Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Titkok kertje - Page 6 KaDiPE5
Titkok kertje - Page 6 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Veleris
3 Hozzászólások - 30%
Ezaras Azildor
2 Hozzászólások - 20%
Kalandmester
2 Hozzászólások - 20%
Naken Forerion
2 Hozzászólások - 20%
Krónikás
1 Témanyitás - 10%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:41 pm
• Szólánc

Yesterday at 10:40 pm
• Asszociáció

Yesterday at 5:26 pm
• Karaván út

Yesterday at 8:32 am
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Titkok kertje

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 20, 2021 12:40 am

Amanar Ünnepe
« Mindenki •  Zene: Christmastime •   »
Ha a lant húrjaiból állna az emberi agy, most az enyémben biztos elpattant volna egy. Micsoda makacs, önző alak ez az ember, arról nem is beszélve, hogy mennyire, de mennyire elhiszi magáról a dolgokat. És most tényleg Edellyn szerint ő a legjobb mind közülük? Végig kutattam az elmémben, hogy mivel tudnám a lehető legjobban lenyűgözni őt, mert valami oknál fogva bíztam a nő szavában. Ezzel nem csak neki, de a mágusnak is és ezzel együtt magamnak is bizonyítani fogok, hogy képes vagyok erre. Az ellenszenv viszont, ami egyre jobban erősödött a férfi iránt a tehetetlenség érzésével egyetemben akaratlanul is kiváltott belőlem valamit. Úgy tűnt még mindig van az a pillanat, amikor nem tudom kontrollálni az erőmet, csak hogy most már tudok is róla, vele együtt aktiválódik és szabadul el. Tenyereim között egyre erősebben fényesedtek ki az apró fénygömbök, amik a dühömmel együtt egyre nagyobbá és nagyobbá váltak. Összeszűkült szemekkel figyeltem meg a férfi vonásait, legszívesebben belenyomtam volna valami süteményt az arca közepébe, de ehelyett hagytam, hogy átjárjon a fény. Már a könyökömig nőtt a gömb átmérője, amikor a nő szavai megakasztottak. Egyáltalán nem figyeltek rám, sőt mi több, ignoráltak, és tovább folytatták a kettejük közti beszélgetést. A nőre emeltem a tekintetemet, és valami ismerős, fura borzongás futott végig a gerincem mentén. A fénygömb abban a pillanatban visszahúzódott és a semmivé lett és csak egyetlen gondolat maradt a fejemben helyette.
- Maga – szóltam suttogva a nőnek. – Maga… - nem fejeztem be. Nem voltam elég erős még ennyi varázslathoz, hirtelen fáradtság tört rám, és elvesztettem az egyensúlyomat, aminek hatására a fenékkel a földre estem. A fejemet fogtam ami egyszeriben szinte fel akart robbanni a fájdalomtól, s az apró vércsíkot, mely vészjelzőként csordogálni kezdett az orromból, a másik kézfejemmel eltöröltem a ruhám ujjába.

// #varázslat: Fényszövés, Azonosítás //

Veleris and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1040
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Titkok kertje - Page 6 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 20, 2021 12:28 am
Amanar mulatozás

« taggeld; Mindenki •  Zene; ide • credit;  Új válasz küldése 2744    »

A leány monológba kezd, össze kulcsolom a kezem és bár semmi közöm hozzá, még is ott vagyok, és hallgatom.
Gondolataim inkább arra siklannak, hogy még is miért nem lett ebből valami ősznépi hallucináció party, az olyan rendes erotika. Áh, gondoltam lesz valami, vagy Nasir meginvitál magához. Jó lenne egy tanácstag ágyába bújni. Na és az ifjonc is elment már messze. Kezdek unatkozni.
Friss lelkesedésre figyelek fel, és nézem. Hogy lehetne ennyire rámenősek? Én Nem folytattam, féltem hátha bajom lesz, ám a lányt megjegyzem magamnak. Kell nekem, talán nagyobb az esélyem.
- Hát én nem is tudom, vér frissítésre vágytam. – Vonom meg a vállam, és lehűzom a borom. Nem ilyen mulatsághoz vagyok szokva.
- És Ön? - kérdezem.

Veleris and Ezaras Azildor Kedvelték

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

321
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Dec. 20, 2021 12:09 am
Amanar ünnepe

« Mindenki •  Zene; A Mystical Christmas • credit; »
A helyretételüket megcélozandó szavaimat kizárólag Reina részéről követi reakció, a másik kettő úgy rebben odébb, akárha jól végezték volna dolgukat. Minden bizonnyal egy nemes vérűnek is ismernie kellene a köszönet fogalmát, ám nem fáradok felesleges gondolatokkal, éppen eléggé nehezíti a tudatomat a bor s a délután óta zajló mulatság. Az egyetlen, miben biztos lehetek, hogy Thora, tudjon róla vagy sem, eszközévé vált egy veszélyes, számomra megvetendő játszmának.
- Kiborít a nemesség – osztom meg őszintén a véleményemet az ében hajúval, természetest a hangom azon tartományában, amely az arra érdemes füleknél tovább nem szökken. - Te is bölcsebben teszed, ha nem ugrasz a pókhálójukba – teszem hozzá kéretlen tanácsomat. Közben megérkezik hozzánk mindenki érdeklődésének középpontja, sütis leány. Nos, kétségtelenül nem kell bátorítani a beszédre, mint egy csap, amit kinyitnak és úgy felejtettek. Ennek dacára figyelek a szavaira, ha már ígéretet tettem az esély megadására.
- Hmm, s ki szerint volnék az egyetlen? A rendünk e tornyok falai között is megannyi lelket számlál, éppen olyan érdemes képességekkel, mint az enyém – vonom meg a szemöldökeimet leheletnyire, felkeresve ábrázatának vonásait, noha pillantásomat könnyedén süllyesztem vissza a hátramaradt borom hullámzó felszínére. Mégis mivel tömték ennek a gyermeknek a tudatát? - Üdítő a friss lélek és szellem lelkesedése, azonban tudnod szükséges, hogy pusztán emiatt nem fogadok magam mellé senkit, az időm értékes s a pazarlását nem szívlelem – jelentem ki, puhatolva türelmének határait. - De olyan otromba ilyesmiről tanácskozni egy ilyen szép napon. Mit gondol a két hölgy az ünnepről, magáról? Az istenségről, kit hajnalban fogunk dicsőíteni? - tekintek fel rájuk.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Veleris Kedvelte

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

560
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 11:43 pm
Amanar ünnep 
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
A magányomat a hosszú nevű nő töri meg. Őszintén szólva nem sikerült megjegyeznem a nevét így első hallásra, de talán valami szerencsének köszönhetően valaki becenevén szólítja majd őt. A válasszal még várok mert pont beleharaptam a süteményemben, így csak elmosolyodom.
-Bocsánat.-Megtörlöm a számat, majd kicsit elgondolkozom a válaszon, de égül is nagyot nem kell hazudnom nekik.
-Jól érzed. Én nem vagyok mágiahasználó. Nem igazán értek hozzá, de sok szépet hallottam El’ Aloráról, amit saját magam is látni szerettem volna, így gondoltam kihasználom ezt az ünnepséget.-Válaszolom neki őszintén, majd a férfira pillantok.
-Vagy éppen elszenvedik.-Döntöm kissé oldalra fejem és úgy figyelem őt. A puncsos incidens tökéletes példája volt arra, hogy nem mindenki élvezi a mágiát. Bár ő biztosan jót szórakozott a társaságon.

Veleris Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 11:24 pm

Amanar Ünnepe
Hamiskás vigyort erőltettem az arcomra Edellyn pillantására. Tényleg nem akartam így köszönteni az ittenieket, hogy ez a vége. Nem tudom, mi történhetett, de lehet jobb is elengedem az egészet, és arra fókuszálok, ami a célom jelenleg.
- Köszönöm, de – válaszoltam Nasirnak, miközben felemeltem a már kezemben lévő borral teli poharat.  Kiléptem a körből és a terített asztalok egyikéhez sétáltam, hogy kutassak magamnak valamiféle ételt. Már kezdtem kínosnak érezni a dolgot, még a végén az fog lejönni az emberekben, hogy az ingyen kajára megyek. Ami félig igaz is, de erről nem kell tudniuk.
Találtam is magamnak valami narancssárga színű öntettel meghintett fehér tésztájú süteményt, és mivel nagyon apróra lett feltálalva, így azt egy harapásra le tudtam nyelni. Nagyon, de nagyon finom volt, rögtön a szalvétára helyeztem még kettőt, és úgy mentem vissza a többiekhez. Direkt az öreg mágus mellé álltam, hogy szóba elegyedhessek vele.
- Elnézést, a legutolsó emlékem szerint, volt hozzám egy kérdése, mi szerint miért fogadna fel maga mellé egy ismeretlen lányt – kezdtem bele a mondandómba. – Elsősorban, már bemutatkoztam, tehát ismeretlen már nem vagyok az Ön számára, másodsorban pedig Ön az egyetlen, aki fénymágiával foglalkozik jelenleg itt, és úgy hiszem, a legjobb tanárom tudna lenni pontosan emiatt. Nem sok mindent tudok, csak egy-két varázslatot tanultam meg Edellyn könyveiből, de azok egész jól mennek már. De a tudásvágyam és a kitartásom elég nagy ahhoz, hogy a lehető legjobbra tudjam fejleszteni, természetesen az Ön segítségével – fejeztem be végül egy szuszra. Ha végig a szemembe nézett, akkor tartottam a tekintetét végig, és még utána is, várva a válaszát.

Veleris Kedvelte

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

1040
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 11:19 pm

Amanar Ünnepe
« • credit;  »
Szinte biztosra vettem, hogy idővel Ezaras át fogja gondolni Edellyn kérését. A kíváncsiságát biztosan felkeltette már a lány, egy efféle ajánlólevél után. Alig, hogy befejezték az erről való tárgyalást, vissza is tért hozzánk Thora.
- Thora, kedves! - üdvözöltem. - Edellyn már betegre aggódta magát miattad - hamiskás mosoly kúszott az arcomra. - Csupán a kellemes társaságunkról maradtál le. Kérsz egy kis bort? - kérdeztem, és már öntöttem is neki egy kupába. - Azt hiszem, a puncsból neked is elég volt.
Fél füllel elcsíptem Ezaras és Reina beszélgetését. Igazán meglepett a nő hirtelen modorváltása. Eddigi viselkedése után ez az engedelmes, mármár meghunyázkodó egyetértés szokatlan volt. Ha nem tudnám, hogy a borom teljesen tiszta, azt hinném, hasonló hatással lehetett rá, mint a puncs. Bár ki tudja.
Ezt követően Edellynhez és Catehez fordultam.
- Nagyrészünk valóban mágiahasználó, míg mások csupán élvezik a mágia kínálta lehetőségeket - tettem hozzá, belekontárkodva megkezdett beszélgetésükbe. Remélem, egyikük sem veszi rossz néven. Őszintén szólva, felkeltette érdeklődésemet a leány.

Veleris Kedvelte

Varázsló vagyok
Nasir Al-Qasim

We are the lions in a world of lambs

221
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia); Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 11:01 pm

Amanar Ünnepe
« taggeld; mindenki •  Zene; ide • credit;  »

