Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

1022. Esőzés hava 26. - Ylore - Page 2 KaDiPE5
1022. Esőzés hava 26. - Ylore - Page 2 KaDiPE5
Mynzash
a place without expectation
"A sivatag nem arról híres, hogy kíméletes lenne a látogatóihoz, és ez a szélfútta dűnék esetében kifejezetten igaz (...)"

Hamarosan...
●●●●●●●●●●●●

• Bárdjai
Lelkes firkászok
Deedra Gindrian
11 Hozzászólások - 22%
Kalandmester
7 Hozzászólások - 14%
Ezaras Azildor
6 Hozzászólások - 12%
Folrandír Ceilteach
5 Hozzászólások - 10%
Veleris
4 Hozzászólások - 8%
Krónikás
4 Hozzászólások - 8%
Arthus Nendrac
4 Hozzászólások - 8%
Ivy Reaves
3 Hozzászólások - 6%
Naken Forerion
3 Hozzászólások - 6%
Thora Haleye
2 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Forróság havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Valamelyik reagod tartalmazza a következő szavakat: analfabéta, cickafark, inventárium. Mindhárom szónak egyetlen reagban kell szerepelnie!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

1022. Esőzés hava 26. - Ylore

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Szer. Júl. 20, 2022 12:12 am
A Rejtett Gyémánt
1022. Esőzés hava 26.
« @Wynva •  ZENE • 209 • credit; »
H
alk nevetésemet igyekszem a lehető leggyorsabban egy széles mosolyra visszaszorítani. Tehát ő is észrevette Edric kicsit sem férfias bájolgását, és teljesen megértem az aggodalmát. Én is menekülnék egy ilyen állapotban lévő embertől, mint amilyen most ő.
- Pedig valóban ő miatta érkeztem ide – vakarom meg a tarkómat feszengve, miközben helyet foglalok a mellette lévő székre, és nem arra, amire ráintett. – A barátom, akit most nem szívesen neveznék annak már a hírnevem rontása miatt sem – kezdek neki halkan, hogy a nő hallja, viszont Edric nem -, de  amint lelépett a lépcsőről, rögtön kiszemelte magácskát. Most azért jöttem ide, mert megkért, mint minden egyes alkalommal, hogy én puhítsam meg a szíve választottjait, mert hát… hogy is fogalmazzak… maguktól nem mennének bele.
Megadóan felemelem a kezeimet magam előtt. – Természtesen, most ez nem így fog történni, de muszáj azt látnia, hogy megpróbáltam Önnel beszélni, és a legvégén, ha gondolja fel is kiálthatja, hogy esze ágában sincs. Azzal meg is könnyítené a dolgomat – mosolyodom el. – De addig is, beszélgessünk kicsit, hogy azt higgye, amit kell. Mondja csak…
Tudom, hogy most belecsapok a közepébe, de hiába néztem végig őt megannyi alkalommal, amíg beszéltem hozzá, csak nem hagy nyugodni a gondolat. – Miért öltözött nemesasszonynak? Nem bántásból, de rögvest lerítt magáról, hogy még a közelében sincs ilyen életmódnak.

Wynva Kedvelte

Vándor vagyok
Raoul Damaris

Fogoly vagyok, szegény szerencsétlen, aki beleszeretett börtönébe.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
71
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

1022. Esőzés hava 26. - Ylore - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szer. Júl. 20, 2022 12:12 am

The Pretender
1022. Esőzés hava 26.

Biztos voltam benne, hogy meg fogok könnyebbülni, ha végre letehetem magam egy székre. Most, hogy Bron udvariasan kihúzza, majd betolja alám a széket, érzem csak, hogy tévedtem. Ha lehetséges, még több helyen és még jobban nyom ez a fránya fűző, és úgy érzem, egy-két levegővétel kérdése csupán, és kibuggyanok valahol ebből a szörnyű ruhadarabból. Ennek ellenére kihúzom magam, és próbálok nem olyan görcsösnek és merevnek látszani, mint amilyennek most érzem magam. Arcomra kimért kis félmosolyt varázsolok, és csak az asztal alatt ujjaim között morzsolgatott szoknyám árulkodik róla -remélem- hogy valami nincs rendben. Fogalmam sincs, mihez kezdjek itt magammal. Bron elsietett a süteményért, én pedig egy üres asztalnál üldögélek, és úgy érzem, mindenki engem néz, miután az a részeg alak dülledt szemekkel bámulva mutogatott felém nagyjából abban a pillanatban, ahogy beléptem a vendégtérbe. Igyekszem nem is nézni feléjük. Felszegem a fejem és eltűntetem a kis mosolyom. Közönyös lenézéssel veszem szemügyre a környezetemet, és csak néha-néha nyelek egy nagyot, hogy a torkomban dobogó szívem kalapálását csillapítsam.

