Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Teknős szoba - Page 2 KaDiPE5
Teknős szoba - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 15%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
19 Hozzászólások - 7%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
12 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 6:36 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Teknős szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 15, 2021 5:35 pm
Szolgálatodra jó uram
@Ahronit && Ledha  • Credit:
Rettentően utálja Nulportot. Az egész város valamiért olyan megmagyarázhatatlanul nyomasztó hatással van számára, de a gyermeki kötelességnek nem mondhat ellent. Ha apja úgy kívánja, hogy ő bonyolítsa le azt az értékes üzletet helyette, hát nem tagadhatja meg a kérést. Természetesen ha már ennyit utazik, akkor kihasználja a lehetőséget, hogy dolgozzon is egy kicsit. Néhány nappal előbb érkezik, mint az üzlet megkívánná, és kivesz egy szobát a fogadóban. Megtanulta már, hol kell megemlíteni bizonyos információkat, hogy a sérültek az ispotály helyett őt keressék fel, így szép számmal kopogtatnak ajtaján kalózok és kereskedők, zsoldosok és papok. Mindenféle szerzetek, akik szeretnék, ha titkaik biztonságban maradnának meglátogatják őt.
Mára azonban úgy dönt, elég lesz. Meghagyja odalent, hogy senki ne zavarja, elege van már a kelésekből és égésekből, szúrt sebekből és nyavalyákból. Három napja szinte a nap minden órájában szolgálatra készen állt, de most ideje, hogy pihenésre szánja idejét. Utcai ruháját gondosan ládája tetejére hajtja, vet néhány röpke pillantást ruhátlan önmagára, mielőtt hálóruháját magára öltené. Leül az ágyára, hogy a dologhoz mindig szorosan összefont tincseit fésűvel kényeztesse. Épp csak kibont minden apró fonatot, mikor valaki kopog az ajtón. Hát persze, hogy nem tartották tiszteletben a kérését ezek az átkozott nulportiak.
- Egy pillanat türelmet – szól ki fennhangon, míg rövidke hálóingére egy szintén nem túl sokat takaró háziköntöst vesz. Bár az összekép nem lett tőle kevésbé szeméremsértő, de az illem mégis csak így kívánja. Unott sóhajjal nyit ajtót, bal vállával lazán a félfának támaszkodik, míg fedetlen lábait keresztezi egymás előtt. – Miben lehetek a szolgálatára? – érdeklődik bájos és csicsergő hangon hasonlóan kedves mosollyal, mintha az előbb még nem az isteneket átkozta volna a férfiú megjelenéséért.

Ahronit Kedvelte

Világi vagyok
Maledha Dorwien

Tudás nélkül nincs szabadság.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
563
❖ Tartózkodási hely :
Calden
❖ Keresem :

Teknős szoba - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Pént. Feb. 05, 2021 8:26 pm

I need your aid!
Maledha & Rilrion
Your best teacher is your last mistake
Az istenek az utóbbi időkben úgy érzem, nem éppen hordoznak keblükön… Talán negyven nyár után végre úgy határoztak, elég volt az újabb és újabb lehetőségekből, melyekkel oly bőkezűen szórtak mintegy jóvátétel gyanánt a gyerekkoromért cserébe, s itt az ideje annak, hogy oktalan favorizált gyermekük kezét eleresszék. Persze ha közelebbről megvizsgáljuk az elmúlt időszak eseményeit, úgy elmondhatom; túléltem a téli erdő viszontagságait, egy banda s egy troll támadását, és a Csalogányommal illetőleg érdekes kompániájával való összemelegedésem is szerencsés végkifejletének tekinthető a számtalan nyomorult történés sorozatának.
De a lantom…
Az én egyetlen drága kedves és gyönyörű hangszerem! Mit ér nélküled az élet?! Mivé lesz ez a világ, ha mi ketten, szerelmünk gyümölcsét nem kínálhatjuk többé a számára? Mivé leszek én, ha többé nem simíthatom ujjaimat feszes húrjai-
- Lódulj má odébb, vagy rendeljé mer itten mások is várakoznak! - drámai hangvételű gondolataim közül a csapos faragatlan megjegyzései rántanak fel, ám elpillantva hátra a vállam felett csakugyan nyilvánvalóvá válik, hogy kisebb sort sikeredett teremtenem néma agóniám alatt. Voltaképpen nem zavartatnám magamat, komoly krízist élek éppen meg, de elnézve a marcona, koszos kétajtós szekrényeket, inkább nem feszegetem tovább az istenek tűréshatárát. A számat húzva, s rádöbbenve, a fejem hasogatása mit sem csillapodott, fordulok vissza a fogadóshoz.
- Jó uram, egy hölgyet keresek – kezdek bele a mondatomba, mely számtalan horkantást idéz mögülem arról, azt mindenki keres. Szemeimet forgatva folytatom. - Gyógyító, s többen megesküdtek a város népei közül, hogy pompázatos fogadódat választotta a megpihenésre. Állítólag fürtjei akár az aranyeső a nap ragyogó fényében – konkrét kérést nem intézek a férfi felé, azonban szkeptikus ábrázatát elnézve rájött, mire várok igazából. Próbálom bevetni esdeklésem magas fokon űzött tudományát, és hogy emiatt, vagy mert küllememben vetekszek egy átázott, megrugdalt kóbor ebbel, végül bólint egyet, s beavat a gyógyító szobájának számába.
Nem is kell több, szó nélkül elfordulok a söntéstől és az emeletre veszem az irányt, ahol bal oldalra fordulván megkeresem a harmadik ajtót. Nincs okom töprengeni vagy késlekedni, ezért ökölbe zárt jobbomat finoman megkopogtatom a repedezett deszkákon.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Tinvaak los grah
There is no distinction between debate and combat to a dragon. For us it is one and the same.

Maledha Dorwien Kedvelte

Bárd vagyok
Ahronit

Our deepest fears are like Dragons guarding our deepest Treasures

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1513
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés: