Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Eviran - Page 5 KaDiPE5
Eviran - Page 5 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
54 Hozzászólások - 23%
Ezaras Azildor
33 Hozzászólások - 14%
Arnav
31 Hozzászólások - 13%
Krónikás
26 Hozzászólások - 11%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 9%
Aldrich Cornwell
19 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
16 Hozzászólások - 7%
Veleris
14 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
11 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 10:57 pm
• Moments

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach, Shani Masrani, Thora Haleye

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Eviran

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Utolsó Poszt Vas. Feb. 28, 2021 4:34 pm
the unknown stranger
Aiken && Deedra
──────────────── ────────────────
« taggeld;  @Aiken Hackney  •  Zene; Scarborough »
Gondolataim millió és egy darabra szakadtak. Biztos vagyok abban, hogy a gyerekek nem hiába tűntek el, s nem hiába fog el a félelem, ha az ikrekről van szó.
Gondolataim zűrzavarából akkor térek magamhoz, amikor bele botlom a férfibe. Kezéből néhány gally hullik a földre. Sajnálkozásra nem sok időt hagyok magamnak, már mennék is a dolgomra, de ő hozzám szól.
Megállok, majd nagy levegőt veszek, amiben benne van minden aggodalmam. Nyelvemet harapom, és hajamba túrok.
- Két gyereknek nyoma veszett. – Mondom, majd pislogok a szemeibe.
- De megoldom egyedül is. – Rázom meg a fejem,  fejemben már pörög is a térkép, hogy merre is lehetnek, de előbb mindenképpen az ikreket kell meg keresnem. Nagysátorral szemben, az őrtűz utáni kisebb sátor az otthonuk. Apjuk egyik szorgalmas vadászunk, anyukat pedig láz vitte el néhány éve. Apjuknak rengeteg gondja van a fiúkkal, és a mai napon nekem is lesz.
Ha hozzám is intéz valamit, bizonyos, hogy annyira elgondolkodom, hogy elsőre meg se hallom, amit nekem mond. Apámat nem hívhatom, meg kell látnia, hogy elbánok két gyermekkel. Meg kell mutatnom, hogy alkalmas vagyok harcosnak, hogy később talán.. Áh miért is engedné, hogy elhagyjam a klánt? De, ha most megmutatom, talán. Pörögnek a fejemben a gondolatok.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 5 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 27, 2021 9:58 pm
The Unknown Stranger
Alig néhány napja érkeztem Eviranba, ezalatt nem igazán ismertem még ki a Romok Klánját, ám rendkívül szívélyes fogadtatásban részesítettek. Azt hiszem, igazak a történetek, melyek szerint míg az ember tisztességes velük, bárkit maguk közé fogadnak. Meleg ételt kaptam, és egy saját sátrat, a klánból senki nem kezelt engem kívülállóként, és nem is kérdezősködtek felőlem. Noha a történeteket nagyon szívesen meghallgatják, és érdeklődnek az emberek iránt, nem kezdenek csak úgy faggatózni. Érkezésemkor egy Nykon nevű férfi fogadott engem, ő afféle vezető lehet itt, legalábbis úgy láttam, az egész klán tiszteli és hallgat rá.
Ezekben a napokban próbáltam hasznára lenni a klánnak, besegítettem a tűzifa aprításban, a konyhában, a vadászatban, vagy ahol épp kellett. Eddig azt hittem, ilyesfajta vendégszeretetet legfeljebb temérdek ulronért vehet az ember egy-egy tehetősebb városban, így hát úgy éreztem, adósuk vagyok legalább annyival, hogy próbálok segíteni nekik, amiben tudok. Fogalmam sincs meddig tervezek ittmaradni, viszont Nulportban, meg a forgalmasabb városokban túlságosan forró a talaj. Ha sokáig ott maradok, előbb-utóbb biztosan Drest fülébe jut, hogy élek... Ez viszont egy igazán kellemes hely, barátságos emberekkel, akiktől nem szivárognak ki titkok. Csupán az itt megforduló többi vándorra kell odafigyelni.
Épp egy halom tűzifát vittem a konyhára, mikor éreztem, hogy hátulról nekem ütközik valaki. Néhány nagyobb gally kicsúszott a kezeim közül, miközben hátrafordultam. Egy fiatal, sötét hajú lányt pillantottam meg, vonásai ismerősek voltak. Épp, hogy megszólalt, mikor rám tört a felismerés. Ez Nykon lánya, találkoztunk néhány napja. Hmm hogy is hívták? Nem sokkal érkezésem után botlottam bele, amikor épp valami részeges alak belekötött, kissé helyretettem. Úgy látszik, vannak, akik visszaélnek a klán jóindulatával, és azt hiszik, mindent megtehetnek itt.
- Hová olyan sietősen? - kérdeztem, ahogy végigmértem. Kissé zaklatottnak tűnt, és a kardja is nála volt... Azt hiszem ez nem jelent semmi jót.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

I'm just an honest pirate making his way in a dishonest world

915
❖ Tartózkodási hely :
Nulport, vagy amerre a szél visz
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 5 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 27, 2021 12:06 am
the unknown stranger
Aiken && Deedra
──────────────── ────────────────
« taggeld;  @Aiken Hackney  •  Zene; Scarborough »
Párnapja annak, hogy megismerkedtem egy idegennel, mikor éppen az asztalnak nyomta egy részeges barmot. Azóta folyamatosan gondolkodok. Az előtt tán még csak futólagosan, ha láttam, nevét eddig nem tudom. Megigézett az égető tekintette,  erős baritonja. Napi tenni valóimmal se tudtam foglalatoskodni.
- Deedra! - Zökkent ki egy fiatal fiú hangja. Oda kapom tekintettem, kérdően nézek rá.
- Waleda és Corrd eltűntek. – Mondja rémület teli arccal.
- Nem lelem apádat. – Felállok, majd közelebb megyek hozzá.
- Kik látták utoljára őket? És mikor? – Kérdezem higgadtan.
- Négy órája, az ikrek. – Mondja. Nagy levegőt vettem, s tudom, hogy Waleda, és Corrd nem hiába tűnhettek el. Az ikrek két fiúból állnak, kik a csíntevések megszállottjai. Ide születtek, ahogyan Waleda és Corrd is. A kislány Waleda alig 9 esztendő, amíg a fiú majdnem hogy 11. Testvérek. Idegesen veszem fel kardom, s teszem a tokjába. Tudtam, hogy itt nem stimmel valami,  nem hiába az ikrek keze is benne lesz. Ha bajuk esik, az anyjuk belehal. Az anyuk egyik gyógyítónk,  még kisebbik lánya születésénél magam is segédkeztem.
- Ne szóljunk Ny… - Mondja a fiú, de én csak csendre intem mondata közben.
- Megoldom. – Mondom,  indulok neki lendülettel utamnak. Nem vágyok apám segítségére, egyedül is megtudok birkózni két gyermekkel. Biztosan csak elbujdostak valahova, vagy bekövetkezik mitől félek,  messzebb mentek hála a fiúknak.
Elmerülök gondolataimban. Oldalra pillantok keresve a fiúkat, nem veszem észre az előttem álló, vagy tán haladó férfit, és sikeresen neki ütközöm.
- Bocsánat. – Mondom, mikor felemelem tekintettem ő az. Az idegen, ki azzal a megszólalással élt, ami pár napja visszhangzik a fejemben.
- Óh, megint te..- Mondom, de nincs sok időm csevegni. Mennem kellene.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 5 Empty
Utolsó Poszt Pént. Feb. 26, 2021 11:17 pm

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1790
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Eviran - Page 5 Empty