De hiába próbálkozom. Mikor a mutogatós barátja felém indul, csak fokozódik az aggodalmam. Az asztalom előtt megálló férfi arcára ugrik a tekintetem, és enyhén felvonom a szemöldököm a kérédésre. - Jó estét! Amennyiben biztosítani tud róla, hogy a barátja nem jön túl közel hozzám, úgy a válaszom igen. Foglaljon csak helyet! -  felelem nagy kegyesen, és egy csuklómozdulattal a távolabbi szék felé  legyintek.

« @Raoul Damaris •  ZENELINKKEL • credit; »

Raoul Damaris Kedvelte

Sámán vagyok
Wynva

There ain't no such thing as a free lunch.

712
❖ Tartózkodási hely :
Holtak Erdeje
❖ Szintem :
Mester (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Júl. 20, 2022 12:10 am
A Rejtett Gyémánt
1022. Esőzés hava 26.
« @Wynva •  ZENE • 405 • credit; »
- E
dric, szerintem elég lesz mára azzal a pohárral – nyúlok át az asztal felett, hogy kivegyem a férfi remegő kezéből a borral teli kupát. – Most mondom, hogy nem fogom megengedni, hogy nálam aludjál. Szépen mész ide ki az ólba. Braggart asszony szerint jókat lehet ott aludni.
- De..., emmber…  nekem kelllll ez – emeli fel a levegőbe esetlenül a poharat, hogy még véletlenül se tudjam elérni az asztal túloldaláról. – Tu..tudod mekkkora szívfháájdalmam vannn? – Csak pislogok rá. Most komolyan kérdezi? Hogyne tudnám mennyi fiszem-faszom baja van. Én vagyok az, aki állandóan hallgatja a vonyítását, mert nem jött össze egy szerencsétlen lány. Vagyis, éppenhogy szerencsés, mert kikerült az ocsortány karmai közül.
- Igen, sajnos, tudom, hogy mekkora van, de belegondoltál már abba, hogy…
- ELMÚLLT – Edric szemei egy szempillantás alatt kitágultak, és felpattant az asztaltól, már amennyire bírt. Két lábra állás pillanatában meg is kellett kapaszkodnia fél kézzel az asztalban, amitől a kezében lévő kupából kilöttyent a földre egy kevés bor. – Azt nééééézd – vált az ordításból suttogó hangnemre, de amolyan hangos suttogásra, hogy a környező asztalok is hallják még. – Azzz… azzz a bögyöske kelllll nekem! Ottttan a! – mutat a söntés felé, én pedig követem ujjának irányát.
Rögtön nem stimmelt valami a dologban. Túlságosan feszélyezve ült a nő a söntés előtti asztalnál, és Bront sem értettem, hova tologatja neki a széket. Valami úrihölgy lépett ki a városból, és pont ide talált magának helyet? Arról nem is beszélve, hogy Edric is tudja mibe kell belenyúlni, és rögtön a leggazdagabb leányt szúrja ki.
- Biztos, hogy nem – pillantok fel a szinte már az asztalra kúszó, nyáladzó tekintetű, barátomnak nevező állatra. – Inkább megmentem magam a visszakézből pofonból, amit valószínűleg ÉN kapok, mert te nem tudod a farkadat a helyén tartani, és már amikor meglát, elszörnyed.
- Most miért vagy ilyen paraszt – Edric szemei könnybe lábadnak, és nem tudom elhinni, hogy ez valóban megtörténik, ráadásul mindenki előtt, a környező asztaloknál ülő személyek tekintetével a hátamon. Muszáj az i-re pontot tenni, úgyhogy inkább belemegyek a játékba, higgye csak azt, hogy megpróbálom, és mikor visszatérek egy fejrázással, akkor talán lenyugszik végre.
- Az Istenek verjenek már meg – csapom le a poharamat az asztalra, majd felpattanok és elindulok a hölgy felé. Ahogy egyre közelebb érek hozzá, egyre gyanúsabbá válik nekem. Láttam már nemesasszonyt életemben, és aki előttem ül, az minden csak nem az. Mintha álarcként használná ezt a kinézetet.
- Jó estét – köszöntöm kissé kimérten, és vizsgálódó tekintettel a nőt magam előtt. – Szabad ez a hely?

Wynva Kedvelte

Vándor vagyok
Raoul Damaris

71
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Júl. 20, 2022 12:10 am
Vándor vagyok
Raoul Damaris

71
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2