Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Pacsirta szoba KaDiPE5
Pacsirta szoba KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Deedra Gindrian, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Pacsirta szoba

Go down 
Utolsó Poszt Pént. Május 13, 2022 3:40 pm

Grah-Zeymahzin
Veleris & Rilrion
What happens in Ylore, stays in Ylore.
A szekreter felett görnyedve kopogtatom a pergamenen a megszáradt tintától sötétlő lúdtoll végét, álmatag pillantásokkal sújtva a kósza szavakat felsorakoztató papírost. A világért s egyetlen istenség kedvéért sem hajlandóak a rímek a tudatomra kúszni, és bizton veszem, ennek legfőbb oka, hogy napok óta nem mozdultam ki éjszaka. A magányból ritkán tudok ihletet meríteni, jobban pezsdíti az elmémet az emberek, elfek és egyéb népek sokasága, a fogadókat, ivókat, bordélyokat átszövő színpompás változatosság, azonban fontos, jelentős vendéget várok. Megadó sóhajjal ejtem hát le a tollat, és az utolsó borcseppeket magában hordozó poharam aljára nézek, csakhogy realizálhassam, kiittam egy egész üveggel és hatása, az nem sok akadt.
- Olcsó, ócska pancsok… - forgatom meg a szemeimet csöndes zsörtölődéssel, mielőtt egy öblös ásítással kinyújtóztatnám a tagjaimat. Eltűnődötten süllyesztem a pillantásomat az asztalon pihenő elixírekre, éppúgy a vörös textilcafatra, melynek kisebb párja az ajtót ékesíti kívülről. Alig tűnik szembe, ám reményeim szerint, amennyiben a bájos társam felkeres, úgy ráismer a jelzésre. S mintha csak a kívánságaimat lesnék odafent, halk kopogás ékelődik a szoba bosszantó csöndjébe.
- Máris-máris! - kiáltok fel a kelleténél lelkesebben, amint némi szédelgéssel felkecmergek a székről – rendben, talán némi hatása mégis csak volt az italnak –, majd a szobát átszelve tárom szélesre a bejáratot. Már éppen a nyelvemen bizseregne a hölgyemény nevének örömteli zamata, azonban a folyosó nem éppen lélektelen. Egy megkorosodott gerlepár sétál el mellettünk, olyan gyanakodással és rosszallással bámulva meg minket, akárha szeretett világunk ellen terveznénk merényletet elkövetni. Pf, egyszerű népek!
- Drága, egyetlen kedvesem, már epekedve vártam reád! - csattanok fel, jócskán rájátszva egyébként őszinte örömömre. Hevességgel ölelem magamhoz a derekánál, s ha nem félném mágiáját, netán smaragdjainak dühös villanását, vélhetően hívogató ajkain csókolnám. - Ennyi holdtölte alatt meghűlt az ágyam, alig várom, hogy trillázásod hallgatva lobbantsuk lángra ismételten! Egész éjjel, újra meg újra! - kiabálok a lépteiket megszaporázó idegenek után, aztán az orrom alatt kuncogva húzom be a szoba biztonságába Velerist. - Nézd el nekem, kedvesem, nehéz volt kihagyni. Másrészt… - óvatosan, még egyszer ellenőrizve, kíváncsi szempárok nem figyelnek bennünket, leemelem az ajtóról a jelzést, s csak ezt követően csukom be magunk után az alkalmatosságot. - Így ni! - csapom össze a tenyereimet, a rongydarabot a nadrágzsebem rejtekébe süppesztve. - Már-már attól tartottam, elutaztál a városból. Megkínálhatlak egy kis borral? Nem a legjobb évjárat, de szomjoltónak megteszi – vigyorodok el, a viszonylag terebélyes szoba egyik polcához lépve, melyről leemelek egy újabbat az imént elpusztított üvegből.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Tinvaak los grah
There is no distinction between debate and combat to a dragon. For us it is one and the same.

Veleris Kedvelte

Bárd vagyok
Ahronit

Our deepest fears are like Dragons guarding our deepest Treasures

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1514
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés: