Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Moments - Page 2 KaDiPE5
Moments - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 29%
Rymdira
25 Hozzászólások - 12%
Ezaras Azildor
24 Hozzászólások - 11%
Veleris
21 Hozzászólások - 10%
Deedra Gindrian
20 Hozzászólások - 9%
Krónikás
18 Hozzászólások - 8%
Nîndaer
14 Hozzászólások - 7%
Ahronit
10 Hozzászólások - 5%
Rhysand Earhgaze
10 Hozzászólások - 5%
Aldrich Cornwell
9 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Nyárelő havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
A korábbi feladat apropóján a Csöndes kalandok fórumrészen jeleníts meg egy emléket, ami a nyárhoz vagy a nyári ünnepekhez kötődik!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 4:14 pm
• Templom

Today at 4:11 pm
• Folyosók

Today at 2:17 pm
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Calypso, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach, Nasir Al-Qasim, Rhysand Earhgaze

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
0
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Moments

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 30, 2022 7:13 pm

moments
« taggeld;   @Arnav &  @Ian Gray  •  Zene; The golden one  »
Úgy hengeredtem végig az ágyon, mint egy macska, aki a hasára érkező napsugarak alatt lustán ébredezik. Egyelőre képtelen voltam gondolkodni vagy kinyitni a szememet, pedig a tudatom szép lassan a helyére billent. Valami rémlett az éjszakai… sőt hajnali iszogatásból is, aminek a következménye éppen az ágy másik végén feküdt – talán nem aludt, nem tudtam, hiszen még az álom csukva tartotta a pilláim függönyét. Így hát csak a sós illatot éreztem, amit nem mosott le a tegnap esti tisztálkodás sem.
– Miért nem álmodtalak… – dünnyögtem félálomban. Talán még homályos volt a tudatom a másnaposság okozta kiszáradtság miatt. Ezért sem pattantam ki az ágyból azonnal, ahogy felfogtam, hogy lényegében egy vadidegen van mellettem… egy vadidegen, aki végig nézte, amint megmosdok és bebújok a hálóruhámba. Túl korán volt ahhoz, hogy ezt megértsem.
Fordultam még egyet az ágyon, úgy hogy az arcom valahol éppen belé ütközött. Nem nagyon érdekelt egyelőre ez, csak próbáltam befúrni magam alá, mintha csak egy párna volna, ami eltakarja a nap egyre erősebbnek ható fényét. Nem akartam magamhoz térni, aludni akartam, hogy a lüktető fejfájásról még csak tudomást se kelljen vennem. Nem kellett, de nagyon is éreztem, hogy ott lüktet és a hányinger is oly’ lelkesen követte. Ezúttal viszont már nem volt mit kiadni magamból, így inkább csak valamiféle inger volt.
Valamit dünnyögtem magamban, mintha csak félálomban lennék. Valójában olyasmi akartam mondani, hogy „vidd innen a napot,” de nem volt igazán hallható egyetlen szavam sem, így ha Ari képességeinek része is lenne, hogy elvigye a napot az égről, nem érthette volna. Nyöszörögve emeletem fel végül a fejem, de még mindig nem volt nyitva a szemem.
– Mennyire jár magasan a nap…? – dünnyögtem rekedten. Reggelente általában találkoztam Iannel, hogy legalább megvitassuk a napunkra vonatkozó terveket vagy tudja, hol keressen, ha éppen egyedül veszem nyakamba a várost.
Sóhajtottam egyet és kinyitottam végül a szemem, ám annyira bántotta a fény, hogy egyelőre csak résnyire sikerült. A tekintetemmel Ari arcát kerestem, még mindig nem érezve, milyen kínos az egész helyzet. Aztán kiszáradt torokkal odasúgtam neki: – Van egy táska valahol a földön, benne egy kis fehérítő sziruppal… azt add ide, mielőtt belehalok a másnaposságba… – próbáltam végig mondani, de ahogy szép lassan felfogtam, hogy egyágyban vagyok vele. Valahogy éjjel annyival könnyebb volt erőszakosnak lenni. Valahogy akkor nem tűnt ennyire vészesnek a helyzet, most azonban szépen elpirultam.
Épp tátva maradt a szám egy pillanatra, mikor matatást hallottam az ajtó felől. Azonnal felültem és magam elé rángattam a takarót. Nem is láttam, hogy kilép be rajta. Persze sokan nem lehettek, Ian vagy a kocsmáros… nem, mintha kulcsra zártam volna az ajtót. Mindenesetre jobbnak láttam eltakarni magam annak ellenére is, hogy hálóruhában voltam - Arival ellentétben, akin nem sokat takart a tenyérnyi ruhadarab.
– Meg tudom magyarázni! – visítottam, de ettől a fejem csak még inkább lüktetni kezdett. Két ujjam a halántékomra szorítottam és a fájdalomtól a szemeimet is erősebben hunytam le.

Ian Gray and Arnav Kedvelték

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

we only obsess over relationships that feel unfinished

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1899
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés: