Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Romok Klánjának otthona - Page 8 KaDiPE5
Romok Klánjának otthona - Page 8 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Deedra Gindrian, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Romok Klánjának otthona

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 04, 2021 12:23 pm

Deedra & Tindómiel

Apró bólintással veszem a másik részvét nyilvánítását. Nem akarok túlzottan a depressziómba temetkezni, újra, hiszen nem változtathatunk ezen. Elmúlt, nincs mit tenni.
-Valahol megértelek. - kezdek bele, majd megálljt parancsolok nyelvemnek. Csak egy szörnyvadász vagyok, akit megvetnek a népek.
-Ha gondolod, tarts velem a romokhoz. Út közben tudok egy keveset mesélni, hogy mire érdemes figyelned, ha a vadont járod. - teszek egy ajánlatot, hiszen nem igazán tudnék nyugodt lenni, ha azt hallanám, egy szörny okozta a vesztét, amiről akár mesélhettem is volna neki. Talán hasznát veszi, bár jobban örülnék neki, ha soha nem kellene használnia ezt a tudást.
-Rendben. Majd akkor atyádat is felkeresem ez ügyben. - magyarázatát hallgatva biccentek.
-Ezzel nem lesz probléma, nem kell aggódnotok. - mert egymásért felelünk. A kisebb élceket is kénytelenek vagyunk félretenni, ha a kötelezség hív. Vagy bármi olyan dolog üsse fel a fejét, ahova nem elég egy kard vagy egy vessző. Azt mondják félelemtes, mikor mindnyájan fegyvert ragadunk és védjük ami a miénk.

Jegyzet: Igyekszem visszarázódni Very Happy

Zene: Zenecím

Deedra Gindrian Kedvelte

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

A sötétség azzá válik, amivé hordozója kívánja, aminek lennie kell

❖ Történetem : ❖ Ulron :
984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Romok Klánjának otthona - Page 8 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Márc. 21, 2021 7:24 pm
Welcome beautiful
@Tindómiel Ceilteach && Deedra zene  • Credit:
Figyelmesen hallgatom.
- Istenek. – Jegyzem meg sajnálkozva azt. Milyen borzalmas lehet. Nem csak elveszteni a szerelmet, de egy testvért is. Világom omlana össze, ha elveszteném Nissát, még akkor is, ha ő nem az édes testvérem.
- Nem tudhattad, drága Elf. – Mosolyod el, s remélem, hogy ő sem akar sokéig rosszkedvséggel bajlódni.
- Többre vágyom, hiába szép itt minden.  – Sóhajtok fel, és majd kortyolok egyet. Böffentésére elnevetem magam. Vicces volt. Örülök, hogy nem kell eljátszanom az, hogy Uri hölgy vagyok.
- Ezt apámmal kellene megbeszélned, de bizonyosan. – Mosolyodom el kellemesen.
- Itt bizonyosan otthonra lelnétek, mi nálunk nincs ilyen. Látom befogad mindenki, és barátságosan vagyunk mindenkivel, legyen az gyilkos is. Mi csak a kölcsönös tisztelet várjuk el, és azt, hogy hasznos tagja legyél, ha itt élsz a klánunknak. – Mondom jó kedvűen.
Volt, hogy illető nevét se tudtam, még is segítettem. Eddig, mióta én élek itt, nem volt gond. Mindenki kölcsönös tisztelettel volt.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 06, 2021 11:40 pm

Deedra & Tindómiel

Talán a macska a világ egyetlen valódi spirituális állata, hiszen ő képes visszahúzni a karmát. A megnyílástól pedig ezek után nem zárkózhatom el. Talán nem is akarok ilyen mély téma után.
-Voltam szerelmes. Voltam jegyes. De egy lidérc elvette tőlem, ahogy idősebb fivérem is. - nem akarok kertelni túlzottan. Ez van, elmúlt. Tindómiel ébredj! Nem sírhatsz örökké!
Válaszát hallva penge füleim lehajtom és leszegem fejem.
-Sajnálom. Nem akartam feltépni a sebed... - felelem őszintén, együttérzéssel a hangomban. Noha én csak vérpettyes liliom vagyok, még nem szakította le virágom senki. Helyette véres földből nyerek erőt és fejlődöm. Remélem nem érzi kényszernek, hogy beszéljen. Mikor pedig múltunkról beszélünk kedves mosoly jelenik meg arcomon. Jól 3sik másokat is hallgatni. Jól esik az, hogy nem csak az Árnylovagok múltját hallgathatom újra és újra.
-Valóban az. De a ti életetek is az. Legalábbis számomra nagyon. - mosolyodom el szélesebben, majd az ételre nézek. Kezem illedelmesen szám elé helyezem és elfordúlva egy böfögés tör utat magának. Jól esett, de nem épp nőies cselekedet. Túl sok levegőt nyeltem... Elnézést kérőn tekintek rá.
-Esetleg néped szövetségre lépne a helyőrséggel ahonnan jövök? - érdeklődöm, majd hozzáfűzöm.
-Gyakrabban járunk erre és figyelünk a helyi rémekre, mi pedig olykor bebocsátást kérnénk, ha nálunk akad probléma. Olykor az emberek elég ellenségesek velünk... egy ilyen miatt vesztettem el az édesanyám. Gyermekként pedig rossz volt nézni a porig égett otthonom és ahogy mindenki próbálta újjá építeni lakhelyét. - nem erőltetem a dolgot, ha azt mondja nem, elfogadom és nem zaklatom tovább ilyenekkel.

Jegyzet:#kihívás1

Deedra Gindrian Kedvelte

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Feb. 25, 2021 7:26 pm
Welcome beautiful
Bólintok, de úgy érzem kedves elfemnek ez nem jött jól.
- És te? – kérdezem érdeklődően.
- Te már férjezett asszony volnál? Vagy te tervezel letelepedni? – Kérdezek vissza. Azt hiszem nélkülem és el lesz a világ, ha majd én pont nem szülök egy gyermeket sem. Nagyon sok gyermek azért jön a világra, hogy éhezzen vagy meghaljon. Ott van például Nissa, akit a szülei kitettek az erdőbe a semmi közepére. Felőlük meg is hallhatott volna. Ha apám nem talál rá, akár meg is történhetett volna. Kicsi Nissa alig volt 2 éves.
- Eddig csak egy férfi volt az életembe, ki ártatlanságom vette, majd ott hagyott. – Mondom. Nem tudom miért nyíltam meg ennyire, talán valami Elf varázs, vagy csak jó vele beszélgetni.
Egy férfi volt, ki hónapokig udvarolt nekem mikor alig töltöttem be a huszonegy életesztendőmet. Mikor úgy gondoltam megérdemel, s talán még szert is, neki adtam magam. Kár volt.
Talán ez is segített a döntésem meghozásában.
Olyan érdekes minden, ami elhagyja a száját. Vörös hajzuhataga pedig ámulatba ejt. Soha sem láttam még hozzá hasonlót. Olyan, mint ha a tűz csókolta volna meg .
- Ez olyan izgalmas, s érdekes lehet. – Mondom.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Tindómiel Ceilteach Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Feb. 24, 2021 5:45 pm

Deedra & Tindómiel

Mesteri szinten űzöm az emberek érzékeny pontjának megtalálását. Már már sámánokat megszégyenítő módon. Valahol belül sejtettem, hogy nem beszéli a nyelvet, csupán tud egy két mondatot. Mint én törpül. Mathias megtanított káromkodni.
-Erős elhatározás. - bólintok, majd finoman hozzáteszem.
-Azt azért ne felejtsd el, hogy a gyermekek a jövőt jelentik. Születhetsz karddal és íjjal a kezedben, viszont ne feledd: életet venni mindenki tud, viszont teremteni csak nő és férfi együtt. - nem meggyőzni akarom az igazamról, nem ráerőltetni a gondolatot. Csupán megosztottam vele, mit nekünk tanítottak. Mi talán a legfontosabb minden faj esetében.
-Meg... biztosan akadnak olyanok akik társadul szegődnének, ha közös az érdeklődésetek. - gondolok vissza keserűen kedvesemre, ki végül elnyerte apám jóváhagyását. Talán sajnálom, hogy megnyerte. Akkor még élhetne.
-Nem, az egészet még nem. - rázom meg vörös üstökös fejem, majd hozzáteszem.
-Azért vannak a helyőrsêek, hogy lefedjenek egész nagy területeket. De ki tudja, talán egyszer máshova is mennem kell. - magyarázom megtartva a szemkontaktust. Csillogó szemei ámulatba ejtenek, érdeklődése idegen számomra.
-Egyáltalán nem. Vilag életemben arra készültem, hogy bármikor farkasszemet nézzek bármilyen káosz teremtménnyel. Ha pedig az istenek azt mondják, hogy itt a vége, elfogadom. Amennyi mindent levadásztam, azzal is kevesebb a probléma, még ha nem is olyan sok minden van a számlámon. - mesélem nézetem. Mindenki más és más. Mindenki mást hoz otthonról. Nekem ez adatott és büszke vagyok rá.

Jegyzet:Megérkezett!

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Feb. 23, 2021 6:15 pm
Welcome beautiful
Erősen megrémültem, amikor a nyelvén szólt, de örültem, hogy nem hitte, hogy valójában értem mit is beszélünk. Kedveskedni akartam, de majdnem belefutottam a saját csapdámba.
Nem zavartatva magam fogyasztottam az ételt.
- Nincs férjem, s nem is lesz. – Jelentem ki finoman, de határozottan. Nem tervezem a szerelem rögös útját megjárni. Apám annak idején vándor volt, mint fele járt, s mikor Caldenben megismerte anyámat, anyám letelepedni akart. Ezért apám a szerelemért feladta, amit szeretett, a kalandokat. Hallgatom, ahogyan magáról mesél. Érdekes minden szó, ami elhagyja száját. Mindig tanulok valamit.
- Vaó. – Csúszik ki a számon.
Mennyi kalandot adhat egy ilyen céh. Jó magam is keresem a kalandokat, s azt, hogy valaki csak egy löketet adjon nekem, hogy ténylegesen nincs értelme itt maradnom.
Mint egy érdeklődő kis gyermek, hallgattam, amiket mesélt és még az evéssel is leálltam, hogy az se vonja el a figyelmem róla.
- Váóóóóó, akkor bejártad egész Tulveront? – Kérdezem csillogó szemekkel.
- Nem félsz, hogy bajod eshet? – Kérdezem teljes nagy naivitással.

