Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Elhagyatott terem - Page 3 KaDiPE5
Elhagyatott terem - Page 3 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Krónikás
83 Hozzászólások - 23%
Kalandmester
60 Hozzászólások - 16%
Rhysand Earhgaze
59 Hozzászólások - 16%
Folrandír Ceilteach
54 Hozzászólások - 15%
Deedra Gindrian
31 Hozzászólások - 8%
Ezaras Azildor
30 Hozzászólások - 8%
Naken Forerion
19 Hozzászólások - 5%
Ned Hawke
11 Hozzászólások - 3%
Nîndaer
10 Hozzászólások - 3%
Cailen Sephiran
9 Hozzászólások - 2%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:18 pm
• Asszociáció

Yesterday at 10:18 pm
• Szólánc

Yesterday at 9:58 pm
• Karaván út

Hétf. Szept. 26, 2022 11:26 pm
• Fehér-tenger

Hétf. Szept. 26, 2022 4:04 pm
• Erdei tisztás

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Deedra Gindrian, Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Elhagyatott terem

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Utolsó Poszt Szer. Dec. 29, 2021 12:10 pm
Megkövült pillanatok
Furcsa, szinte már ismeretlen érzése fakult az élmény, mellyel a reggel fagyos karma húsomba mar. Mióta egy macska testébe zártak, most először pirkadattal nem kattant a zár cellám kapuján. Hiszem, hogy ez Are ajándéka nekem. S mivel soha se tudhatom, mikor következik be újra a pillanat, minden egyes percért imába foglalom a nevét. Testem s lelkem is átjárja elégedettség, hiszen néhány momentumtól eltekintve az éjszaka s a hajnal sem alakulhatott volna jobban. A bor helyett, Azildor szavai, s a leány tavasz illata részegített meg. Mégis beárnyékolja néhány, ki nem ejtett vagy éppen túlcsorduló szó gondolataimat. Keszekuszaságukba elmerülve, lábam önálló akaratából a tornyok oly rejtelmébe keveredtem, melyről fogalmam sem volt, hogy létezik. Nem sejtettem, hogy akad olyan része, melyre a feledés homálya vetül. Az eltelt idő alatt utat tört magának a saját nagyszerűségétől megmámorosodott borostyán őserdeje. A pofátlan növény attól sem riadt vissza, hogy lassan de biztosan az ablakokat is befonja. A terembe így a leveleknek sűrű függönyén keresztül csupán néhány helyen döfhette át a napsugarak izzó dárdája. Egykori pompája mára már színtelenné vált, ugyanúgy, ahogy a falak mentén húzódó asztalsor mára piszkosfehérré vált abroszai vagy a hátra hagyott vörös bársonnyal bevont székei. A megkopott olajfestékkel mázolt képek, melyből néhány megadva magát az időnek kunkorodva gyászolja sorsát, nem úgy El’ Alora zászlaja a falon, mely még mindig büszkén hirdeti a Hatalmasok erejét. Minden lépésem makacs porfelhőt indít útjára, melynek szemcséi az orromba furakodva tüsszentésre sarkallnak, hogy egy momentum erejéig élettel töltse meg a komor falakat.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

❖ Történetem : ❖ Ulron :
191
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Kezdő (Elementáris mágia, Független varázslatok); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Elhagyatott terem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Dec. 29, 2021 12:28 am

Noha El' Alora városa megmenekült a mágusháborút követő tisztogatások végzetes hatásaitól, akadnak mind a mai napig részei, melyek az összecsapások és ellenállások csúfos lenyomatát viselik magukon. Az egyik félreeső épületszárny is rendelkezik egy teremmel, mely egykoron fényűző bálok, messze híres mulatságok helyszínéül szolgált, mostanra azonban elhanyagolt, alig látogatott, már-már elfeledett szegmentumává lett a tornyoknak. Időről-időre felröppen a helyreállításának gondolata, de valamilyen okból kifolyólag mindig halasztásra kerül a dicsőségének megidézése. Az a hír járja, hogy ennek egyetlen okai a termet átszövő elvadult mágikus energiák, amelyek egészen kiszámíthatatlanok. Bár különös illúziókon, múltbéli történések lenyomatain kívül fenyegetőbb tapasztalások még nem születtek e falak között.

Rhysand Earhgaze Kedvelte

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2760
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet: