Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Eviran KaDiPE5
Eviran KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
54 Hozzászólások - 23%
Ezaras Azildor
33 Hozzászólások - 14%
Arnav
31 Hozzászólások - 13%
Krónikás
26 Hozzászólások - 11%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 9%
Aldrich Cornwell
19 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
16 Hozzászólások - 7%
Veleris
14 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
11 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:57 pm
• Moments

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach, Shani Masrani, Thora Haleye

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Eviran

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 13, 2021 2:27 am

Lezárt Múlt

❖❖❖

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2421
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 13, 2021 2:16 am
The Unknown Stranger
A gyermekek már nagyon fáradtak voltak, és nekünk is egyre inkább nehezünkre esett a haladás. Nincs mit ezen szépíteni, legyengültünk, kimerültünk. Deedra bizonytalan szavaiból azt szűrtem le, fogalma sincs, mégis hogyan fogja kezelni ezt a helyzetet, ha visszaértünk.
- Mondd azt, hogy én rángattalak magammal - szóltam. - Nem volt vesztegetni való időnk, sietnünk kellett, hogy épségben a gyerekek nyomára akadjunk. Tudja, hogy én voltam kint a vadászokkal, talán hiheti, hogy kiismertem annyira az erdőt. És végülis nem esett bajuk, te iis megúsztad kisebb sérüléssel. Meg fogja érteni.
Őszintén szólva, Deedra apját nem ismertem még ki, elképzelésem sem volt, hogyan fog várni minket, mikor visszaérünk a táborba. De nem is igazán foglalkoztatott, sokkal fontosabb, hogy a gyerekek jól vannak. Én pedig felkeresem a gyógyítókat majd, és azt hiszem átalszom a következő napot.
Ám hosszú menetelés várt még ránk, mire a táborba értünk. Még néhány emelkedő, és dimbes-dombos, kanyargó ösvény várt ránk, át a sűrű, szúrós növényzeten, keskeny csapásokon.
Talán már késő délután lehetett, mire kiértünk az erdőből. Megkönnyebbülten sóhajtottunk fel, mikor a távolban feltűntek a sátrak, a szekerek, a klán tagjai. Mintha valamiféle megváltás lett volna számunkra. Én magam ott helyben össze tudtam volna esni, ám egy darabig ki kell még bírnunk. A táborba érve szinte egyből a gyermekek szülei fogadtak minket, akik betegre aggódták már magukat miattuk. Hátul megbújva az ikreket vettem észre, mintha kissé szégyellve magukat, de kíváncsian figyelték az eseményeket. A klán népe körénk gyűlt, mindannyian boldog ujjongásban törtek ki a megkerült ifjak hírére. Már szerveződött is a keresésükre egy vadász- és nyomkereső csapat, ám megkönnyebbülten nyugtázták, hogy rájuk itt már nem lesz szükség. Mintha valami hősök lennénk, úgy fogadtak minket, ám a közelében sem jártak az igazságnak. Semmi hősies nem volt abban ami történt, csupán a puszta szerencsének köszönhettük, hogy ennyivel megúsztuk a dolgot. Egy pillanatra meg kellett támaszkodnom, elkezdtem érezni, ahogy remegnek a lábaim. Azt hiszem, jó lesz meglátogatni a gyógyító sátrát... 

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

I'm just an honest pirate making his way in a dishonest world

❖ Történetem : ❖ Ulron :
915
❖ Tartózkodási hely :
Nulport, vagy amerre a szél visz
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 12, 2021 9:27 am
the unknown stranger
Aiken && Deedra
──────────────── ────────────────
« taggeld;  @Aiken Hackney  •  Zene; Scarborough »
Amíg mindent elpakol, én a gyerekeket szedem össze. Drágáim még aludnának. Jó magam is kellemes ágyra, és egy mosdásra vágyom. Remélem többször is meggondolják, ha az ikrekre hallgatnak. Szívem szerint haza érve jó nagy pofonnal köszönteném a kettőt. Azonban ezt nem tehetem.
A nap sugarai kellemesen melengette bőrömet. Még a tegnap hatása alatt vagyok, de biztonságot ad, hogy mindent látni. Azonban a kicsi lánynak nem. Úgy szorítja a kezem, és minden nyuszitól felugrik. Elhiszem, hogy ilyen kicsiként ezt megélni nehéz volt. Remélem a jövőben csak a javát fogja szolgán, és nem okoz traumát.
Fájdalmam nem szűnt, de elterelte a figyelmem, hogy a gyerekekre figyelhettem. Pihenő jól esett, főleg a barátságos időjárással.
- Hát, valóban. – Pillantok rá.
- Lehet szóhoz sem jutok majd, de megérte. – Pillantok a gyerekekre, és elengedek egy lágy mosolyt.
A víz hideg volt, és kellemes. Megmostam az arcom és a nyakam kicsit. Figyeltem rá, hogy a gyerekek is eleget igyanak. A nap hiába kellemes képes arra, hogy fájdalmat is okozzon, ha nagyon megsüt.
Reméltem, hogy már nem vagyunk messze. Igyekszem Aikent is figyelni, remélem a sebe még bírja és nem fertőződött el.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 12, 2021 1:38 am
The Unknown Stranger
Elcsomagoltam a tűzszerszámot, a vizeskulacsot, a vadászkéseket, majd az összehúzott táskát a vállamra véve elindultam. Deedra felkínálta a segítségét, bár ennyit azért még elbírtam. Nekem bőven elég, ha a gyerekekre ő odafigyel. Látszott rajtuk, hogy fáradtak, és legyengültek, de egy kicsit még ki kell bírniuk.
A visszaút valamivel simábbnak érződött, bár több kellemetlen emelkedőn is fel kellett kapaszkodnunk, azonban a kellemes, napsütéses meleg nagyrészt felszárította már a korábbi esőt és sarat, így legalább a bizonytalan talajjal nem volt már problémánk. Olykor azért belenyilalt az oldalamba a fájdalom egy-egy lépésnél, így hátul haladva néha kissé lassítottam. Szerettem volna mihamarabb visszaérni a táborba, de nem ment olyan tempóban, ahogy azt elterveztem.
- Azon gondolkoztál, mit mondunk majd atyádnak? - kérdeztem Deedrát egy rövidebb pihenő alkalmával.
Elővettem vizes kulacsomat, amit egy pataknál megtöltöttem, majd adtam belőle a gyerekeknek, majd Deedrának, végül én is ittam pár kortyot. Sokkal megerőltetőbbnek érződött a visszaút, még így, lassú haladással is. Pedig odafelé menet erőltetett menetben rohantunk... Bár akkor még nem hátráltattak minket a sebek és a kimerültség. Csak adják az istenek, hogy mielőbb visszaérjünk a táborba.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 11, 2021 10:00 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Nem gondoltam át, és már is kicsúsztak a szavak, melyeket jobb időben kellett volna megfogalmaznom. Ezt nem lehet kontrolálni. Befejezi hát a pipát, aminek különösen örültem, nem voltam oda a szagáért. És magamon érzem közben a tekintetét.
- Oh, azt nem kétlem. – Mondom egy nagy sóhajjal. Tudom mi lesz, ha visszatérünk, remélni tudom csak, hogy Aiken akkor is majd a védelmemre fog kelni.
- Persze. – Mondom, majd felállok. Fintorogva állok fel, minden mozdulat fájt. Ám bizonyosan nem annyira, mint neki. Ő neki állt pakolni, én meg lágyan oda súgtam a kis törpéknek, hogy indulnunk kell. A legkisebb azt akarta, hogy vigyem, de sajnos erre most képtelen vagyok.
- Drágám, sajnos lábacskádon kell jönnöd, de gyere ide. – Mondom, majd szép hosszú szőke haját újra copfba fogom, megigazítva kicsit.
Emlékszem, még amikor született. Egyszerre volt félelmetes, és csodás élmény. Hihetetlen milyenre lettünk teremtve.
- Indulhatunk? – Kérdezem Aikent.
- Kell segítség? – Indulok el felé, ha kérné. Megfogom a gyerekek kezét, és várok az indulásra.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 11, 2021 5:35 pm
The Unknown Stranger
Visszakérdezésemre kissé zavartan reagált, majd terelte a témát. Remélem tényleg csak a körülmények hatása beszélt belőle, vagy talán csak én gondoltam túl. Fenébe is, most kezdem igazán érezni, hogy lassan kimerülök.
Kifújtam egy utolsó füstfelhőt, majd eloltottam a pipámat, és visszacsúsztattam kabátom belső zsebébe. Tekintetemmel még mindig Deedrát fürkésztem.
- Jó lenne mielőbb elindulnunk. A táborban már biztos feltűnt valakinek a hiányunk - mondtam. - Felébreszted a gyerekeket? - kérdeztem, kissé elmélázva még, belerévedve a tájba.
Ha Deedra apjának a fülébe jut ami történt, biztos vagyok benne, hogy nem számíthatunk sok jóra, de talán megérti majd, hogy nem volt vesztegetni való időnk, így is csak a szerencsénknek köszönhetjük, hogy ép bőrrel megúszták. És, hogy mi is megúsztuk.
Óvatosan felálltam a szikláról, oldalamon a seb kegyetlenül belesajdult. Ha visszaérünk, tényleg jó lesz megnézetni egy gyakorlottabb gyógyítóval.
Visszamentem a barlangba, ahol nekiláttam összepakolni a holminkat, majd leöntöttem egy kis vízzel a parázsló, szenes tüzifa maradékát.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 11, 2021 10:54 am
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Mély levegőt veszek, amit gondterhelten fújok ki, majd ismét rá pillantok és meglepnek a szavai. Jól esnek, ám nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok hallani. Reméltem csak, hogy valóban megérte annyit edzenem, de a tegnap tanított meg inkább arra, ami vár.
- Köszönöm. – Mondom zavaromban, és tovább kémlelem az előttem álló ébredező természetet.
Alvásra tett kérdésemre nem válaszolt, de igaz. Miért is tette volna, bizonyos, hogy pocsék volt, és maga a fekvő hely sem nyújtott kellő képen kényelmet ez után a csata, és a sebek után. Teljesen megértettem.
Szavaimra meglepődik, én meg megrázom a fejem.
- Csak fáradt vagyok, mindegy. – Mondom. Sajnálom, hogy kicsúszott, de ez az ötlet ténylegesen szöget ütött a fejemben, és majd tán egy másik alkalommal újra előhozakodom vele.
- Mikor kell indulnunk? – Kérdezem, és próbálom elterelni a figyelmet a feltett kérdésemről, remélve sikerrel járok. Vissza kell vinnünk a gyerekeket. Valamint éhes vagyok, és fürdeni szeretnék. Valamint a gyógyítónknak is meg kell néznie a sebeinket.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 11, 2021 12:46 am
The Unknown Stranger
Olyan békés volt minden. Az erdő friss, zöld és élettel teli volt, a reggeli napsugarak felmelegítették a sziklát, amin ültünk. Nyoma sem volt az éjjeli élet-halál harcoknak. Deedrára pillantottam, aki engem méregetett, majd habozva megszólalt.
- Tudom - mondtam. - De igazán bátran viselkedtél. A pericalum támadások általában nem érnek ilyen szerencsés véget.
Bár nem sokat hallottam ezekről a bestiákról, így, hogy testközelből láttam őket, pontosan tudtam, mennyire kevesen múlott, hogy mind otthagyjuk a fogunkat. Még mindig éreztem minden egyes levegővételnél, ahogy oldalamba mar a fájdalom ott, ahol borotvaéles karmaival végigszántott az a dög.
Az éjszakámra vonatkozó kérdést figyelmen kívül hagytam. Hogy hogy aludtam? Mit mondhatnék, pocsékul... Nagyot szippantottam a pipámba, majd ráérősen kifújtam egy füstfelhőt. Ám amit utána mondott, attól egy pillanatra lefagytam.
- Tessék? - hüledeztem. Mégis hogy érti azt, hogy vigyem magammal? Mit gondolhat, hogy valamiféle kalandor vagyok, aki mellett hasonló hőstettekben lesz része, mint a bajba keveredett gyermekek megmentése? A gondolat abszurditásától nevetni támadt kedvem, ám friss sebem ezt nem hagyta. Lehet még csak a tegnap esti sokk hatása mondat vele ilyen hülyeségeket... Azt hiszem, mielőbb el kell indulnunk, hogy visszaérjünk a táborba. 