You step into
• • •

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Feb. 21, 2021 9:24 pm

Deedra & Csalogány

Próbaltam nem a szívbajt hozni a másikra. Talan még egy infarktust is sikerült okoznom azzal, hogy sajat nyelvemen szóltam hozzá. Nem allt szándékomban, esküszöm! Viszonzott mosolyára pedig megnyugszik egyre hevesebben kalapáló szívem.
Felszisszenésére nemi értetlen pillogas után inkabb hagyom, had tombolja ki magat, ha erre van szüksége. De szerencsémre semmi ilyennek nem kellett szem és fültanuja lennem. Próbalok ellentete lenni a fajtamat átölelő sztereotípiáknak, noha néha az en agyam is eldurran, olyankor pedig kibújik a harapós elf nő énem. Sajnos...
Ahogy elkezd enni magam is hasonló, kevesbé kifinomult módon kezdek étkezni. Jol esik a kellemes fűszerezettsége a húsnak és az ízvilaga is kellemes.
-Remélem azért nincsenek túl komoly nézeteltéréseitek. - aggódón tekintek rá, mivel ki tudja milyen sebbe érkezem egy tripla szaltó után két teli talppal.
-Jómagam az erdei elfek fajat erősítem. Mióta az eszemet tudom az Árnyaklovagjai céhhez tartozom. Köztük nőttem fel és képeztek vadásszá. - magyaraáom, miközben kisebb falatokat helyezek számba.
- Mondhatni igen. De leginkább oda megyek, ahova feletteseim küldenek. Olykor Dézsmálókra vadászom, olykor Trollok után kutatok. Sok minden akad a céh dolgai közt. Viszont a legtöbben nem néznek ránk jó szemmel, hogy állandóan a Káosz teremtményeinek vérében fürdünk és más fajokkal is keverednek az emberek. - érdeklődve tekintek rá, hogy tegye fel bátran kérdését, ha szeretné. Nem harapok és nem vagyok bicska nyitogató. Türelmes vagyok és ha valamit nem ért elmagyarázom akár több módon is.

Jegyzet:Jegyzet helye

Deedra Gindrian Kedvelte

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 15, 2021 3:04 pm
Welcome beautiful
Egy pialantra megrémülök, amikor Elf nyelven válaszol, hiszen csak kedveskedni akartam. Reméltem nem gondolja, hogy tudok, ám mikor ugyan azt elmondja a közös nyelven, s mosolya elzsibbasztja megrémült tekintettem, megnyugszom. Viszont mosolygok rá.
- Férjnél.  - Szisszenek fel. Nem tervezem szemesnek lenni, sem pedig férjhez menni. Számomra az egy ketrec. Apám e miatt nem élte álmait, mert beleszeretett anyámba, s itt maradtak. Pedig apám nagy kalandor hírében állt, s majdnem egész Tulveront bejárta.
- Úgy értem, nem. – Javítok a modoromon, hiszen a felszisszenésem nem neki szólt, ám nem tudhatom, hogy magára veszi-e. Bárd szerint nagyon nagyra vannak magukkal. Meg kell vállalgatnom a szavam talán akkor. Ám még is ő olyan kedves.
Ismét egy jól eső mosollyal fogadom kedves szavait, miképpen megköszöni az ételt. Bár tudnák én is ilyen ékeset szólni.
Bólintok, s tépni kezdem a húst, nem túl nőiesen. Bár számomra ismerten, hogy hogyan is kel étkezni egy Uri hölgynek. Füle megüti a csilingelés, de csak szemem kúszik rá, nem merem megkérdezni, hogy mi is ez.
- Ugyan kérlek. – Mondom, még egy darabka hússal a számban. Talán finomabban kellene étkeznem?
- Nos. – kezdek bele. Lenyelem az ételt, s letörlöm az arcom ruhaujjam szárával.
- Ezt a klánt Evira külön vallása után alapította a felmenőm. – Kortyolok egyet az italba.
- Nem vezetők vagyunk, csupán talán segítők vendéglátók, már mint a családom. Békében élünk nem kötnek miket holmi királyok. – Mosolyodom el.
- Mióta élek csak emberek élnek itt, de apám, nagy apám idejében mindenféle faj élt itt. Nem mesze több klán is van, de nem beszélünk velük. Nem mindenki olyan elfogadó, s nyugalmas életben él, mint mi. – Sütöm le a szemem, majd újabbat kortyolok.
- És te? Vándor vagy?- Kérdezem érdeklődve, noha ezernyi kérdésem lenne az Elfekről.

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Feb. 14, 2021 9:46 pm

Deedra

és

Tindómiel

D
irekt mondtam azt amit. Mélységesen csodálom, hogy képesek szabadok maradni, mégis saját szabályait követik, mely egységben tartja őket, védve mindentől, ami káoszba és pusztulásba taszítaná a létezésüket.
Igyekszem a legtermészetesebben mozogni és követni őt, noha lehet követnem kéne a fajtája trappolását, hogy ne érezhesse feszélyezve magát. Nem akarom elvágni a torkát,
-Deithwen beanna blath beanna. - viszonozom a kedves szavakat az ősi nyelven, majd mosolyogva hozzáteszem közösül. -A fehér ragyogás csókoljon Virág nő. - majd némi zavarral az arcomon megkérdezem, tekintve, hamarabb beszéltem, minthogy megtudhattam volna.
-Már ha még nem vagy férjnél. - amint betérünk a sátorba, helyet foglalok vele egyetemben, majd elmosolyodom. Hálás biccentéssel fogadom el a kifőzött növények levét, majd jobb kezemmel átfogva, balommal a talpát tartva emelem ajkaimhoz. Mindig jót tesznek a természet ajándékai a szervezetünknek. Meg talán mindenkiének.
Mikor a siheder fiú elénk teszi az ételt magam is megköszönöm.
-Köszönöm Dimitri és neked is Deedra. Váljon egészségedre és erőddé a nehézségeidben! - mosolyogva várom, hogy társam is elhelyezkedjen, csak ezt követően fogok neki enni.
-Ne aggódj, egyél nyugodtan. Mindenem megvan. - mosolygom rá hálásan és igyekszem úgy enni, hogy fém tollam ne csilingeljen túl hangosan. Hiába a kifinomultság, a nyugalom. Örökségem és hamarabb vágatom le a fülemet, minthogy kivegyem.
-Majd inkább az étel után, ha nem sértelek meg ezzel. - mutatok a pohár teára. Közben eszembe jut Mathias, kit szinte azonnal az asztal alól kellene kihúznom. Jobb, hogy egyedül vagyok. Mosolygom bele egy falatba az emlékre.
-Mesélnél nekem az itteni életről? A népről, a környezetről? - érdeklődöm, tudni akarom van e esélyem megtalálni azt a fecskés nyakéket, vagy csalódást okozok apámnak és Folrandírnak. Bár legalább Nymez itt lenne. Kicsit jobban érezném magam. Mégis egy falka ellen indulok, ha komoly a baj.

Jegyzet:Ide a jegyzet Zene: Zenecím

Deedra Gindrian Kedvelte

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Feb. 06, 2021 2:14 pm
Welcome beautiful
Ám, ha nem így gondoltam, hogy áldom a céhét, hiszen jó magam inkább a Dézsmáló elfogását dicsőítette, elmosolyodom, s bólintok. Valószínűleg félre mondtam, vagy az Elfeknél mást jelenthet. Nem tudhatom. Halk követése megrémiszt néha.
- Jelenléted már erőt ad. Nagyon rég nem járt erre más faj képviselője, és főleg nem egy Elf. Elen síla lúmenn' omentielvo! – Mondom ki bátortalanul a szavakat, miket még bárdtól tanultam annak idején, remélve, hogy igazat szólt. És jelentése „A csillagok ragyogják be a találkozásunk óráját” Remélem kedveskedek, s remélem nem valami disznóság hagyta el szám, s sértem meg. Talán nem is ezt a nyelvet beszéli, talán de. Hamarosan megtudom. Mondom, még mielőtt leül a szavakat.
- Megtisztelsz. – Mondom tegezésére való kérésére. Megfordulok, s elindulok a teáért.
Kiöntöm azt egy pohárba, majd oda nyújtom felé, remélve elfogadja.
- Ha kellene valami bele, kérlek ne habozz jelezni. – Mondom. Mikor visszaér a fiú. Egy nagy tányér finom sülttel tér vissza krumplival körítve, mire jó magamnak is összefut a nyál a szájában. Hála istennek kettő tányért hozott, így nem kell néznem, miképpen a legjobb szakácsnőnk ételét eszi egyedül.
- Köszönöm Dimitri. Öblítsd ki a szád, érződik a Rum. – Mosolyodom el. A fiú rémült arccal elfut.
- Váljék égésségedre. – Teszem le elég az ételt.
- Volna kedved Serhez is? – Nem a legjobb, s inkább hajaz lóhugyra, de gondoltam megkérdem.

You step into
• • •

Ahronit Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Feb. 05, 2021 7:36 am

Deedra

és

Tindómiel

S
zerintem eddig egészen rendben mennek dolgok, bár kicsit félek, hogy elszúrom leendő kapcsolatunkat, nem pedig megalapozom.
-Szabadság a törzsednek! - ismerem el törzsének nézeteit és békét is hagyok nekik. Mindenkinek megvannak a maguk nézetei és gondolatai. Miután elindul, halkan követem, ahogy azt megtanították nekem és elvárták.
-Köszönöm a vendéglátásotokat és remélem lesz is mivel megfizetnem kedvességetek. - noha reményeim szerint csak farkasok a bajkeverők, nem merem a fejem tenni rá így látatlanban. A közösségbe érve figyelem, ahogy elkap egy korombeli fiút akire barátságos, bátorító mosolyt villantok, jelezve, hogy nincs oka félni tőlem. Ahogy tova tűnik követem a sátorba Deed-rát majd leülök arra a helyre, ahova vezetett és mutatott.
-Elfogadom, de kérlek tegezz! - mosolygom rá. Hangomban kérlelés cseng. Nem parancs vagy korholás. Jó magam harcosnak tekintem és még ötven se vagyok, hogy bárki önözzön.  Meg rangoss se, nem vagyok több egy apródnál.

Jegyzet:Ide a jegyzet Zene: Zenecím

Deedra Gindrian Kedvelte

Vándor vagyok
Tindómiel Ceilteach

984
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol (is)
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 01, 2021 4:08 pm
Welcome beautiful
Izgatott vagyok, s talán szemem csillogásából már kitalálhatta. Vagy képesek olvasni netán gondolataimban? Semmit nem tudok róluk, milyen nagy szégyen.
- Dicsőség a céhednek. – Mondom.
Megindulunk. Olyan halk a járása, hogy néha vissza visszapillantok, hogy rendben van e. Vörös hajával csak úgy játszik a szél. Gyermeki csodálattal kering rengeteg kérdés a fejemben, s cikáznak ide-oda. Nem merem feltenni, nem akarnék megsérteni senkit sem. De látom, hogy lelke tiszta, s az istennek nem hiába küldték ide hozzánk. Kérdésemre, hogy mit kér enni, felel.
- Ugyan, klánom a vendég szeretetéről híres, kérlek, ne aggódj. Meg amúgy is, fizetséged majdan a szörny elejtése lesz. – Mondom izgatottan. Elkapom Dimitri karját, s bele súgom fülébe.
- Azonnal üzenj Miss Pocketnek, hogy mi ételt ma este főzött hozzon át ide is. – A fiatal amolyan 19 évében járó fiúcska, először ijedten pillant rám a barna szemeivel, majd mikor tudja nincs baj bólint egyet. Azt hiszem megint lophatott a rumból, mit a múlthéten próbált főzni az apja. Tudtam én, hogy vaj van a füle mögött.
lassan oda érünk a nagy sátorba, ahol a lakomáink ünnepségeink szoktak lenni. Mutatom az utat, s leültettem az egyik fa asztalhoz.
- Addig is, nagyon finom teát tudok önnek hozni. – Mondom. Kamillatea a legjobb, mit életemben ittam. Kis cukorral, s melegen. A nap lemenőben van így a szél is erősebben csíp az ember bőrébe, bár ki tudja. Lehetséges Elf asszonyság nem érzi.

You step into
• • •

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1795
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Ősi romok
» Romok klánja, 1020 nyara