Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Eviran - Page 2 KaDiPE5
Eviran - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
50 Hozzászólások - 25%
Arnav
29 Hozzászólások - 14%
Ezaras Azildor
26 Hozzászólások - 13%
Krónikás
21 Hozzászólások - 10%
Aldrich Cornwell
19 Hozzászólások - 9%
Deedra Gindrian
15 Hozzászólások - 7%
Veleris
14 Hozzászólások - 7%
Rhysand Earhgaze
12 Hozzászólások - 6%
Svea Helmrid
8 Hozzászólások - 4%
Reinaakviin
8 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Készíts zenelistát a karakteredről a Karakternaplók topikban a megadott kód segítségével!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:36 am
• Moments

Yesterday at 12:35 am
• Szólánc

Yesterday at 12:34 am
• Asszociáció

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Aldrich Cornwell, Arnav, Deedra Gindrian, Folrandír Ceilteach, Tindómiel Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Eviran

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 08, 2021 2:32 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
──────────────── ────────────────
« taggeld;  @Aiken Hackney  •  Zene; Scarborough »
Csipet, de tudom, hogy ez vele jár. Ha később elsodor az élet majd, nekem is meg kell tanulnom ellátni magamat. Letépett az anyagból, s bekötözött. Mikor meghúztam, felnyögtem egyet. Bizonyosan kell, hogy később rendesen valaki majd elláthassa, ám nem tagadom ez nem volt a kedvencem. Az izgalom hevében nem tudom, hogy mennyire fájhatott a bestia marása, ám ez, nem lesz a kedvenceimben. Figyelek szavaira.
- Igazad lehet. – Helyeslek. Gyermeket már segítettem a világra, egyes dolgokat megtudok oldani, de az alapvető seb ellátásom még némi korrekcióra szorul.
Sok mindent meg kellett tanulnom az út alatt. De talán a legfontosabb, hogy atyámon kívül vannak még férfiak, kik megbízhatóak. Fiatalon láttam ennek kárát, nem voltam szerelmes, soha nem éreztem e féle badarságot, de még is oda adtam magam, mi fájdalomhoz, s megalázáshoz vezetett.
Először érzem azt, hogy vannak még a bizalmamra érdemes férfiak.
Rápillantok, olyan közel van mellettem, olyan szokatlan.
- Még nem tudok aludni, annyi minden kavarok a fejemben, de te csak aludj. – Mondom neki.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 08, 2021 11:30 am
The Unknown Stranger
Megpróbáltam a tőlem telhető legjobban kitisztítani az ő sebét is. Reakcióiból ítélve kissé csíphetett, de legalább nem fertőződik el, és ilyenkor ez a legfontosabb, a vérveszteség meggátolása mellett persze. Mikor végeztem, letéptem a maradék anyagot, azzal gondosan bekötöztem, bár lehet picit túl szorosra húztam. Saját sebeimet volt már, hogy nekem kellett ellátnom, ahhoz viszont nem voltam hozzászokva, hogy valaki másét is én csináljam.
- Egy kicsit - válaszoltam. - Tudod, az ember életében eljön egyszer az a pont, mikor rákényszerül, hogy megtanuljon sebet ellátni, legalább alap szinten. Javaslom, néha látogasd meg a klánod gyógyítóit, már azzal is sokat tanulhatsz, ha csak figyeled őket, vagy olykor besegítesz.
Kissé elmerengve figyeltem a lányt. Amennyire vakmerőnek és eltökéltnek tűnt indulás előtt, annyira érződött most bizonytalannak és kiszolgáltatottnak. Persze, bátran harcolt, és helyt állt odakint, megőrízte a lélekjelenlétét, amire sokan nem képesek. Én sem voltam rá képes az első tengeri csatámban. Remegve bújtam el a rakodótérben, miközben odafent kellett volna segítenem a balliszták újratöltésében. Sokminden változott azóta. Most sem vagyok a legádázabb harcos, azonban próbálom hidegvérrel felmérni a harcteret, és ha tudom, a saját javamra használni azt.
Talán Deedra is máshogy fogja látni e kaland után a dolgokat. Legalábbis bízom benne, hogy kevésbé lesz meggondolatlan, és ahelyett, hogy támadólag lép fel, talán elfogadja majd a segítséget.
- Most viszont próbálj aludni kicsit te is - mondtam. - Nehéz nap volt ez, és holnap reggel korán indulunk vissza a táborba.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

I'm just an honest pirate making his way in a dishonest world

912
❖ Tartózkodási hely :
Nulport, vagy amerre a szél visz
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 06, 2021 11:28 am
the unknown stranger
Aiken && Deedra
A tűz égett, s kellemesen melengette bőrömet. Csatlakoztam Aikenhez. Mire végeztem a tűzzel, ő addigra levetette ingjét. Egy pillanatra zavarba jöttem, ám tisztába voltam azzal, hogy ennek nem itt és nem most az ideje. Azonban a tény, hogy minden féle ilyen intimitás, vagy ehhez hasonló pillanatot, elkerültem. Azonban elszáll, mikor megpillantottam a sebet, és inkább az aggodalom töltött el. Ám következő mondatom után már csak magam elé bámultam, s a fejem a falnak döntöttem, amikor is egy kulacsot pillantottam meg. Hirtelen rá néztem, és elmosolyodtam.
- Stílusos. – Mondom, majd elveszem azt és fele kortyolok. Fintorgok, hiszen erősebb volt, mint amire számítottam, főleg éh gyomorra.
Lágy pillantást vetek a férfira, majd bólintok. A szívem kissé izgalomba jön. Oda tartom a kezem, s ő finoman ellát.
- Ehhez is értesz? – Kérdezem, miközben sebemmel babrál. Furcsa érzés fog el, amit jobbnak látok el hessegetni. Talán nem ez az első eset, hogy külleme megfog, de ez az első eset, hogy úgy érzem, jobban belelátok, és látom mennyire rátermett az életre. Titokzatos férfi, soha sem beszél magáról, még is ez a kis „kirándulásunk” elmondott róla pár dolgot. Bizalmam kezd támadni felé. Fejem inkább a gyerekek felé fordítom, hogy ne lássam a sebem. Olyan édesek, ám olyan ártatlanok, és sebezhetőek.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 06, 2021 1:28 am
The Unknown Stranger
Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, hogy Deedra egyetértett velem. Valahol féltem, hogy megint elkezd ellenkezni, ám úgy láttam, korántsem úgy látja már a dolgokat, mint mielőtt még elindultunk. Csak remélni tudom, hogy mindezt jól az emlékezetébe is vési. Én is elmosolyodtam, szabad kezemmel bíztatóan megsimítottam a vállát, majd visszaindultam a barlanghoz. Ennyi fa elég lesz egy éjszakára.
Kissé kimerülve vetettem hátamat a barlang falának, ráhagyva Deedrára a tűzrakást. Nomádok között él, bizonyára boldogul vele. Szerencsére eszemben volt, és pakoltam tűzszerszámot is a táskámba, így hamar lángra lobbantak a gallyak. A kinti csípős éjszakai levegő után jólesett egy kis meleg. Ahogy vettem a levegőt, egyre jobban kezdett hasogatni ismét az oldalam, ahol a karmok végigszántottak. Ahogy rápillantottam, a futólag rászorított kötést is átáztatta már. Óvatosan elkezdtem lefejteni róla, majd megszabadultam az ingemtől. Ez csúnyább, mint elsőre gondoltam. Elfintorodva nekiláttam kitisztítani a sebet, majd valami hatékonyabb kötést próbáltam rászorítani. Még a Fekete Démonon besegítettem olykor a hajóorvosnak, ellestem tőle néhány alap ellátási technikát, fedélzetmesterként szükségem is volt rá, de sosem kellett még segítség nélkül alkalmaznom ezeket.
Mire végeztem, a tábortüzünk is nagy lánggal égett már, majd Deedra fáradtan pihent meg mellettem. Kérésére elővettem egy kis kulacs rumot, amit még Nulportból hoztam magammal, majd odanyújtottam neki.
- Ki kellene tisztítanunk a sebedet - mondtam. - Megnézhetem?
Ha megengedte, finoman őt is megpróbáltam ellátni, már amennyire tőlem tellett, majd a maradék anyagból egy kötést is rászorítottam. Nem a legjobb, de talán addig kibírja, amíg visszaérünk a táborba. Az ottani gyógyítóktól kapunk majd szakszerűbb ellátást is.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

912
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 7:52 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Elkezdtem vele az ágak szedését. Ő mondataimra megfordult, s szemeimbe pillantott. Lepillantok a földre a kezemben az eddig összegyűjtött ágak. Elszégyelltem magam szavain. Igaza volt, a saját dolgaimat helyeztem előre és nem törődtem sem az én sem a gyerekek biztonságával. Istenek küldték őt, tudták, hogy nekem még dolgom van e világon.
- Igazad van, - Pillantok vissza. Nem tudom jobban összefoglalni, hiszen remekül szólt. Egyre jobban tekintettem erre az emberre más szemmel. Bátor, s még a szavakhoz is ért. Ilyen akarok lenni, ilyenné válni. Kezdtem jobban felnézni rá.
- Ígérem. – Engedek el egy kedves mosolyt.  Ha folytattuk a szedést, akkor már annyi lett, hogy végre meggyújthassuk a tüzet benn. A gyerekek biztos fáznak, ám mikor visszaérek már mély álomba szenderetek egymás karjaiban.
- Hosszú napjuk volt. – Mondom, s leteszem az ágakat.  Várom, hogy Aiken is visszatérjen, ha úgy lesz tűzgyújtásra készülök. Ne kelljen neki ezt is csinálni, így átvállalom. Úgy teszek, ahogyan apám tanította, majd mikor már parázslik, fújom, majd végre a tűz is fellobban.
- Egy kis szesz jól esne. – Mondom halkan, hogy ne ébresszem fel a kicsiket. Messzebb ülök a gyerekektől, hogy tudjuk beszélgetni, már amennyiben akar, de még a tőz érjen minket.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 6:54 pm
The Unknown Stranger
Deedra velem jött fát gyűjteni. Igazából nem bántam, a barlang biztonságos volt, a gyerekeket ott mertem hagyni minden további nélkül. Úgy láttam, ők is megnyugodtak már kicsit.
Nem mentem messzire, a barlang bejáratánál kezdtem fát gyűjteni a tábortűzhöz. A földön találtam jónéhány letört gallyat, illetve a környező bokrokról is tudtunk szedni. Deedra szavairra megtorpantam, felé fordulva a szemébe néztem.
- Deedra, ne szégyellj segítséget kérni, ennyi az egész - mondtam. - Ettől nem leszel gyengébb, sem pedig kiszolgáltatott. Naivság lenne azt gondolni, hogy mindent egyedül meg tudsz csinálni. Nézz szét a klánodban. A vadászok, a halászok, a kovács, de még a nemezelő sem dolgozik egyedül, mindegyiküknek van segítsége. Ostobaság lett volna egyedül idejönnöd. Talán a gyerekek sem úszták volna meg, és veled is elbántak volna azok a dögök - próbáltam hatni rá. Remélem érti miről beszélek. - Én nem leszek itt, ha máskor hasonló baj történik. Ígérd meg, hogy nem csinálsz hülyeséget, ha ne adják az istenek megint ilyesmibe keveredsz! - léptem hozzá közelebb.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

912
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 2:05 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Úgy éreztem az ú sebe mélyen lehet, mint az enyém, ezért próbáltam segíteni, ahol tudtam. Hiába nem kell, én ott termettem. Talán egy egész élet sem lesz elég rá, hogy megháláljam neki, amit tett.
Gyerekek útmutatását követve elértünk a barlanghoz. A lehető leg undorítóbb barlang volt, de mit is várok? Talán egy troll tanyázott itt, s szerencsénkre ez már elhagyta a barlangot. Álatok, s tán még emberi csontok is voltak itt.
Leültettem őket egy kevésbé nyirkos helyre, majd levettem a kabátom, s azt a gyerekekre terítettem. Nem hagyhattam, hogy egyedül menjen.
- Maradjatok itt, mindjárt jövünk. – Mondom nekik, és a gyerekek értően bólogatnak. Talán ezen túl soha többé nem lesz, hogy egy percre se hallgassanak a felnőttekre. Összebújtak édesen, hogy a szívem is bele facsarodott.
- Várj. – Sietek oda Aikenhez, és jelzem, hogy vele tartok tűzifáért. Kimentünk hát, s út közben pedig a férfihez szóltam.
- Köszönöm. Sajnálom, hogy az elején olyan voltam. – Suttogom, s igyekszem nem elbőgni magam. Halálfélelmem volt, s tán soha nem éltem át még effélét. Ő pedig régi ismerősként köszöntötte a félelmet.

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 11:54 am
The Unknown Stranger
Egyre jobban hasogatott az oldalam, csak lassan tudtam haladni. Egyelőre mellényem összegyűrt anyagát nyomtam a sebre, azzal próbálva felfogni a vérzést. Valamelyest megnyugodtam, hogy a gyerekek épségben vannak, azonban még ki is kell vinni őket. Azt pedig nem lenne szerencsés az éjszaka közepén ilyen állapotban megejteni. Nappal talán biztonságosabb lesz.
- Persze, tudok - mondtam halkan, de elfogadtam a felkínált segítséget.
Egy rövid emelkedő ösvényt követve elértük az említett barlangot. A fáklyával bevilágítottam a nyílást, majd beléptem. Mocskos, pókhálós, kellemetlen barlang volt, állott levegővel, ám mindez arra utalt, hogy elhagyatott. Odabent csontokra, elpusztult állatok maradványaira leltünk. Talán egy troll lakhatott itt régebben, ám, ahogy elnéztem, nem járhatott itt már egy ideje. Reménykedjünk, hogy nem ma este jute szébe hazajönni.
- Itt jó lesz - mondtam. - Pihenjetek le, hozok némi tűzifát.
Elég hideg volt a barlang mélyén, nem árt egy kisebb tüzet raknunk, ha itt akarjuk tölteni az éjszakát. Ennivalót nem hoztam magammal, de valószínűleg kibírjuk holnapig, míg visszaérünk a táborba.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

912
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 9:09 am
the unknown stranger
Aiken && Deedra
„Minden rendben” válaszolja, ám mindenhol csak a vért látom, ami elborzaszt.
- Igen, igen. – Bólogatok.  Kardjáért nyúl, hogy felálljon, s támogatom őt, ahogyan tudom abban, hogy megingás nélkül fel tudjon állni.
Gyerekek felé veszi az irányt én is kullogok mögötte. Kérdését követően hozzájuk lépek, s átölelem őket. Hihetetlen melegséggel tölt el, hogy meg vannak.
-Hála az isteneknek. – Mondom, majd elengedem őket, és megnézem mind a kettőt rendesen. Kérdése megelőzte az enyémet. Magamhoz fogom őket, egyiket egyik oldalról, még másikat a másik oldalról.
- Hála Aikennek, nélküle soha nem talállak meg titeket. – Vetek egy jól eső pillantást a férfira.
Ötletére bólogatok. Tán ő se tartja jó ötleteknek, hogy vissza induljunk, nem tudhatjuk vannak még e bestiák, ha nem is ilyenek az erdő bugyraiban.
- Tudsz járni? – Gondoskodóan lépek mellé, ha kell segítség ott legyek. Az emlékek újra, s újra élnek. Nem tudom, hogy fogom neki megköszönni, valamint azt sem honnan van ennyi erő benne. Bár tanulhatnék tőle, bár olyan bátor lehetnék, mint ő.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 05, 2021 12:03 am
The Unknown Stranger
Deedra segített a tetemet félrelökni, majd levegő után kapkodva óvatosan felültem. Ahogy végignéztem magamon, szétszaggatott ruhám csupa vér volt, azonban nem tudtam, ebből mennyi a sajátom és mennyi a szörnyé. Az oldalamon a marás nyoma viszont elég csúnya.
- Minden rendben - mondtam halkan, óvatosan magamhoz ölelve. - Mostmár minden rendben. Te jól vagy? - pillantottam végig rajta. Ő is megsebesült, ám ilyen körülmények között nem tudom megállapítani, mennyire lehet súlyos. A kardomért nyúltam, ami a földön hevert nem messze. A földbe szúrtam, majd arra támaszkodva próbáltam szerencsétlenül felállni, majd a gyerekek felé indultam, akik időközben félve lemásztak a fáról.
- Megsérültetek? - kérdeztem tőlük. Bizonytalan szemekkel néztek rám, ami természetes, hisz nem is ismertek. Ám ahogy Deedrát megpillantották, azt láttam, megnyugodtak.
- Én egy kicsit, mikor leestem a fáról - mondta a fiú. - De a szörny nem bántott.
- Akkor jó - biccentettem, megsimítva a fejét. - Keressünk egy biztonságos helyet, és megnézzük.
- Van arra a hegyoldalon egy barlang! - mutatott magunk mögé a kislány. - Ott akartunk elrejtőzni, amikor ezek a szörnyek üldözőbe vettek minket. De talán már biztonságos.
- Megnézhetjük - feleltem, majd Deedrára pillantottam, és a gyerekeket követve elindultam az említett irányba.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

912
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 04, 2021 8:16 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
A férfi a nevem kiáltotta, miközben földre zuhantam. Annyit láttam csupán, hogy Aiken sietve jön, s a lényt próbálja megakadályozni abba, hogy újra lecsaphasson. Nyüszítését hallottam, majd elém lépett. Olyan hirtelen történt minden reagálni nem volt időm. Majd nem sokkal később Aiken ordítására leszek figyelmes, megpróbálok felállni, ám a lendületük újra a földre rántott. Mikor ismét felálltam volna a lény Aikenen volt. Oda igyekszem, de akkor hallom az üvöltését. Mire már teljesen közel állok, csak Aiken csapkodását látom, ahogyan ki behúzza a kést az állat testéből.
- Aiken… - Mondom már szinte sírás határán. Megpróbálom letolni róla a tetemet, ami súlyos volt, de nagy nehezen sikerült. Letérdelek, s akarva akaratlanul is nyakába borulok. Remegek a félelemtől.
- Jól vagy? – Kérdezem, majd elhúzódva felmérem őt, majd jobb tenyeremmel az arcát fogom.
- Hol fáj??? – Kérdezem, s elengedem arcát, végig mérem. A fájdalom akkor élesedik fel bennem is, és figyelem a karomat.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1782
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 04, 2021 7:39 pm
The Unknown Stranger
Íjamat a földre dobtam, majd szablyámért nyúltam. Deedra kiáltását követően a még életben lévő pericalum irányt váltott és őt vette célba. Annyit láttam, hogy rávetette magát, a lány pedig hátrarepült, egy közeli bokor fogta fel az esését.
- Deedra! - kiáltottam fel, mikor a szörny megsebezte a lányt.
Szablyámat markolva siettem oda, majd lesújtottam a lényre. Egy vágással végigsebeztem az oldalát, majd erőből belerúgtam súlyos testébe. Nyüszítve nekicsapódott a mellettünk lévő fa törzsének, ám egyből talpra is állt. Védelmezőn Deedra elé léptem, féloldalasan, minél kisebb támadási felületet hagyva, szablyámat magam elé tartottam.
A pericalum hihetetlenül gyors volt, még sebzetten is. Alig kaptam észbe, már csak egy méterre volt, karmait támadásra emelte. Felé suhintottam kardommal, ám elvétettem. Ügyesen kitért a dög. Azonban ő nem hibázott. Borotvaéles karmait oldalamba mélyesztette, én pedig üvöltve rogytam térdre, kardomat a földre ejtve. Belém mart a fájdalom, eközben néhány kisebb karmolást elszenvedtem, ám azokat már alig éreztem. Védekezőn magam elé emeltem a karjaimat, pár pillanatig ott térdeltem kiszolgáltatottan.
Fogalmam sincs hogy került a kezembe a tőröm, talán ösztönösen nyúltam érte, ám azon kaptam magam, hogy szabad kezem a markolatára csúszott. Előkaptam a csizmám szárából, majd egy pontos szúrással a gyomrába mártottam a pengét. A bestia felvonyított, és összeesett. Üvöltve még egy szúrást bevittem, majd újra és újra, mígnem egy utolsó rándulást követően a pericalum nem mozdült többet.

Deedra Gindrian and Ivy Reaves Kedvelték

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

912
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 2 Empty
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Eviran - Page 2 Empty

Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next