Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Toll, tus, kalamáris KaDiPE5
Toll, tus, kalamáris KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 15%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
19 Hozzászólások - 7%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
12 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 6:36 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Toll, tus, kalamáris

Go down 
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 24, 2022 11:41 pm
El nem küldött levél

Drága Lidércem, Nimfám és minden csalfa gonosz…

Ha ezt a levelet olvasod bekövetkezett az, amitől a legjobban rettegtem. Magadra kellett hagyjalak, az ígéretem meg kellett szegjem. Kérlek, bocsáss meg! Csak egy dolgot fogok bánni, hogy nem tarthatlak többé a karomba. De tudom, a túlvilág sem lehet oly rideg, hogy ne vigyem magammal emlékét fénytől csillogó szemednek s napsugár mosolyodnak, mely a mélybe rántott s taszított egy pillanat alatt. Nem tudom, hogy miként alakult a legutóbbi beszélgetésünk, de szívem legtisztább részével remélem, hogy lelkednek édes szavak hagyták el ajkam. Muszáj, vagyok elmondanom – nem tudom mennyi idő adatott meg nekünk – mert talán nem volt lehetőségem, merszem kimondani. Szeretlek! De most életemben először írom le ezt a szót. Neked. Soha nem éreztem a súlyát, nem tudtam a jelentését, amíg meg nem ismertelek.
Soha nem felejtem el azt, a pillanatot, mikor megláttalak a téren, a fátyolosan derengő aranyló aurád, a jóság, alázat, megértés színeivel keverve. A türkiz szemed, melynek felszínén megcsillant a nap huncut fénye. Már akkor ott remegett a gyomromban az ismeretlen érzés, amit bár nem tudtam beazonosítani, de felkavarta a lelkemet. Hosszú ideig tartott beismernem magamnak, mit is érzek. Nehezen fogadtam el, de nem is azért, mert fájt e beismerés, mert azzal kellett szembesülnöm, hogy elraboltad a szívemet. Ma már tudom, azért nem tapasztaltam meg ezt az érzést korábban, mert minden sejtemmel védekeztem ellene. Nem akartam szerelmes lenni, mert soha nem láttam olyan kapcsolatot, ami kiállta volna az idők próbáját, és végül ne ért volna véget úgy, hogy az egyik fél megtörjön a szenvedéstől. Azzal hitegettem magam, hogy elkerülhettem ezt, és végig hazudhatom az életem. De a sors gondoskodott arról, hogy megtanuljam a leckét. A legváratlanabb pillanatban, a leghihetetlenebb helyzetben, olyan valakibe szerettem bele, akiről soha nem gondoltam volna, hogy a szívem őt választja. És mivel nem védekeztem, mert nem is sejtettem, mi történik velem, már halálosan beléd gabalyodtam, mire ráeszméltem. Talán jobb lett volna, ha nem viszonzod... Talán jobb lett volna egy beteljesületlen, platói szerelem emlékét őrizni egész életemben... Talán nem fájna ennyire, ha nem tudom meg milyen, mikor viszontszeretsz... De életem legcsodálatosabb perceit töltöttem a karjaidban, és a világ összes kincséért nem adnám őket soha! Megtanítottál érezni. Megtanítottál szeretni. S most meg kell tanulnod túlélni a hiányom. S hogy világ életembe önző voltam, mi sem mutatja jobban, hogy bár fáj, hogy most a könnyeiddel küszködsz, még sem én vagyok az, akinek facsarja a szívét a bánat. Ha nem ismered a színeket, nem hiányoznak, de ha egyszer rácsodálkozol a szivárványra, többé nem elégszel meg a szürke árnyalataival. Valami ilyesmit éreznék én is. Nem tudnám elviselni, hogy ha magaddal vinnéd a színeket. És most sírd ki magad. Sírj, ameddig el nem apadnak a könnyeid! Utána aludj. Aludj napokig, ki se kelj az ágyból! Nézz ki üresen a fejedből, és hagyd, hogy a bánat legyőzzön! Ne küzdj ellene, úgyis esélytelen lennél. Aztán, mikor már azt hiszed, elemészt a fájdalom, érezni fogod, hogy a tested öngyógyításba kezd.
Azt akarom, hogy tud, mindig vigyázni fogom lépteid, bármerre is fújjon a szél, s ne gyötörjön a lelkiismeret, tudom, hogy a szíved, s lelked egy darabkája mindig az enyém lesz.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

❖ Történetem : ❖ Ulron :
762
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Tanonc (Elementáris mágia); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Toll, tus, kalamáris Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 26, 2022 11:51 pm
@Ezaras Azildor

Kevés a szó s még kevesebb a tinta, mellyel leírhatnám, mennyire marja lényem a bűntudat, amiatt, hogy talán a legnagyobb szükségben hagytalak magadra. Megértem, ha szívedben harag, s csalódottság lobbant, de megértéssel viseltettek iránta, s nem kívánom szaporítani a szavakat, hogy indokaimmal lágyítsalak, hisz talán igazad lehet, ha nem tartasz rá méltónak.
Ám remélem, hogy elfogadod tőlem a köpenyt, melynek szálai a végtelen fonalán nyugszik, a Nap s Hold találkozásának peremén, mikor egy pillanatra láthatatlanná válik minden. Óvjon téged úgy, ahogy én szeretnélek téged, ha szükséged úgy hozza. S mását annak, mely emlékeztet a múltra, melyből okulni kívánsz. Ez emlékeztessen arra, hogy minden vég egy új kezdet.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

762
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Feb. 11, 2022 9:08 pm
@Thora Haleye

A tegnap pillanatai órákká álltak össze, az órák pedig emlékekké.
Emléke mogyoróbarna hajadnak, mely zuhatagként fodrozódott az északi szélben, melynek érintése, mint a legfinomabb selyemkelme
Emléke szemednek, melyben tisztán tündökölt minden csillag, s mely minden rezdülésével simogatott,
Emléke szádnak, mely, mint sivatagnak a rózsa, felbecsülhetetlen csókja, mely ajkamat nedvesítette
Emléke akác illatodnak, melyet nyári éjszakákon ont magából
Emléke hangodnak, mely, mint mesebeli najádok éneke, mely elvarázsolt.
Emlékezni akarok, ma és holnap, s azután, míg világ a világ, nem feledni, holtomban is csak emlékezni.

#kihívás1

Thora Haleye Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

762
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Feb. 11, 2022 8:59 pm
Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

762
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Vissza az elejére 
1 / 1 oldal