Félsikernek könyvelem, hogy Ezaras fontolóra veszi, s ahogy érzékelem, sikerült bogarat raknom a fülébe. Thorának pedig ennél nem is hozhatott volna nagyobb ajándékot az este. Remélem nem rontja majd el.
A társaság csendben álló tagja felé fordulok. Különös, hiszen úgy látszik, valóban újonc errefelé. Fél füllel figyeltem eddig a kérdéseit, és a válaszokat.
- Meglehet, itt mindenki mágiahasználó, ám kedves Cate - idéztem fel a nevét - te koránt sem tűnsz annak. Javíts ki, ha tévedek. Ám úgy mégis mi szél hozott köreinkbe? - kíváncsiskodok szolidan.
Amíg a válaszát várom, beleiszok a boromba, és kitekintek a társaság gyűrűjéből. Csak nem az az ismerős barna fej? És egyben. Kész szerencse.
Invitálásként megérintem a hátát, ám le is engedem a kezem. A "malőr" említésére inkább csak jelentőségteljesen ránéztem.
- Semmi olyasmiről, ami kevésbé lenne aktuális - itt Ezarasra pillantottam, majd vissza a lányra - s ami ne lenne ígéretes számodra - ezt már inkább csak neki mondom, le is halkítom a hangom.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1429
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 10:55 pm
Amanar mulatozás

« taggeld; Mindenki •  Zene; ide • credit;  Új válasz küldése 2744    »

Nem hagyom soha sem pillantás nélkül a vonzó férfit, s néha-néha rá lesek. Talán a bor lassan egyre jobban felold engem is, bár nagyon kevés, mit fel kell oldania. Hallottam róla dolgokat, érdekelne igazak-e.
Nem akarok jobban bele menni a beszélgetésbe, nem akarok feltűnést kelteni. Ám most már szemmel fogom tartani a leányt, azt biztos. Végig hallgatom, amit mondanak, hát ha valami a hasznomra válik. Olyan, mintha le akarnák nyomni a leányt a torkán. Miért kell ehhez a mester, értem bizonyosan könnyebb és jobb egy tanárral, ám jómagam is boldogultam nélküle.
Hmm, harapunk is mester? Figyelem, egy picinyke mosollyal, ahogyan helyre teszi, azonban majd az én „nevem” is felcsendül, ami már kevésbé kellemesebb. Úgy kapom oda enyhe meglepettséggel a tekintettem.
Oh a fene, jogos kérdés.
- Nincs, de gondoltam hátha. – Felelem.
- Értem, elnézést a kontárkodásomért Uram. – Felelem tisztelettudóan, de belül inkább ordítok. Egy vivern hunyászkodjon meg, áh.. felháborító. Ám majdan beszélgetésünk tárgya is megérkezett.

Ezaras Azildor Kedvelte

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

321
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 10:47 pm

Amanar Ünnepe
- Hát, csak Edellynt ismerem én is közülük – álltam fel, és aprót biccentettem köszönve a pohár italt. – A nő, aki az öreg mágussal beszélget. Most éppen az a cél, hogy a tanítványa legyek. Szóval, igazából ezért jöttünk. Ha minden jól megy, itt fogok maradni egy időre – mosolyodtam el, miközben együtt sétáltunk vissza a többiekhez.
- Bocsánat, hogy eltűntünk – szóltam közbe a beszélgetésbe, mikor beléptünk az emberek gyűrűjébe, és felemeltem a már megtisztított kezemet. – Volt egy kis malőr – húztam félre a számat egy pillanatra. – Szóval, miről maradtunk le? – kérdeztem mosolyogva, ide-oda pillantgatva a jelenlévők között, hátha valaki tud nekem adni valami érdemleges választ.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

1040
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 10:44 pm
Amanar ünnepe

« Mindenki •  Zene; A Mystical Christmas • credit; »
A szemöldököm leheletnyi emelkedésével fogadom a tegezés bizalmasságát, mely bizton veszem, frappáns eszköz a megpuhításom érdekében. Persze a megfigyelésem dacára csendben, türelemmel és tisztelettel végighallgatom, noha idővel kezd egészen szórakoztatóvá válni, hogy mint az acsarkodó kutyák, úgy szállnak be egyre többen ártalmatlan kérdezősködésem fonalába. Sokakat megmozdít ez az ismeretlen leány, de vajon miért? Mit remélnek tőle olyannyira rajtam keresztül? Hatalmat, információt, pozíciót vagy valami egészen mást? Kár, hogy a bál békessége és az illem megtartása érdekében nem szegezhetem nekik a kérdést.
- Kedves Arienthe kisasszony, nagyra értékelem a véleményét. Amint időm engedi, magam is kitapasztalom, mennyire is remekelnek ezek az adottságok – ennyi s nem több, mit jelenleg kínálhatok a számára. Újabbat kortyolok a boromból, mielőtt Nasirra pillantanék. - Köszönöm, Tanácsos a meglátást, de egyelőre boldogulok még az ügyeim intézésében. Noha érdekfeszítő beszédtéma alatt igazán kibonthatnád a buzgóságod okát – emelem meg a szemöldökeimet ismét, azonban az Árnyak ékét sem felejtem, ki igazi opportunista benyomását keltve szólt közbe a beszélgetésünkbe.
- Neriyra kisasszony, öröm hallani az önzetlen segítségnyújtását, ám van már tapasztalata a saját ágát tekintve az okításban? - teszem fel a kérdést, melyre a válasz egyértelműbb a napszakok váltakozásánál. - Egy Főnixet csupán egy Főnix nevelhet ki, a rendünk szigorúan korlátozódik.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

560
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 10:38 pm
Amanar ünnep 
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
Egy rövid választ kapok a kérdésemre, de úgy tűnik érdekesebb téma köti le őket, amihez én nem igen tudok mit hozzáfűzni. Nagyon is kívülállónak érzem most magam, ami kissé zavaró a számomra.
Kiürítem poharam tartalmát, majd pár lépéssel arréb az asztalhoz sétálva elveszek egy süteményt, amibe óvatosan bele is harapok. Hátat fordítva az asztalnak nézek megint körbe az ünneplőkön. Ez nem az én világom. Ez Ariedné világa volt. Nem is értem miért jöttem el. Jó ötletnek tűnt, de... Talán haza kellene inkább mennem.
Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Dec. 19, 2021 10:29 pm
- Az elvarázsolt puncs...úgy láttam, mindenkiből mást hozott ki és senki sem örült neki igazán. - Látom rajta, hogy zavarja a dolog, de bízom benne, hogy túl fogja tenni magát rajta. Talán némi hagyományos alkohol segíteni fog ebben.
Érdeklődve hallgatom a történetet, és bár nem adom jelét, hogy észrevettem, hogy fájdalmat okoztam, azért még a korábbinál is óvatosabban járok el. Felvont szemöldököm és ó-ra nyíló ajkaim láttán Thora is tudhatja, hogy mennyire meglepett. - Azt hittem, hogy erre már viszonylag korán ráébrednek, akik képesek ilyesmire. De ... ez nagyszerű! Sosem ismertem egy varázslót sem! - Rámosolygok, de aztán szinte azonnal el is fintorodom. - Az a szörnyű puncs! - csak rázom a fejem egy ideig, aztán viszont megpaskolom a kezét, vigyázva, hogy ne okozzak fájdalmat. - Semmiség! Még jó, hogy nem olyan kis zsebkendőtartóval jöttem, mint mindenki más. - Én is a többiekre pillogok aztán felállok, és leemelek két pohár bort a szomszédos asztalon pihenő tálcáról. - Menjünk! A barátaid? Érdekes...embereknek tűnnek. - Az egyik poharat Thora kezébe adva indulok a kert felé, de hagyom, hogy ő érkezzen előbb. Én ugyanis nem ismerek ott senkit Cate-en kívül.

Ezaras Azildor Kedvelte

Sámán vagyok
Wynva

There ain't no such thing as a free lunch.

766
❖ Tartózkodási hely :
Holtak Erdeje
❖ Szintem :
Mester (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Vissza az elejére 
6 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» El'Alora, Titkok kertje
» Szarvas-pecsétes titkok