Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Titkok kertje - Page 14 KaDiPE5
Titkok kertje - Page 14 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Naken Forerion
2 Hozzászólások - 29%
Ezaras Azildor
2 Hozzászólások - 29%
Kalandmester
2 Hozzászólások - 29%
Krónikás
1 Témanyitás - 14%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 8:32 am
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor, Veleris

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Titkok kertje

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 3:31 pm
Amanar ünnepe
Mindenki  @Calypso  
A legtöbb embert ismerem, no, csak látásból, de akad itt ismeretlen arc is, egyik szebb, mint a másik. Tekintetem ugyan elidőzik a szebbnél, szebb hölgyeken, ruhakölteményeiken, a szikrázó díszleten, s a sokaságon. Otthon ezen a napon hiába öltözik ünneplőbe a város, ilyen pompát nem áraszt magából. Mégis a sokaság között az egyetlen biztos pontot keresem e falak között. S mikor megpillantom a roskadásig megpakolt asztal mellett, elmúlik kezdetleges izgatottságom.  Az elhatározás, hogy társaságommal meglepjem, még várat magára, vajon mit szólna, hogy egy kóbor lélek itt bóklászik. Ezért egy hozzám hasonló kóbor lélek felé – legalábbis ránézésre- veszem lépteim. Épp oly elveszetnek tűnik, mint én. Menet közben egy italokat felszolgálót megfosztok két boros pohártól. – Úgy veszem észre, se italod, se társaságod. – nyújtom felé az egyik poharat. – Ha elfogadod, mindkettőben tudok segíteni. – küldök a barna hajú lány felé, egy bíztató mosolyt. – Jól sejtem, hogy nem a torony lakója vagy, vagy ha igen, eddig nagyon jól rejtegettek.

Edellyn Arienthe, Thora Haleye and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

❖ Történetem : ❖ Ulron :
201
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Kezdő (Elementáris mágia, Független varázslatok); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Titkok kertje - Page 14 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 3:23 pm
Amanar mulatozás

« taggeld; Mindenki •  Zene; ide • credit;  Új válasz küldése 2744    »

Felvonom egyik szemöldökömet, e szavak hallatán. Hogy képzelnek elénk tenni ilyen ételeket, amik talán megmérgezheti tökéletes testem? Hallatlan, s jelenetet rendeznék, ám gondolnom kell a következményekre, így csak undorommal tele, és sértettségemmel kortyolok a borba, ami olyan finom, hogy egy finom hümmögés hallatszik.
Következő szőlőszemért nyúlásom, egy ütközéssel ér véget, és a tekintettem rögtön oda is kapom.
Azildor kezeit találtam el, és finoman pislogva csak annyit felelek.
- Elnézést Mester. – Mondom, mint ha olyan meghunyászkodott, kis szende leány volnék. Közben a fiatal hölgy arrébb ment, nem is értettem mi féle udvariatlanság ez. Nem tudja ki szólította meg. Egy másik nő felé fordult, akit figyelemre sem méltattam.
- Akkor rögvest meg is kóstolom. – Mondom, majd rá.
- Reina Neriyra. – Mutatkozom be az eddig felvett nevemmel.

Edellyn Arienthe, Thora Haleye, Ezaras Azildor and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

321
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 3:20 pm

Amanar Ünnepe
« Mindenki •  Zene: Christmastime •   »
A markomban tartottam a félig megrágni sem méltatott sütidarabot a szalvétába csomagolva. Most ezt mégis hova dobjam ki? Vagy dobjam el a kertbe a tartalmát, aztán a helyi állatok feleszik? De akkor azokkal is történni fog valami. Nem venném a szívemre, ha mondjuk egy épp arra járó macska feleszi és összeesik.
Bólintottam a férfinak, és tovább kutattam étel után, miután ő elfordult tőlem az épp odaérkező nő felé. Már nyúltam volna a következő finomság után, amikor meghallottam a nagyon ismerős női hangot.
- Hát te? – bukott ki belőlem az őszinte kérdés Edellyn felé. – Nem arról volt szó, hogy mégsem tudsz eljönni? – kérdeztem tőle. Ha ezt tudtam volna, akkor talán együtt is utazhattunk volna, és nem külön-külön napokig a saját magányba zuhanva egy hajón ringatózva. – És nekem ízlett volna – mondtam miközben apró pillantást vetettem a tenyeremben lévő maradékra -, csak az a férfi azt mondta, el van bájolva, én meg inkább nem kockáztattam.

Rhysand Earhgaze Kedvelte

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

1040
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 3:16 pm

Amanar Ünnepe
« taggeld; mindenki •  Zene; ide • credit;  »

Fél szemmel figyeltem Thorát, miközben a bácsikám régi ismerőseivel bájologtam némi gejj fehérbor kíséretében, amivel megkínáltak. Egek, szörnyű az ízlésük, bár kifogásolhatatlan, passzolt a társalgáshoz.
Egy formális mosoly közepette elbúcsúztam tőlük, amikor Thora arcára zavarodottság ült a süteményt markolászva. Hátat fordítva a társaságnak, lehervadt a mosolyom és  a legelső asztalra leraktam a boros poharat.
- Talán nem ízlik a sütemény, drágám? - kérdeztem merő természeteséggel, miközben szemügyre vettem az asztal kínálatát, és magam is elvettem egy szimpatikusat. A lányról lerít, hogy meg van illetődve, de hát ilyen az, ha naivan az ember egy mágusokkal teli ünnepség közepére csöppen.

Thora Haleye and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1429
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 3:01 pm
Amanar ünnepe

« Mindenki •  Zene; A Mystical Christmas • credit; »
Nehéz visszatartanom a mosolyomat, amint megfeszült koncentrációval igyekszik eldönteni a leány, vajon megéri-e lenyelnie a már a szájában lévő falatot, vagy sem, de mire visszafordul hozzám, rendezem a vonásaimat.
- Ugyan, semmiség – legyintek a szabad kezemmel, miközben kortyolok egyet a boromból. - Ó, szerintem minden mást teljes nyugodalommal. Kizárólag a süti gyanús – pillantok rá megnyugtatás gyanánt, a szám sarkában egy leheletnyi mosolykezdeménnyel. Talán megérti, hogy az imént ugrattam, ám ha nem, az sem baj. Elnyúlok egy újabb szőlőszemért, oda sem figyelve a mozdulatomra, csakhogy az ujjaim összeütköznek valakiével. Enyhén megemelt szemöldökökkel fordulok az ében hajú nő irányába, kinek vonásai nem idéznek bennem ismerős emlékeket, habár annyian fordulnak meg a mágustornyok között, hogy képtelenség is volna mindenkit megjegyezni. Akkor is, ha egyébként tennék erre kísérletet.
- Kegyednek egy pohár melradot ajánlanék. Van egy olyan megérzésem, hogy illene az ízléséhez – jegyzem meg, amint feltűnik, hogy a gyümölcsök után rögvest a borokat veti mustra alá.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Edellyn Arienthe, Thora Haleye, Reinaakviin and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

560
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 2:57 pm
Amanar ünnep 
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
Egy újabb ünnepség a szárazföldön, amire én magam is úgy döntök, hogy részt veszek. De most nem azért vagyok itt, hogy a húgom után kutassak. De igaz miatta jöttem el ma. Csak miatta. Mesélt nekem El 'Aloráról. Imádta, talán az egyik kedvenc helye volt a sok közül, amit sikerült megnéznie. Az ünnepek közül, meg a téliről mesélt rengeteget. A hóról, ami fehérré varázsolja a tájat, a táncokról, díszekről, az ételekről. Mindig is el akart engem rángatni egy ilyen ünnepségre, de én minden alkalommal visszautasítottam őt. Jó volt ott nekem lent a mélyben.
De most mégis itt vagyok. Itt vagyok, hogy ezzel is Ő rá emlékezzek, hogy utoljára valami olyat tegyek érte, aminek örülne. Szerintem neki ez az ünnepség lett volna a legszebb ajándéka az élettől.
Bár amióta itt vagyok a szárazföldöm nem igen költöttem mindenféle szépruhákra a pénzem most mégis megtettem. Ez mégis csak valami ünnepség féle. Azon az esküvőn is mindenki kiöltözött. Akkor Mylla nekem is talált egy szép pörős ruhát. Ha most itt lenne lehet meglepődne, ha ebben a ruhában látna engem.
Milyen jó is lenne velük találkozni. Mindig olyan vidám és kedves volt.

Ahogy belpek a terembe egy pillanatra megállok és csak a díszletet figyelem. Valóban olyan csodálatosan szép, mint ahogy azt Ariadné elmondta nekem... Bár lehet ez annál is szebb. Egy pillanatig még nem mozdulok. Csak figyelem az embereket. De végül a békémet egy morcos nő zavarja meg. Meglök engem, hogy haladjak tovább.
Nem mondok neki semmit, csak beljebb sétálok.

Edellyn Arienthe, Thora Haleye, Ezaras Azildor and Reinaakviin Kedvelték

Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 2:31 pm
Amanar ünnepe
Mindenki  
Hetek óta erről a napról beszél mindenki, s a szobánkban pedig napok óta a kosz uralkodik, amit kivételesen nem én okoztam. Más nem volt az oka, mint a fent pompázó dísz vázlatai, míg sikerült kiválasztani közülük a legmegfelelőbbet, melyben én is segítségére voltam Azildornak. Lehetőségeim elég korlátozottak voltak, így amikor a nyávogás nem segített, maradt a letörölhetetlen s makacs folt.
Csak bízni tudtam, hogy nem az lesz a legmegerőltetőbb feladatom az estén, hogy én legyek a bál ékessége, ahogy a rajongó vendégek gyűrűjében ott pihizgetek a jégszobor mellett. Ezért már jó előre leosontam a mosoda frissen mosott ruhák részlegére- mert, hát egy mágus csak nem fogja saját maga kimosni a barna foltos nadrágját. Pedig, némelyiküknél elég gyakran előfordul, mondjuk nem is meglepő, hisz némelyik vénebb, mint a téli napnál- , hogy elemeljek egy hímzésekkel díszített kaftánt. S lám itt vagyok, hogy kevésbé elegáns légiességgel, de vonuljak a kék szőnyegen és bele vessem magam az éjszakába.

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

201
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Kezdő (Elementáris mágia, Független varázslatok); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 2:30 pm
Amanar mulatozás

Van e bennem félelem, hogy a sok mágus között egyszer csak lebukok? Nos igen, ám a tudás vágyam és az átok megtörése sokkal jobban hajt előre. Persze nem hunyászkodhatok meg, és zárkózhatok be, nem is rám vallana.

A terem lassan megtelik emberrel, és pár ismerős arcot is felfedezek. Közöttük Azildor mestert is, akinek a mágiája hatalmas segítség lenne az életemben. Természetesen ismerem, de még szót soha sem váltottunk egymással. Miért is tettük volna, a magam fajta mágiakövető nem éppen a kedvenc, de nem is zavarnak el, így kényelmes ágyam is van. Közelebb lépdelek a tömeghez, s figyelem őket. Az ételeknél kezd szóba egy ifjú, bájos hölggyel. Jó magam is efelé tartok, hát ha sikerül be csatlakoznom a beszélgetésbe.

Egyenlőre nem szólok, ha hallgatom őket, s veszek egy szőlőszemet, majd a számba teszem, s utána keresek valami bort is, hiszen itt remek borból nincs hiány. Nem tudom, mikor lenne illő beszélgetésbe belefolynom, vagy illő lenne e? Micsoda finom falatok.

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

321
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 2:23 pm

Amanar Ünnepe
« Mindenki •  Zene: Christmastime •   »
Kiemeltem a tálcáról egy csinosabb darabot és éppen jóízűen beleharaptam, amikor meghallottam a mellettem felbukkant férfi hangját. A sütemény még mindig félig a számhoz emelve meredtem rá az emberre. Váltakozva pillantgattam a szám előtti sütire és a férfira, majd egy könnyed mozdulattal felkaptam a másik kezemmel egy szalvétát és elfordulva tőle belerejtettem a számban lévő tartalmat.
- Mit is vártam itt – mondtam fanyar szájízzel, és a férfi felé fordultam. Borzasztóan hasonlított valakire, de nem tudtam megmondani. A vonásai, a szemei… - Köszönöm, hogy szólt, ki tudja mi történt volna, ha ezt lenyelem. Szóval, akkor mit lehet itt enni?

Edellyn Arienthe, Ezaras Azildor, Reinaakviin and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

1040
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 2:19 pm

Amanar Ünnepe
« taggeld; mindenki •  Zene; ide • credit;  »
Ideje volt, hogy kimozduljak Nulport zajából. Hogy magam mögött hagyjam a suttogást, ami szüntelen kísért, amikor álomra hajtom a fejem. Hiába minden, a pezsgő hétköznapok, a társaság, valami mégsem hagy nyugodni, akármennyire is le akarom rázni magamról.
Ám amikor hajóra szálltam, hogy az Amanar ünnepre induljak, ahogy a sós levegő az arcomba csapott, úgy éreztem, rövid ideig ugyan, de sikerült. Szabadságot éreztem, ahogy a vízen siklottunk. Nyugalmat, ahogy a hullámokra néztem. Talán többször kellene hajóznom. Ám akkor ki vezetné a várost? Ki tartaná kézben az Alvilágot? Napok kérdése lenne, hogy anarchiába torkolljék minden, mit eddig felépítettem. Ezért maradtam.
Viszont most, napokra ugyan, de bízva Lucasban hátrahagytam. És nem utolsó sorban az új jövevénynek, ki már nem is volt annyira új a Kúria falai között, szintúgy ejtettem pár szót a csodás, mágusok városában tartott ünnepélyről. Természetesen tudtam, hogy nem bír megülni a helyén, információim szerint már dolgozni se ment be napokkal ezelőtt, hanem útra kellt.
Kíváncsi lány, és van adottsága a mágiához. Nem túl előnyös egyveleg, ha az ember nem tudja kontroll alatt tartani.
A város tornyai régi emlékeket ébresztettek, a fehér homok és a köves utcák ismerősként köszöntöttek.  S a kert, a boltíves, műalkotásokkal teli zug, amely nincs még egy a kontinensen. Amikor megpillantottam az embertömeget úgy éreztem, mintha hazaértem volna. Ismerős arcok, ismerős illatok. A bácsikám oldalán sokat jártam-keltem a város szerte, s később a Hullám rendjének tagjait is megismertem, bár szoros kapcsolatot sose tartottam se velük, se a csoportosulásukkal. Úgy is lehet fogalmazni, évente párszor felbukkanok a toronyban, másként kívülről szemlélem az eseményeket. Ez azonban közel sem jelenti azt, hogy nincs szemem és fülem a falak között.
Levetettem a prémes köpenyem, és megigazítottam vörös-arany ruhám fodrait. A nyitó beszédből még elkaptam pár szót, és hát ki más tarthatta volna, ha nem Ezaras? Szerette kézben tartani a dolgokat. Illemből megtapsoltam, és körbeforgattam fejem a  teremben. Az ismerős, formális mosolyok közepette, megpillantottam egy barna fejet. Thora. Hát persze, hogy eljöttél.

Thora Haleye, Ezaras Azildor, Reinaakviin and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1429
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 1:52 pm
Amanar ünnepe

« Mindenki •  Zene; A Mystical Christmas • credit; »
A téli napforduló ünnepe kezdetét veszi, s egyre több ismeretlen arc tölti meg a város egyik legcsöndesebb pontját. Az illem kedvéért még kezet fogok néhány fontosabbnak felkonferált vendéggel, aztán a mágusok pökhendiségéről szőtt előítéletet meglovagolván kibontakozok a politikától csöpögő sokaságból, meghagyva a feladat folytatását a tanács erre alkalmasabb tagjainak. Kedvelem az ünnepségeket, a felhajtást és a jól eső szokatlanságot, viszont még kicsit alkalmazkodnom szükséges a temérdek ingerhez. Ennek egyik legjobb módja az egyik felszolgáló tálcájáról leemelt milheimi chainta bor, ami mellett véletlenül sem azért esett a választásom, mert remekül idomul az egyébként fekete köpenyem szegélyét képező, aranyozott hímzéshez... Még így is egy varjúnak érezhetném magamat a káprázatos ruhaköltemények forgatagában, de jót tesz az egészséges önérzetemnek a tudat, a színek kavalkádjából éppen, hogy kitűnhetek az öltözékemmel.
Ezen rendkívül fontos gondolatokon morfondírozva közelítem meg az ételeket kínáló asztalokat, bár az éhség még közel sem kerülget. Ennek ellenére ráérős nyugalommal kezdek egy szőlőfürt leszüretelésébe.
- Uhh, azt határozottan elkerültem volna – szólalok meg némi aggodalommal, amint a mellettem válogató ifjú hölgy süteményére siklik a tekintetem. - Úgy hallottam, hogy elbájolta a szakács – osztom meg vele a mímelt elbizonytalanodásom és kétségem okát.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Thora Haleye, Reinaakviin and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

560
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Dec. 18, 2021 1:27 pm
Amanar mulatozás

Ahogyan belépek, a terembe illatok azonnal megcsapják az orromat, s kénytelen vagyok egy kellemesen nagyot szippantani a levegőbe. Összefutott a nyál a számba, s pillantásom tova kúszik a szépen feldíszített, hangulatban úszó helységre. Az ablakból még jól látszik, ahogyan tetemes mennyiségű hó hullott, és a nap sugarai játékosan táncolnak a felszínén. Még nekem is meghozza a hangulatom az ünnepre, ami azt hittem nehezebb lesz. Korán van még, így a nap adja a fényét nekünk.

Imádom, ahogyan pár szempár nekem tapad, s végig simítják íriszükkel a testem minden porcikáját. Egy elégedett mosollyal nyugtázom a nem messze álló férfinak, szememben azzal a csillogással, hogy „Igen édes, tudom.” Nem zavartatom magam, s finoman biccentem oldalra a fejem, majd lépdelek kissé beljebb.
Nem gondoltam, hogy eljövök ide. Ám úgy gondoltam, nekem is járhat a mulatság a sok kemény munka, s tanulás mellet. Bár az emberekkel való beszélgetés, s bájolás gondolatától is ki ver a víz.

Fekete hosszú ruhát viselek, ujján csipkével, s kebleimet kiemelő mély dekoltázzsal. Kedvenc vörös köves nyakláncom pedig megkoronázza dús kebleim halmazát. Végig mérem a felhozatalt, ám ekkor egy hang szólítja meg a tömeget, s köszönti az embereket. Még nincs a kezembe ital, így hamarosat majd elindulok felkutatni, ám előtte figyelmesen hallgatok, majd tapssal jutalmazom illemtudóan.

Thora Haleye, Ezaras Azildor and Rhysand Earhgaze Kedvelték

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

321
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet: