Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Rév és környéke KaDiPE5
Rév és környéke KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Deedra Gindrian, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Rév és környéke

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
Utolsó Poszt Pént. Május 13, 2022 8:08 pm

Szabad a játéktér

❖❖❖

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2426
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 19, 2022 3:46 pm
 dovah ahrk raaviir
«  Neked;  @Jagger Fenton • Szószám; - »

Úgy éreztem el kell jönnöm még mielőtt újra a puncs olyat akar tőlem, amire nem leszek képes.
Nagyon féltem ettől, hiszen bármikor bármilyen helyzetben lelepleződhetek, és számomra fontos az álcám. Már alig emlékszem néha ki is vagyok, vagy éppen kinek is hazudom magam.
Bár borzalmas volt, hogy a világ nem ismerheti meg az igazi Reinát.
Még úgy éreztem kell egy ital nekem. Láttam nem messze egy ember önti magának a finom bort. Oda toltam elé az enyémet is.
Értetlenkedve nézett rám, hogy még is miért kellene megosztania velem a borát.
- A kezed járjon, ne a korsó a kútra! – Morogtam rá, amire öntött is nekem. Ezzel a kezemben mentem tovább.
Távozni készültem a mulatságról. Nem voltam részeg, még éppen vidám volt a hangulatom, s kissé felszabadult. Valamiért most el tudtam magam engedni, és nem voltam feszült sem.
Már éppen azon gondolkodtam, hogyan is fogok én haza jutni, már amennyire ezt az otthonomnak lehet nevezni, amikor is talán a szemem játszott velem.
Olyan volt, mint ha a nem rég elment Jag alakját láttam volna meg az egyik fánál. Elmosolyodtam, talán még se ér véget az éjjel?
Szerettem, ha egy férfi tudja azt, hogy milyen értékes drágakő is volnék, s talán ő ezt is tette. Háttal volt nekem, reméltem nem rémisztem meg.
Ahogyan oda értem, megkocogtattam a vállát.
- Nos, hát még sem ment el? - Kérdeztem tőle. Neriyra néven emlékezhet rám, hiszen kilétem titkolnom kell. A teljes, igazi nevem hallatán azonnal tudnák, hogy nem az emberi fajba tartozom.

#kihívás2
Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
347
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 2:23 am

Szabad a játéktér

❖❖❖

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2426
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 2:18 am
Ethuil ünnep

« Mindenki •  Zene; Ostara • credit; »
Attól tartok kezdem hiányolni a szobám és Alora békés csendjét, amint újra és újra erőszakot tesz a füleimen a törp és Ceilteach. A mélynövésű perlekedése szinte átfolyik a tudatomon, amint döbbenten hol őt, hol pedig a földön fekvőt figyelem, s mikor már azt hihetnénk, sértett távozásával béke telepedik a sátor szűkös határai közé, az elfet ismét megszállja vajmiféle gonosz, amely arra készteti, torka szakadtából üvöltve csörtessen tovább. Elképzelésem sincs, miféle szerelmi nehézséget űz, de úgy vélem, jobb nem is tudni. Hosszú momentumokig meg sem szólalok, csupán igyekezve feldolgozni a történéseket ácsorgok Thora előtt, aki nálam előbb talál erejére és szellemére. Finoman ingatom meg a fejemet kérdésére.
- Bájolt tintával érkeztem, azzal is tervezek visszatérni. Nehezen viselem a hajóutakat. Neked mindenesetre jó utat, Thora, addig is vigyázz magadra – búcsúzom el tőle, majd magam is kisétálok a sátorból, mélyen magamba szippantva az éjszaka hűvös, üde levegőjét, mely temérdek virág illatát hordozza. Kétséges állapotom dacára mégsem térek vissza rögvest a tornyok falai közé, hanem remélve, egy kóbor lélek még az ünneplők között sétál, kezdek el bolyongani magam is a fergetegben, hogy az eddiginél is szebbé varázsolhassam az ünnepet.