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Kedd Márc. 09, 2021 11:18 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Egy apró madarat figyeltem, ahogyan egy gilisztával játszik, illetve felfalja azt. Az erősebb győz, na igen. Ezt tegnap mi is megtapasztaltuk, de azt is, hogy egységben egyszerűbb minden. Gondolataimból Aiken rántott ki. Kicsit megijedek, amikor hozzám intézi szavait, majd rá pillantok, és megrázom a fejem. Végig mértem őt. Gondterhelt volt, vagy legalább is nem sokat aludhatott. Érdeklődően figyelem.
- Rém álmaim voltak. – Mondom, majd mellém ül. Érdeklődve figyeltem, ahogyan rágyújtott.
- Nem tudom, annyi minden történt tegnap. – Mondom, majd kezemmel babrálok.
- Te hogy aludtál? – Kérdeztem, ha bár gondolom, hogy mi lehet a válasza.
- Annyi veszély van ebben a világban, én még is ezt akarom. – Pillantok rá, hogy lássam reakcióját. Bizonyosan örültnek fog tartani.  
- Vigyél magaddal. – Mondom nem gondolva arra, hogy mit fog mondani. Csak úgy kicsúszik a számon. Bizonyosan nemet fog mondani, hiszen miért vinne magával egy naiv lányt, aki még pipa füstöt is alig érzett, de nem érdekelt.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Kedd Márc. 09, 2021 10:46 pm
The Unknown Stranger
Szinte mintha nem is aludtam volna, úgy tértem magamhoz néhány órával később. A fejem sokkal jobban hasogatott, és az odalam is megint fájni kezdett. Megvizsgáltam a kötést, kissé át is véreztem már. Sajnos nincs több anyag amit kötszerként használhatnék, a kabátomat pedig nem szívesen szaggatnám szét.
A tűz már teljesen leégett mire felébredtem, a gyermekek pedig még mindig békésen aludtak mellette, Deedrát azonban nem láttam. Kardomra támaszkodva feltápászkodtam, majd a kijárat felé indultam. Már feljött a nap, és így nézve sokkal barátságosabbnak, biztonságosabbnak érződött az egész erdő. Nyoma se volt az éjszakai rémségeknek, a zord, sötét lomboknak. Kellemes szellő lengedezett, néhány madár csicserett, ahogy elrepült fölöttünk. A barlang szájánál megtaláltam Deedrát is. Ott ült békésen, nem tudom mióta lehetett már fent. Vagy, hogy tudott-e aludni egyáltalán. Remélem nem viselték meg nagyon a történtek.
- Sikerült pihenned kicsit? - kérdeztem, és mellé ültem egy kisebb sziklára, táskámból elővettem a pipámat, dohányt tömködtem bele, majd kissé ráérősen rágyújtottam. Jól esett beleszippantani az erős nulporti dohányba, talán kissé ki is tisztította a fejemet, felfrissített.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 08, 2021 7:52 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Reméltem még egy kicsit elbeszélget, velem a tűz mellett, de megértem. Azonban nekem csak úgy pörögtek a gondolatok, és nem hagyták pihenni az elmém. Figyeltem a tüzet, s azt milyen alakokat ölt. Előttem a porba rajzolgattam küldöző formákat, de ami nem hagyott nyugodni az a lény koponyáján. Megöltünk egy ilyen állatot. Csodálatosan szép, ám halálos volt. Apámtól bizonyosan fejmosás fogok kapni.
A tőz ropog, s én figyelem Aikent, valamint a gyerekeket. Egyszer csak azt veszem észre, hogy szemem egyre jobban ragad le. Majd lassan elnyom az álom, mi inkább rémálom volt.
Újra éltem mindent, ami történt, és újra és újra. Zihálva keltem fel, talán ha aludhattam pár órát, de a nap már lassan kúszott be a barlang bejáratánál. A tőz már alig égett, és egyelőre a gyerekek még alszanak. Felállok, majd kinézek. Leülök a bejárathoz. Nappal mennyivel hívogatóbb ez az erdő.
Nem tudom mennyit pihenhettem, de ez az álom nem hagyott. Madarak csicseregnek, s éled a természet. Jelzik, hogy eljött a reggel. Hajamat át fésülöm ujjaimmal, majd újra összefogom copfba, és nézem az ébredező természetet.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 08, 2021 6:44 pm
The Unknown Stranger
Megértettem Deedrát, és pont ez is látszott rajta, túl firss neki még az élmény, olyan halál közeli élménynek volt tanúja, mint eddigi élete során valószínűleg soha. Ami nem meglepő, az atyja is, és a klán többi tagja is olyannak tűnt, akik összetartanak, és vigyáznak egymásra.
- Rendben, én viszont alszom - mondtam, majd köpenyemet magamra húzva lehúzódtam a földre. Kimerítő nap volt ez, talán a sérülés is rásegített arra, mennyire elfáradtam.
Más esetben ragaszkodtam volna hozzá, hogy őrködjek, és vigyázzak a tűzre, mert bár korábbi éveim során nem jártam olyan sokszor a vadonban, azt megtanultam, hogy mint a hajón, ugyanúgy az erdőben is kell, hogy őrködjön valaki, míg a csapat alszík. Ezzel megelőzhetjük, ha bárki is rajtunk próbálna ütni az éjszaka folyamán. Jobb félni, mint megijedni. Talán felelőtlenség volt, de úgy gondoltam, ebben a pár órában már nem kell tartanunk ilyesfajta támadástól. Most viszont szükségesebbnek ítéltem azt, hogy reggel, ha útnak indulunk, valamelyest éberebb legyek majd.
Azért reméltem, később Deedra is tud pihenni, ha már megnyugodott kicsit. Azt viszont megkönnyebbülten láttam, hogy a gyermekek békésen aludták az igazak álmát, mintha csak biztonságot nyújtó otthonukban lettek volna. Biztos voltam benne, hogy őket is megviselte a dolog, ahhoz képest viszont jól bírták és bátran helyt álltak. A Romok klánja büszke lehet rájuk.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran Empty
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Eviran Empty

Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next