hiszen emlékeimben nem ennyi vút.
- Oh, hogy az alvilág szipolyozná ki a lelkid. – Vágom oda, s kikeresem a maradékot.

Felnevetett, majd elvettem azt, s igyekeztem, hogy magamra pingálhassam, s mehessek Caldenbe.

2db utazó tinta (40 ulron)

Teljesítve

❖❖❖

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
885
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Ylorei piac Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Márc. 09, 2022 9:44 pm

What happens in Ylore, stays in Ylore.
Ismerem Ylorét, akár a tenyeremet, hiszen a világosság városa volt az első, melyet felfedezhettem a birodalomban, és jó pár évet eléltem itt, mielőtt még felkerekedtem volna világot látni és a vörösek által kiszabott megbízásaimat teljesíteni. Persze többször visszatértem telelni vagy csupán átutazni, ezért nem okozott gondot felkutatni a füvesembert sem, akit Wynva ajánlott. Azonban a gyakori ylorei tartózkodásnak megvannak a hátrányai, például, hogy előbb-utóbb bizonyos személyekkel konfrontációba keveredek holmi fehérnépek vagy egyéb kellemetlenségek okán, s miként megpillantottam a pult mögött ácsorgó férfit, rögvest tudtam; nem, hogy olcsóbban fogja mérni az áruját, hanem egyenesen az életemmel akarná megfizettetni.
Ezért hát megadással tovább ballagok a piacra, ahol a hűvös idő dacára jócskán akadnak a portékáikat kínáló kofák és szerencséjükre vevők is. Többek között jómagam, aki sokadik kört futva lel csupán rá Timotiusra, kinél állítólag bármit meglelek. És csakugyan így van, akad nála minden, mit a listára felvésett az erdő szemrevaló boszorkánya, sőt, még annál is több. Bölcs meglátása mellett, miszerint tanácsosabb mindenből két adagot beszerezni, furmányos beszédével meggyőz néhány tűzlevél papír megvételéről és egy medalionról, mely a lebegő fát hivatott megidézni szépséges kanyarulataival. Már tudom is, kinek lenne való.
- Egy öröm volt, Timo, akkor ahogy megvitattuk, szívesen látlak a Tűzvirágban, eléneklek bármi fülednek kedveset – kacsintok rá egy széles vigyor kíséretében búcsú gyanánt, majd felnyalábolva a holmikat, megindulok vissza az alkimisták fellegvárába.

// #vásárlás: 2 db Nyugalom elixír (60 ulron), 2 db üvegcse (5 ulron), 2 adag tusak virág (10 ulron), 4 db Tűzlevél papír (28), Elf cirádás medalion (20) : 123 ulron //

Teljesítve

❖❖❖

Tinvaak los grah
There is no distinction between debate and combat to a dragon. For us it is one and the same.
Bárd vagyok
Ahronit

Our deepest fears are like Dragons guarding our deepest Treasures

1513
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 26, 2022 10:05 pm
Kilépve az alkimista laboratórium ajtaján mélyet szippantottam a friss tavaszból. Kedvem támadt a magasba nyújtózni, s megcirógatni a Nap orcáját, de elértetettelen volt. Arcomon félmosoly játszott, ahogy jó kedéllyel hagytam magam mögött a lépcsőfokokat, odaköszönve néhány érkező idegennek,  majd fordultam a piac irányába, hónom alá csapva szerzeményeimet. A forgatag nagy volt, ahogy a kínálat is, mégsem lehetett egy helyen beszerezni mindent, melyre szükségem lett volna. Beletörődve a helyzetbe, miszerint több éhes száj fog örülni a mai napon, az egyik árusnál beszereztem a két Forrasztó és az egy Szendergő bájitalt, és a négy üvegcsét, melyre úgy gondoltam szükségem lesz, ha az istenek is úgy akarják. Mindezért kilencvenöt ulronnal fizettem. A másik harminctól fosztott meg, amiért cserébe kaptam két adag garan levelet és erne termést valamint nowerd porzójának őrleményét. A harmadiknál pedig vettem egy üveg Ruvdát és mellé még egy üveg  Merladot is, mindössze húsz ulronért.

// #vásárlás: 2 Forrasztó bájital 70 ulron; 1 Szendergő bájital 15 ulron; 4 üvegcse – 10 ulron ; 2 adag garan levél – 10 ulron ; 2 adag erne termés- 10 ulron; 2 adag nowerd porzójának örleménye- 10 ulron ; 1 üveg Rudvak -10ulron; 1 üveg Merlad – 10 ulron -  145 ulron //

Teljesítve

❖❖❖

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

762
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Tanonc (Elementáris mágia); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 24, 2021 8:02 pm

Penninor, másnap
Daldram & Mesélő & Rilrion
Igyekszem elkendőzni az arcomra kívánkozó mosolyt, mely a helyes tipp okán akaródzik a számra kapaszkodni, elvégre ki tudja; ameddig nem történt meg az adás-vétel, még bármi előfordulhat, az ár bármiként változhat. A hegyesfülűek általában az üzleteikben is kimértek, igazságosak, ám egyszer volt szerencsém megjárni, hogy eme előítéletre hagyatkozván engedtem annak a nagy számnak. S végül a „személyes kisugárzásom megbotránkoztató voltára” hivatkozva alaposan megnövelte a portékájának értékét a kedves árus.
Tehát ezúttal minden önkontrollomat bevetve játszom az eltűnődött töprengőt, mint aki még ennyit is sokall a hangszerért, mire azonban eljutnék a színjátékban a nagy kegyes megadáshoz, az elf ismét megszólal. Hallom, amiként Daldram az oldalamról felhorkant, s noha szívem óhaja szerint barátian seggbe rúgnám, helyette egy negédes mosolyt engedek a vonásaimra kiülni.
- Ez csak természetes. Elfog a rémület a gondolattól, hogy holmi otromba kezek pengessék ezeket a messze híres húrokat! Ám úgy vélem, Rilrion, a híres bárd ujjai között a legnagyobb biztonságban duruzsolhatják a közönségnek Avourel születését, vagy az Erdők királynőjét – bólogatok szakértő ábrázattal, mialatt leszámolom az összeget, és egy erszény ölelésében átnyújtom a csengő ulronokat a kofának.
- Egy élmény volt, drága uram. Kerüljék a botkezűek! - intek felé, immáron a hőn vágyott hangszerrel a kezeim között. Ó, minek is nevezzelek, te gyönyörűség? Ábrándos sóhajjal nyomok egy cuppanósat a nyakára, aztán a törp úrra vetem lelkes szemeimet.
- Kerítsünk valami hátast is, addigra tán be is esteledik, s a fürdőházban nem pusztán nézegetni fogjuk tudni az elf kisasszonyokat – vigyorodok el cinkosan.

// #vásárlás: Elf lant (290 ulron) //

Teljesítve

❖❖❖

Tinvaak los grah
There is no distinction between debate and combat to a dragon. For us it is one and the same.
Bárd vagyok
Ahronit

1513
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
Kezdő (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 24, 2021 7:38 pm
A piac egyik legszebb bódéja nem is lehetne más, mint egy Elf kezek által készített hangszer bódé. Azt mondják ezeknek a hangszereknek mágikus erejük van, hiszen nem csak a fület, de a lelket is elvarázsolják. Persze, ha már valaki jártas, akkor tisztában van azzal, hogy a históriáknak nem szabad mindig adni. Ám bizonyos, hogy az össze portéka szemkápráztató, és csak igazi mesterek, s zenézek kezébe valók. Finoman leng egy szélcsengő, melyet az oldalába biggyesztettek, a szél kellemesen táncoltatja meg, s az árust is ilyen kellemességgel érinti meg a finom lágy dallam.
Egy férfi lép a bódé elé, ahol az árus rá veti érdeklődő ám még is elegáns tekintetét. Finom eleganciával áll a bódéja mögött, és várja mit adhat az úrnak. Az megszólítja az ő nyelvén, ám ezt az Elfet ez nem hatja meg.
- Mae Govannen! – Válaszolja vissza, kimérten ám nem riasztóan, s lenézően. Kérdésére az Elf elmosolyodik.
- 290 ulron. – Válaszolja, majd hozzáteszi.
- Ugye tudja azt, hogy ezek a hangszerek csak is olyan kézbe valóak, kik méltóak, s értenek a művészethez, zenéhez? – Kérdezi most egy kissé lenézően, ám ne vessük a szemére még is csak Elf lenne.

Ahronit Kedvelte

Tulveron főkrónikása
Kalandmester

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
360
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron
❖ Szintem :
Mester

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 24, 2021 7:21 pm

Penninor, másnap
Daldram & Mesélő & Rilrion
Dacára annak, hogy az egész éjjelt átmúlattuk, a maradék részét pedig egy disznóól kényelmetlen padlóján töltöttem némi széna óvásában, meglehetős jó kedvnek örvendek, miként átlépjük az általam jól ismert város kapuját. Yloréban szinte még a levegő is más; tiszta, üde, és ilyenkor még egészen csendes.
Az elfek zöme korán kel, ráérősen szervezve a napjaikat, így mire a piactérre érünk, már szép kis tömeg gyűlt össze az áruikat kínáló kofák gyűrűjében. Ám a többi város, falu, település vásáraival ellentétben itt nem szokás a torkot-próbáló üvöltözés és a tolakodás; a hosszúéltűek türelmére és kimértségére jellemző magaviselet az uralkodó. Amiért pusztán áldani tudom azt a fennkölt mindenüket, a mulandóban lévő fejfájásomnak kifejezetten jót tesz a béke.
Ami Daldram urat illeti, nem engedem útjára kölcsön ulronokkal, hanem magam kísérem el cipőt vásárolni, illetve, amire még szüksége adatik. A ruhás standoknál persze nem tudom megállni, hogy ne költsek egy új, téliesebb szettre, no meg egy köpenyre, mely határozottan előnyömre lesz az őszbe forduló kalandozásunkon.
Miután a divatnak elég időt szenteltünk, s a mélynövésű társam is bírja még a strapát, hát szerzek némi tintát az íráshoz, friss, tartaléktollat vész esetére, illetve egy üres füzetet az ihletem esetleges meglódulásának apropóján. Aztán egy mágikus eszközöket árusító sátornál is megtorpanok, ahol holmi teleport kristályokat kínálnak jutányos áron. Meglehet, egyik útazó cimborám sem rajongott az elképzelésért, azonban a biztonság kedvéért beszerzek belőlük négy darabot.
Végül pedig, ám nem utolsósorban – ó, de még mennyire, hogy nem! - felkeresem a legszentebb bódét, hol az elfek kifinomult ízlésében faragott hangszerek sokaságát kínálják. Akadnak ott fuvolák, furulyák, míves díszítéssel megáldott hárfák, s bizony a szememnek leginkább tetsző; egy cirádásra faragott, karcsú lant, mely a színéből ítélve diófából készült. Alig tudom elnyomni magamban a lelkesedésemet, ám kénytelen vagyok, mielőtt még a hatszoros árát verné rám a kofa. Bármennyire is elbűvölő a hangszer, 280-300 ulronnál nem tippelném drágábbra.
- Mae govannen! Mondja, tiszteletreméltó mester uram, mennyiért kínálja azt a diófa lantot, amott? - bökök mutatóujjammal a kívánt darabra, melynek díszítése a legszebb álmaimat idézi.

// #vásárlás: Köpeny (30 ulron), 4 db Teleport kristály (60 ulron) : 90 ulron //

Teljesítve

❖❖❖

Tinvaak los grah
Bárd vagyok
Ahronit

1513
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
Kezdő (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Pént. Okt. 22, 2021 12:35 am
A piaci árusok egy része jól ismer már. Igaz, mind Miraként, és nem az erdei boszorkaként, de ennek semmi jelentősége most. A tűzlevél papír az első, amit megvásárolok. Aztán néhány különlegesebb fűszert, sót, lisztet, és egyéb dolgokat halmozok újabb és újabb zsákokba, amelyek a hátamra kötött zsákból kerülnek elő egyenként. Végül sikerül a fehérítő szirupot és egyéb italokat, alapanyagokat áruló vénasszonyt is megtalálnom. Tőle is veszek ezt-azt,  de az itt fellelt és drága pénzen megvásárolt árukat egy külön zsákba, egyenként vászonkendőkbe csomagolva teszem el, s a hátamra kanyarítom a vásárlás végeztével.  Mondhatnám, hogy ingen-gatyám ráment erre a gyors piaclátogatásra, de úgy érzem, jól alkudtam, és sokmindent beszereztem a listámról.

#vásárlás : fehérítő szirup x2 tűzlevél papír x2 - 64 ulron

előzmény és folytatás itt: https://www.tulveron.net/t807-ylore-1021-are-hava

Teljesítve

❖❖❖

Sámán vagyok
Wynva

There ain't no such thing as a free lunch.

476
❖ Tartózkodási hely :
Holtak Erdeje
❖ Szintem :
Mester (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty
Utolsó Poszt Pént. Nov. 06, 2020 8:57 pm

Az ylorei piacon nincs olyan bor, ital, mely ne volna megtalálható. Elsősorban természetesen a saját különleges borukat, a Melradot kínálják, ám akad az ansgowi "Ans do Neir"-ből, a törpe specialitás (tömény) Ruvdából, melyet a kalózok italának is neveznek, vagy éppen a milheimi grófságból származó Chainta borból, amit a hercegnők elixírének hívnak üde, frissítő zamata végett.
Persze az italok mellett számos bájitalt, alapanyagot is fel lehet lelni a standok között, csakúgy egyszerű amuletteket, ékszereket, mindenféle kelméket és bőrdíszműveket.

A helyszínen lehetőség van vásárolni, melyet jelezni szükséges a reag végén: // #vásárlás: megvásárolt holmik felsorolása //

Áru neveLeírása
Isilmë forrásvize15 ulronaki iszik belőle, annak a hazugsága/árulása egyetlen alkalommal rejtve marad.
Gyógyító talizmán100 ulrona talizmán birtokosa képes önmaga gyógyítására. A súlyos, de még nem halálos sérülésekre gyógyír. Amennyiben aktiválódik és kifejti a hatását, darabjaira törik és használhatatlanná válik a továbbiakban.
Utazók tintája20 ulrona testre rajzolván vele az utazók jelét (csúcsára állított háromszög), bárki egyik városból a másikba utazhat tetszőlegesen a tér és idő figyelembe vétele nélkül. Mindössze egyetlen alkalommal hasznosítható, a jel a bőrbe olvad és eltűnik.
Láthatatlanság köpenye200 ulronaki magán viseli a köpenyt, képes három kör erejéig láthatatlanná válni, utána a palást hatalma elvész. Legközelebb megint csak három kör múlva lehet felhasználni.
Palackba zárt villámcsapás10 ulronegy kisebb palack, melyben rabul ejtettek egy villámcsapást. Bájital alapanyag.
Éberség bájital15 ulronfogyasztója éber marad a következő 24 órában.
Szendergő bájital15 ulronegyfajta gyógyító főzet, a fogyasztója zavartalan, rövid álomba merül tőle, az erejét pedig könnyebben visszanyeri.
Karatty főzet20 ulronelfogyasztója óhatatlan karattyolásba és hablatyolásba kezd, hatása pedig három körig érvényes.
Kábító főzet20 ulronez egy igen erős, és igen veszélyes fájdalomcsillapító főzet, ami rendkívül gyorsan, akár egy perc alatt is kifejtheti a hatását. Enyhe zsibbadást, bódulatot eredményez, ám a hátránya nem ebben rejlik, ugyanis rendkívül erős függőséget tud okozni, ami egy-két főzet elfogyasztása után ki is alakulhat.
Szenvedély elixír50 ulrona bájital csalfa szerelmet ébreszt, erős megszállottságot, szenvedélyes fellángolást az iránt, aki az áldozatával elfogyasztatta a főzetet. Hátránya, hogy előbb-utóbb kiürül a szervezetből, és a bájital hatása alatt létrejövő kapcsolat szertefoszlik. Általában 1-2 napig tart a hatása.
Éjjellátó főzet30 ulronfogyasztója három körön keresztül képes a sötétben látni. Óvakodni kell azonban, ha a főzet hatása alatt hirtelen fény éri a szemeket, ideiglenes vagy akár állandó vakságot is okozhat.
Vakmerőség szirup25 ulronaki a szirupot megissza, 24 órán keresztül nem érez sem félelmet, sem kételyt, egyszóval rettenthetetlenné válik. A félelemérzet hiánya persze nem veszélytelen, könnyedén csaphat át meggondolatlan felelőtlenségbe.
Nyugalom elixír30 ulronképes a fogyasztóját egy teljes napra megnyugtatni, békíteni, legyen szó szívfájdalomról, szerelmi bánatról vagy vérmes haragról, netán csillapíthatatlan nyugtalanságról.
Fehérítő szirup25 ulronképes az enyhe mérgező hatásokat semlegesíteni a szervezetben, többször használják másnaposság ellen is. A plura növényből állítják elő, azonban a szirup a növénnyel ellentétben nem bír mellékhatásokkal.
Élet elixír35 ulronez az elixír pótolja a szervezetben az elvesztett vért, például nagyobb vérzéssel járó sérülések esetén. Használata gyakran okoz leküzdhetetlen álmosságot, azzal együtt pedig lidércnyomásos rémálmokat.
Forrasztó bájital35 ulrona bájital képes egy alkalommal összeforrasztani a repedt, törött csontokat. A hatás megkérdőjelezhetetlen, éppúgy a velejáró, észveszejtő kínok.
Erő főzet20 ulronelfogyasztása után az alkalmazója úgy érezheti, mintha visszatért volna belé minden erő. A fizikai és szellemi fáradtságra is élénkítőleg hat, ám hatása nem tart tovább néhány óránál. Utána nem kizárt az ájulás sem.
Teleport kristály15 ulrona kristály használatakor tetszőleges úticélra képes teleportálni a mágus, illetve maximum két kísérője. Egyetlen alkalommal használható fel, egy útra és kizárólag mágusok által. Amennyiben 100 kristály erejét egy varázsbotba gyűjti a mágus, állandósítható a hatása, vagyis nem merül ki a kristály.
Tűzlevél-papír7 ulronha valaki az üzenetéhez ezt a levélpapírt használja, majd tűzre veti, rögvest a címzetthez manifesztálódik a levél egésze. Mágikus eszköz, egyszeri alkalommal használható fel.
Ellenállás ital80 ulronelfogyasztója 2-3 órára ellenállóvá válik a tudatbefolyásolásra. Egyszer használható.
Lélekacél ital80 ulronelfogyasztója 2-3 órára ellenállóvá válik az érzelmi befolyásolásra. Egyszer használható.
Hidegrázás ital80 ulronelfogyasztója 2-3 órára ellenállóvá válik a fagyhatásra. Egyszer használható.
Sárkányital80 ulronelfogyasztója 2-3 órára ellenállóvá válik a tűzhatásra. Egyszer használható.
Perae ital80 ulronelfogyasztója 2-3 órára ellenállóvá válik a méreghatásra. Egyszer használható.
Köpeny30 ulronegyszerű utazóköpeny csuklyával, többféle színben.
Prém50 ulronmeleg, puha pelerin férfi és női méretezésben.
Míves táska35 ulronközepes méretű táska az útra való holmik cipelésére. Nyereghez erősíthető.
Elf cirádás medalion20 ulronelegáns, karcsú, fát vagy egyéb növényt ábrázoló medalion, mely a viselőjét megnyugtatja, előrelátással ruházza fel.
Lant100 ulronegyszerű, diófából készült, húros hangszer.
Mandolin100 ulroncsepp alakú, kis pengetős hangszer.
Kis, kézi hárfa120 ulronkicsi, elegáns, húros, pengetős hangszer.
Furulya50 ulronegyszerű, ajaksípos fúvós hangszer.
Fuvola80 ulronmíves, ajaksípos Yloréban készített fúvós hangszer.
Sámándob45 ulronkis átmérőjű, kézi használatra való, egyszerű, dísztelen dob.
Kürt40 ulronegyszerű, kis méretű szarukürt.

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2425
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Ylorei piac Empty