Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Eviran - Page 4 KaDiPE5
Eviran - Page 4 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
54 Hozzászólások - 23%
Ezaras Azildor
33 Hozzászólások - 14%
Arnav
31 Hozzászólások - 13%
Krónikás
26 Hozzászólások - 11%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 9%
Aldrich Cornwell
19 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
16 Hozzászólások - 7%
Veleris
14 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
11 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:57 pm
• Moments

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach, Thora Haleye

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Eviran

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Utolsó Poszt Kedd Márc. 02, 2021 3:25 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
──────────────── ────────────────
« taggeld;  @Aiken Hackney  •  Zene; Scarborough »
Fáklyáról is gondoskodott, amit kezembe adott meggyújtva. Egyik kezemben így azzal világítottam az utat. Ahogyan beljebb, s beljebb érünk mindenre oda kapom a fejem. Ha csak egy gallyra lépek, mi meg reccsen. Nem szerettem ezt az erdőt. Mindig is kerültem, hogy ide jöjjek.
Aiken kérdése elgondolkodtat. Soha nem láttam még csak történetet hallottam.
- Annyit tudok, hogy vakok és van egy jel a fejükön, ami alapján meg különböztethetőek. – Suttogom oda a férfinak. Eddig még csak rajzokat láttam, amik mindegyike eltérő volt.
- Úgy tudom igen. – fejezem be kérdésre adott válaszom. Nem tudok a lényekről sokat, biztosan vannak még lények Tulveronban, ám félő, hogy a vadászok nem hiába aggódtak.
Egy elágazásnál találjuk magunkat, ahol Aiken megáll, majd fényt kér. Az éjszaka elérkezik, az álatok, kik eddig aludtak útra kélnek. Amíg a férfi a térképet én tekintetemmel a bokrokat, fákat pásztázom. Int, majd elindulok, amerre kéri.
Térképet követjük, valamint reméljük, hogy a gyerekek még ott lesznek, és nem esett bajuk.
Hirtelen egyik lábam megcsúszik, de visszanyerem az egyensúlyom. Pillanatra ezután megállok, és a férfira nézek, nyugtázva azt, hogy jól vagyok. Jobban kell figyelnem a lábam elé. Pár napja hatalmas vihar volt, így nem csodálom, hogy még maradt a sárból. Talán ezért is lehetnek itt azok a lények? Kedvüket lelhetik a helyben.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Márc. 02, 2021 2:57 pm
The Unknown Stranger
Már csaknem lement a nap, mire útnak indultunk. Egy fáklyát meggyújtva Deedra kezébe adtam, sajátjaimat egyelőre szabadon hagyva, de fegyverem közelében tartva. Bizonyára nem fogja egyből ránkvetni magát valami vérengző fenevad, amint belépünk az erdőbe, mégis elfogott a félelem, minden apró rezdülésre vagy fuvallatra oldalra kaptam a fejem.
- Szóval pericalumok? - kérdeztem. - Mit kell róluk tudni? Azt hallottam veszélyeztetett faj. Emberre veszélyesek?
Nem sokat tudtam az említett lényről, mégis jobban hangzott, mintha egy trollal, vagy nem is tudom milyen rémséggel kellene megküzdenünk, ami ebben a káoszverte erdőben tanyázhat...
Hamarosan az ösvény egy elágazáshoz vezetett, ahol kissé megtorpantam. Előszedtem a vadászoktól kölcsönvett térképet, majd intettem Deedrának, hogy tartsa felé a fényt. Próbáltam értelmezni a vadászok jelöléseit, melyek alapján a balra tartó csapást kell követnünk. Fejemmel intettem abba az irányba, majd a térképet összehajtva elindultam. Erre jóval sűrűbb volt az erdő, és hamarosan meredeken lejteni kezdett az ösvény. Remélhetőleg jól értettem, és tényleg ez az út vezet a tisztásra, ahová a gyermekek tartottak. És bízzunk benne, hogy ők sem tértek le erről az útvonalról, máskülönben fogalmam sincs, hol keressem őket. 

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

I'm just an honest pirate making his way in a dishonest world

915
❖ Tartózkodási hely :
Nulport, vagy amerre a szél visz
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Kedd Márc. 02, 2021 1:53 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Visszatérve nem kevés fegyvert nyom a kezembe. Meglépődtem, és azt is tudtam honnan van. Ám, jobbnak láttam és igazat is adtam neki, így szóra se méltattam, csak „engedelmeskedve” elfogadtam.
Ránézek az égre. Mesés, ahogyan lemegy a nap, s a fények játszadoznak a felhők között. Van, hogy órákig tudom nézni, de most inkább a harag volt bennem az istenek felé, kik próbára tesznek minket.
Valahogyan megnyugtatott jelenléte, s már kevésbé féltem. Lehet, hogy a sok fegyver, mitől megpihent háborgó lelkem. Ám kétlem, biztonságot nyújt pezsgő írisze, s meleg hangja.
Kezem is kevésbé remek.
- A vadászok múlthéten kettő Pericalumról számoltak be. – Mondom idegesen, s rá pillantok, hogy mi a reagciója.
- Talán elmentek már. – Válaszolom, mert se magam se őt nem akarom felizgatni ezzel.
- Tudom. – Mondom, mintha tényleg látnám, s tudnám. Persze erről nem lehet fogalmam. Lehet ma itt lelem halálom, vagy mind. Bár tudnék írni, s megfogalmaznám apámnak utolsó szavaim. Ám ezt a késséget sosem tanulhatta meg, tán már nem is fogom.

Elindulok, kezemben kedvenc fegyverem, ami még apámé volt. Erősen szorítom, s bízom benne, hogy megvéd, s jól állja ki helyét. Nem leszek szóban pesszimista, hiszen az kell, hogy ő is higgyen, de gondolataimban csak a sötétség kering. Próbálom el hessegetni, s összeszedni magam.
Az itthoni mókázás edzéseken kívül nem emeltem kardot másra. Soha nem mélyesztetem senkibe, s semmibe se kardomat.
Oda érünk az erdő szélére, ekkor ismét társamra nézek, kinek bólintok. S bevetjük magunkat az erdőbe, ahol lábunknál finom köd gomolyog. Varjak hangos csacsogása, s a nap már csak pár másodpercre van attól, hogy teljesen eltűnjön.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 10:48 pm
The Unknown Stranger
A vadászok sátrában körbenéztem még, mi használhatót vihetnék még magammal. Sikerült találnom egy térképet, ami jelöli az erdei ösvényeket, csapásokat. Erre mindneképp szükségünk lesz, ha nem akarunk eltévedni... Továbbá két vadászkést, két fáklyát, hozzá tartozó tűzszerszámmal, ugyanis hamarosan besötétedik és kétlem, hogy addig megjárjuk. Egy táskába pakoltam mindezt, majd melléjük még egy feltekert kötelet is becsomagoltam. Tengerész éveim alatt megtanultam, hogy kötél nélkül sehová sem szabad elindulni. Sietős léptekkel indultam vissza Deedrához, reménykedve benne, hogy megvárt, és nem sietett előre önfejűen... Tényleg elegen leszünk ketten? Nem kellene legalább valamelyik vadászt megkeresnünk, hogy velünk jöjjön? Néhányszor voltam már velük, de csak az erdő szélére kísértem el őket. Azt hiszem tényleg csak a térképre bízhatjuk magunkat, ha bemerészkedünk oda.
Hamar visszaértem az idegesen toporgó Deedrához, átadtam neki a sebtiben összeszedett felszerelés egy részét, többek közt az egyik vadászkést és a fáklyát.
- Nemsokára lemegy a nap, erre szükségünk lesz - mondtam halkan, bár hangom mintha kissé összecsuklott volna. Igazából csak megnyugtatni próbáltam őt valamelyest, nyilvánvalóan nem sok sikerrel. Mégsem lenne jó, ha odabent pánikolna be... Őszintén szólva én magam is féltem. Holtak erdeje, ki az ördög az aki nem félne? Ám ezt nem szabad kimutatnom, én vagyok az egyetlen, aki biztonságérzetet nyújthat most ennek a lánynak. Ha épségben megleljük a gyerekeket, határozott felnőtteket kell látniuk, akik kiviszik őket, nem valami ijedt, gyáva alakokat... Persze számolnunk kell azzal is, ha már elkéstünk. Ebbe viszont egyelőre nem merek belegondolni.
- Ne aggódj, megtaláljuk és hazahozzuk őket - néztem Deedrára, ám lehet, inkább magamnak mondtam mindezt. - Ez csak elővigyázatosság - pillantottam az íjra és a szablyámra.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 10:04 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Ha eddig ideges voltam, az talán elbújt a mostani állapotom mellett. Mindig is megpróbáltuk elkerül az erdőt. Még utolsó mondatán a fiúnak rá kapom a fejem,  mérgesen meredek rá.
- Idióták. – Köpöm még oda nekik. Kis gyerekekről van szó. A kilenc éves még a maciját hurcolja.
Megdobtam a labdájukkal őket, majd Aikenre nézek, majd válaszolok.
- Az erdő a nevét elmondások szerint a mágusháború alatti pusztítás végett kaptam. Alítják, hogy kegyet mód gyilkoltak ott le embereket, s sokan számolnak be a mai napig üvöltésekről, sírásról. Valamint tele van lényekkel. Lényekkel, akikkel nem akarsz összefutni. – Mondom.
Kérdésemre válaszol,  igennel. Megkönnyebbültem, hiszen nem arra számítottam, hogy be kell vágnom az erdőbe. Talán jobb lenne apámnak szólni? Talán Aiken elég lesz? Bizonytalan vagyok, de mennem kell.
- Köszönöm. – Fogom meg a kezét egy pillanatra, s nézek a szemébe. De csak pár másodperc volt, hiszen indulnunk kell. Az ég elsötétül, túlkésőn indulunk neki. Már éjszaka van, valamint vannak, lények, amik ilyenkor vadásznak.
Sietős léptekkel elindul, majd nem sokkal vissza is tér egy kisebb felszereléssel. Végig mérem, s mély levegő. Talán nem lesz baj. Talán nem halunk ma meg.

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 9:15 pm
The Unknown Stranger
Ahogy sejtettem. Akkor ezek az ikrek pont abból a fajtából valók, akiktől tartottam. Az idősebb, erősebb gyerekek, akik már siheder korba léptek, de nincs annyi felelősségtudatuk, hogy felnőttesebben is viselkedjenek. Igen, sok ilyennel volt dolgom akkoriban, van, hogy rendszeresen terrorizálják a kisebbeket. Bár az ember azt gondolná, ez csak egy Nulport-féle bűnös koszfészekben történhet meg, ám úgy látszik, egy ilyen békés, otthonos helyen is előfordulhat... Talán hasonlóan problémás nevelésben lehetett részük. Deedra reakciót elnézve tisztában van vele, hogy erről van szó, bizonyára jól ismeri már ezeket a kölyköket.
- Mindig is félősek voltak - folytatta beismerően a Math nevű fiú. - Én csak annyit mondtam, ha van bátorságuk, bemerészkednek oda, és az erdő nagy keleti tisztásáról hoznak nekünk abból a sárga virágból ami csak ott nő. A vadászoktól hallani néha róla.
- Deedra, mi van abban az erdőben? Mi várhat ott rájuk? - kérdeztem, bár maga az erdő neve is vészt sugall... - Persze, hogy veled tartok. Kérlek várj meg itt, hozom a kardomat, szükség lehet rá odakint.
Majd sietős léptekkel a sátram irányába viharzottam. Ott kibontottam az erős vászonba csomagolt szablyámat, majd a szíját átvetettem a vállamon. Nem mintha olyan ügyes kardforgató lennék, de még mindig jobb, mint fegyvertelenül nekivágni a vadonnak. Visszafelé indulva elhaladtam a vadászok sátra mellett, ahol megtorpantam. Talán nem bánják, ha kölcsön veszek egy íjat meg egy tegeznyi vesszőt...

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 7:28 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Azonnal szóra nyitom ajkaim.
Nagy levegőt veszek, de ez nem neki szól, hanem az emlékeknek, amiket őrzök róluk. Haladok, előre pár lépest mindenki renden végzi a dolgát, boldogan. Mindig szerettem ezt az önfeledt boldogásott az arcukon látni.
- Hatalmas bajkeverők, s nem egyszer bántanak már kis gyereket. – Mondom. Nem akarom megosztani a legnagyobb vétket, amit elkövettek. Mindenki azzal takarózott, hogy még csak gyerekek voltak, de akkor is láttuk a szemükben, vagy is én mindig láttam a szemükben a gonoszságot.
- Igen, biztos vagyok benne. – Sütöm le tekintettem. Nagyon fáj, hogy így kell gyerekekkel viselkednem.
"Aiken" mondja. Rá vetem a pillantásom, s egy lágy mosolyt engedek el.
- Nagyon örvendek. – Mondom, de nem nyújtom kezem, s csak haladok tovább.

Amint oda érünk, s kérdőre vonom őket, meg állnak. Egymásra néznek, s én kezdek ideges lenni.
- Most!!!! – Mondom erősebben, de nem kiáltva. Az egyik meglöki a másikat.
- Azt, azt hiszem a Holtak erdejében vannak. -  Mondja bátortalanul. Ránézek a férfira, aki keresztbe font karral áll mellettem némán. Nagy levegőt veszek, majd hajamba túrok idegesen.
- Miért vannak ott? – Kérdezem.
- Math azt mondta nem mernek be menni..- Szólal meg az egyik, a másik ekkor bele ver a karjába.
- Hazug!!!- Válaszolja rá. Oké, semmi baj. Visszadobom erősen a labdát remélem eltalálja az egyiket.
- Velem jössz? – Kérdezem Aikent.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 5:53 pm
The Unknown Stranger
Waleda és Corrd, kilenc és tizenegy éves testvérek... Valóban nagyon fiatalok, belegondolni is rossz volt mégis mibe keveredhettek, merre mehettek. Ahogy ismét végigmértem Deedrát, szinte remegett a kétségbeeséstől. Szavaim hatására kissé lehiggadt, talán észhez is tért, belátta, hogy ostobaság lenne egyedül utánuk menni. Beleegyezett, hogy vele tartsak.
- Kik ezek az ikrek, és miért vagy benne olyan biztos, hogy ők tehetnek róla? - épp, hogy feltettem a kérdésemet, sietős léptekkel megindult a másik irányba, én pedig a nyomában. Majd a nevemre is rákérdezett.
- Aiken - mondtam halkan. Egyelőre elég, ha csak ennyit tud, másnak sem mondtam többet. Ami azt illeti, elég átlagos név, amit sokan viselnek Nulport környékén, családnév nélkül aligha kell tartanom attól, hogy bárki is beazonosítana a nevem alapján.
Ahogy elhaladtunk az őrtűz mellett, hamarosan egy labda repült felénk, amit Deedra ügyesen elkapott. Elismerően vontam fel a szemöldökömet, nagyszerű reflexek. Hamarosan a labda tulajdonosai is előkerültek, két, ránézésre teljesen egyforma, már siheder korban lévő fiú. Bizonyára ők az ikrek, akiket emlegetett. Deedra nem húzta az időt, dühösen vonta kérdőre őket. Mivel én nem ismerem a fiúkat, inkább nem avatkoztam még bele, karbatett kézzel, fenyegető tekintettel álltam meg a lány mögött, a srácokat méregetve.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 2:17 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Azonnal szóra nyitom ajkaim.
- Waleda és Corrd. kislány Waleda alig 9 esztendő, amíg a fiú majdnem hogy 11. Testvérek.- Magyarázom el, nincs sok időm. Nem akarom, hogy valami bajuk essen. Át járja minden porcikámat az aggodalom, ami még teljesen nem ült ki rám, ha egy részét már talán, sőt bizonyosan észrevette.
Kifakadása újra felébreszt a valóságomból. Igaza van, nem viseltem ezt jól. Lesütöm a szemem, s nyelvembe harapok. Nem ismerem, és még is én is azt teszem, amiért kifakadtam. Ítélkezem.
- Rendben. – Válaszolok inkább egyszerűen. Pedig mondtam volna most a magam dolgát, hogy atyámnak nem hangjától félek, hanem attól, hogy tudja, képes vagyok mindenre is. Képes vagyok arra is, ha egyszer elá állni valaha, hogy megyek, akkor ne tartson vissza. Persze ezek csak gondolatok a fejemben, amiket a férfinek nem adok át.
- Az ikrek, oda tartottam éppen, szóval első megállás ott lesz. Gyere. – Elindulok remélve követ.
- Elárulod a neved? – Kérdezek rá menet közben.

Elhaladunk, az őrtűz mellett, s már látszik is az ikrek háza. Apjuk, az én apámmal van a gyerekek pedig éppen egy bőrből készült labdával játszanak, ami éppen akkor repül felénk. Elkapom. Hmm, jók a reflexeim. Tessék, ezt is megtudtunk. Magamhoz szorítom a labdát. Csak két gyerek van az ikrek. Ikrek 14 esztendősek, éppen elindultak a férfivé vallás útján.
- Hééé, Deedra! – Szólt az egyik. Igazság az, hogy képtelen vagyok megkülönböztetni őket.
- Hol vannak? – Nem köntörfalazok. Talán a férfi kedvesebben kezdte volna, de én ismerem őket. Rosszak, és csak szenvedést hoznak apjuk fejére is.

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 01, 2021 12:38 pm
The Unknown Stranger
- Miféle gyerekek? - kérdeztem. Pontosan tudom, hogy a gyermekek is képesek igazán gonoszak lenni egymással, talán csak mert nem érzik a tettek súlyát, vagy talán ők még nem nyomják el magukban ezt az oldalukat a társadalom nyomására? Nem tudhatjuk. Jól emlékszem Nulportban a többi gyerekre az utcán, köztük is ugyanúgy ment az ellenségeskedés, mintha felnőttek lennének. És ott is az erősebbek maradtak csak életben.
- Te mégis mi a fenéről beszélsz? - fakadtam ki. Feldühített a lány gyerekessége. Talán bizonyítani akar, azt hiszi, azért akarok vele menni mert nem bíznám rá egyedül? Mégis miért járnak ilyenek a fejében, miközben azok a gyermekek talán egyedül vannak odakint, franc se tudja hol. - Idefigyelj. Veled megyek, megtaláljuk a kölyköket, és nem szólunk senkinek. Atyád haragjától sem kell tartani - mondtam. - Először is, kik látták őket utoljára, és hol? Velük kell beszélnünk mihamarabb.
A kezemben lévő tüzifát átadtam egy szembejövő sihedernek, aki úgy tűnt, épp ráér. Megkértem vigye el a konyhára, ahová én eredetileg tartottam vele, majd követtem Deedrát. Ő itt jobban ismeri a járást.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Vas. Feb. 28, 2021 7:06 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
Megpróbálok visszatérni gondolataimból, s rá kérdeznék mit is mondott, de már bele is kezdett második mondatába, mire válaszolnom kell.
- Nem. – Jelentem ki határozottan, ám nem áll szándékomban megbántani, ezért újra megszólalok.
- Négy órája, és el tünésükben közre játszanak olyan gyerekek, kik nem ismernek tréfát. – Mondom. Kezét a vállamra teszi, ekkor teljesen szemébe pillantok. Most látom meg igazán milyen tiszta lélek köszön vissza. Kezének érintése pisztonságot, s bizalmat sugall. Megnyugszom egy pillanatra. Ki vagy te? Nevemen szólít.
- Nem szólhatok senkinek, még is kivel menjek? – Kérdezem össze vont szemöldökkel.
- Veled? – Erősebben szorítom a kardom. Nem tudok róla semmit sem, csak hogy dolgos jó vendég.
- Neved se tudom, de már első nap ítélkeztél felettem. – Vágom a fejéhez. Most is megítél, vagy tán tényleg csak féltene? Nem is ismer. Nem tudja, mire vagyok képes. Talán magam sem tudom.
- Talán igazad lehet. – Ismerem el mindezek után. Érintése inkább féltést árulja el, s azt, hogy jó ember.
- Velem tartanál? – Kérdezem, ám nem tudom mi fog ebből kisülni. Egy idegenre bízom magam, s a gyerekeket.
- De nem szólhatsz apámnak, és senki másnak. – Jegyzem meg, hiszen nem akarom, hogy apám továbbra se lássa benne, amit mutatni akarok felé.

You step into
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt Vas. Feb. 28, 2021 5:19 pm
The Unknown Stranger
A lány rendkívül zaklatottnak tűnt, mintha talán pánikolt is volna az eltűnt gyerekek miatt. Mikor Nykon körbevezetett a klán táborhelyén, tájékoztatott róla, hogy vannak veszélyes területek a környéken, amiket jó, ha elkerülök, és a vadászoktól is hallottam egyet s mást. Ha tényleg elkószáltak a gyerekek, az valóban aggodalomra adhat okot. És abból ítélve, hogy Deedra kardot is vett magához, azt hiszem ő is hasonlótól tarthat. Megoldom egyedül is. Még csak az kéne, hogy utána őt is keresni kelljen, ha rosszul sül el. Ahogy a tekintetébe mélyedtem, az az érzés fogott el, hogy mindenképp ő szeretné megtalálni a gyerekeket. Lehet, hogy felelősnek érzi magát, de lehet, hogy csak bizonyítani akar. Én nem vagyok régóta itt, a gyermekeket sem ismerem, de talán segítségére lehetnék, ha tényleg odakintre merészkedtek.
- Várj, ne hamarkodd el! - szóltam utána, mikor megpróbált faképnél hagyni. - Biztos vagy benne, hogy nem csak a környéken játszadoznak valahol? Mikor tűntek el, mit lehet tudni a dologról? Deedra, talán a segítségedre lehetnék - tettem vállára a kezem, hogy megállítsam. - Ha tényleg valami veszélybe keveredtek, - pillantottam a kardjára - akkor jobb, ha nem egyedül mész utánuk.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

915
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 4 Empty
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Eviran - Page 4 Empty

Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next