// Én is köszönöm mindenkinek az élményt, minden percét imádtam xD Rév és környéke 854324872 //

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Folrandír Ceilteach and Thora Haleye Kedvelték

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

756
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 2:05 am

Ethuil ünnepe
MINDENKI • Festival of Ethuil • credit;
Fogalmam sincs mi történik. Csak sodródom az árral. Ide-oda kapkodom a fejemet a bent lévőkön, és azon kezdek el gondolkozni, mégis, hogy férünk el ebben a pici sátorban ennyien. Aztán a törp eltűnik a sátorból, végül ordibálva Folrandír is. Ezarasra nézek, aki még mindig ott áll előttem. – Holnap reggel még van egy kis dolgom, de a deles hajóra felszállok Alora felé. Maga is jön? – kérdezem tőle, mint költői kérdést, és magamtól feltápászkodok a földről. Az istenekre, de jó, hogy nem ittam bele a puncsba. Nasirnak biztos, hogy elfogok mindent mesélni megint mit sikerült alkotnia a kis löttye, Fol életét pedig előszeretettel fogom megkeseríteni az elmúlt pár órában történtek folyamatos felhánytorgatásával minden alkalommal, ha találkozunk a jövőben. Jaj, Fol, még meg kell szereznem a dolgait is, amit ígértem Ezarasról megtudott információinak cserébe. És még lesz egy utam a könyvtárba is. Ha válaszolt Ezaras, ha nem, most már tudja melyik hajóval indulok vissza én pedig szó nélkül lépek ki a sátorból az éjszaka friss levegőjére. Még beszélnem kell Jerrolddal, nem akarok haragban elválni tőle, így rögtön a város felé fordulok, és a lehető leggyorsabban beleveszek a fáklyák mögötti sötétségbe.

// Csodás volt, a vége mindent megért Very Happy Rév és környéke 854324872 //

Folrandír Ceilteach and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

821
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:54 am

ethuil
mindenki & Folrandír
──────────────── ─────────────────
« Comment;  Rév és környéke 3138061344 • Szószám; - • Zene; -»
« "some people are pure magic. that's all."»
Hallottam Azizi szavait, de képtelen voltam megmozdulni. Kellett egy kis pihenő ott a földön. - Mester… nem mentettél meg a leprától… - dünnyögtem kicsit kapokodva a levegőt. Kimerültem.
Szép lassan minden pánik elcsitult. Túl fáradt voltam ahhoz, hogy folytassam. Az az érzés pedig egyre inkább szétterült bennem. Csak akkor ültem hirtelen fel, amikor egy piros felöltős, rövid, barnahajú férfit pillantottam meg, amint kifelé tángálódik a sátorból. A kezében volt egy pohár is és bár tudtam, hogy Csip-csip Ylore-ban van, jó messze tőlem… az az érzés fogott el, hogy az ő. Az ő és nekem komoly beszédem van vele. Az arcába akartam ugyanis kiabálni, hogy már nem érzek iránta semmi és NEM!
- CSIP-CSIP! ÉN VAGYOK AZ A ZÖLD EZÜSTKE! ÉN! - Pattantam fel és már rohantam is ki a sátorból magam mögött hagyva a többieket, még sokáig üvöltözve, hogy: - MÁR NEM SZERETLEK! - Bár hangom már alig volt eddigre.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

we only obsess over relationships that feel unfinished

1690
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:53 am

Ethuili mulatozás
Hallgatom, ahogyan bemutatkozik, majdan a többit is bemutatja.
Ahogyan zöldültem, úgy láttam azt is, hogy a fiúcska teljes pánikba esik, s a nadrágjába les.
- Mit mutogatod a fütyülőd, az anyád isteneit! – Csattanok fel, elkerekedett szemmel. Félő, hogy előveszi, s majdan mutogatja, ám magamnak is látnom kellett. No, nem az övit, de belestem magaméba.
- A MAGASSÁGOS ALKOHOL METES SÖRT! – Obégatok. Majdan hallom, ahogyan megvádol engemet.
- Teeee… az anyádat mutogassál, mert ketté harapom az a hegyes füledet.. tee bugris. – Rázom az ducibuci öklömet.
- Anyád ne megmondta, hogy ne fogadj el semmit idegentől? – Kérdeztem, s megemeltem a kezem gesztikulálva.
- No, most majd hallgatol rá, avgy rám. – Bólintok határozottan.
- Többet én abba a szarba nem iszom, halljak meg józanul! – Szitkozódom tovább.
-Tudják mit, engemet nem vesznek be ebbe a szektába, nem hogy még csatlakozom!! – Mondom, s idegesen elvonszolom a még zöld testem. Bár kedves volt a férfitól, ám még is furcsa volt nekem a helyzet. Soha nem ittam még ilyen italokat.
- Pedig én igen barátságosan közeledtem. – Vetem oda még utoljára nekik, s elhagyom a helységet, már nem állok meg.

« taggeld;  @Ystrid Braggart  •  Zene; ide • credit; »

Folrandír Ceilteach and Ezaras Azildor Kedvelték

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

886
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Rév és környéke Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:49 am
Ethuil ünnep

Kezemet lassacskán a számra csúsztatva követem nyomon, amint Ceilteach elkezd malőrözni a kupa itallal, s mivel látom előre a sorsát, el is feledek a törpnek válaszolni az állapotának miértjeiről. Halk szisszenéssel konstatálom a megjósolt történés bekövetkezését.
- Nézze el a modortalanságunkat, Daldram. Én Ezaras Azildor volnék, a kisasszony Thora Haleye, míg a fakózöld, csinos köpenyes elf Folrandír Ceilteach – mutatom be számára csekély társaságunkat, még azelőtt, hogy egyszerre visítana fel az utóbb említett és térne ki a hitéből a mellettem ácsorgó törp.
- Nyugodjon meg, lassacskán elmúlik, nem több ez mint varázslat – igyekszem biztató pillantást vetni Daldramra, ám az elf… újfent tesz róla, hogy a figyelmem rá terelődjön. Magam sem tudom miért, elborzadásom legelső momentumában tanoncom tekintetét keresem, akárha ifjúságukon osztozva meg tudná számomra magyarázni a kibontakozó őrület okát, de vélhetően ő sem tud többet nálam.
- Árë szerelmére, Ceilteach, nem vagyok kíváncsi a zöld gilisztádra, szedd össze magad, s főként a gatyádat – temetem a tenyerembe végül az arcomat, és úgy értékelem, eljött az ideje annak, hogy friss levegőt szívva tartsuk távol magunkat a szívemnek kedves város sátrától. Elbizonytalanodva állok meg Folrandír felett.
- Gyerünk, kelj fel. Te is, Thora, friss levegőre van szükség, de tüstént. Daldram úr, ha kíván csatlakozni, szívesen látjuk – invitálom magunkkal, még azelőtt félrelépve a hegyesfülű varázslótól, mielőtt még kapaszkodónak nézne és rajtam támadna kedve felhúzni magát.

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Folrandír Ceilteach Kedvelte

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

756
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:39 am

Ethuil ünnepe
MINDENKI • Festival of Ethuil • credit;
Magam elé bámulok és próbálom felfogni a körülöttem lévő történést. Először Ezaras szól hozzám. Távolinak tűnik a hangja, pedig mellettem áll nem messze.
- Mi? – ocsúdok fel a bambulásból. – Én nem is ezt mondtam – emelkedik fel a szemöldököm értetlenkedve. Pont, hogy azt mondtam, hogy nem rohad, miről beszél. A kérdésemet viszont már nem tudom feltenni, mert Fol csapódik a lábaim elé arccal a földre, de még a mutatványosok is megtapsolnák, ha látnák, milyen szépen tartja továbbra is a poharat, melyből egy csepp sem hullott ki az esés ellenére sem. Erőltetett mosollyal bólogatva veszem el tőle a poharat, de csak azért sem iszom belőle. Még épp időben kerül a kezembe a pohár, mert a fiú felüvölt, és a hátára vágódik. Egy kis ideig csak pislogva nézem a helyzetet, de miután belenéz a nadrágjába és mintha mi sem lenne természetesebb, Ezaras felé fordul segítségért, valami újra eltörik bennem. Ha most belekortyoltam volna az italba, tuti félre megy és ott fulladok meg köztük és nem hiszem, hogy bármelyikőjük képes lett volna segíteni rajtam. Ehelyett a vihogó hangom tölti be a sátrat.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

821
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:31 am

ethuil
mindenki & Folrandír
──────────────── ─────────────────
« Comment;  Rév és környéke 3138061344 • Szószám; - • Zene; -»
« "some people are pure magic. that's all."»
Thora előtt támolyogtam be a sátorba… vagy mellette az istenek tudják. A tér egyre nehezebben volt érzékelhető körülöttem, talán azért is léptem Azizi vagy a törp sarkára úgy kétszer… háromszor… négyszer… hát minek mentek olyan közel hozzám. Vagy mi. Mindenesetre elvettem egy kupa puncsot, amivel aztán visszatámolyogtam a párnára omló Thorához, hogy odaadjam neki a szerzeményt. Szószerint a lábai elé zuhantam, de a kupát magasba tartva, némi nedű maradt az alján.
- Udvarjas vagyok… és hikk… - csuklottam. - Hoztam néked… hikk… inni. - Nyújtottam felé, de megint megláttam a zöldes színű bőrömet. Halványabbnak tűnt. - MIÉRT VAGYOK ZŐLD? - üvöltöttem fel, de már forgott velem minden is. De az aggodalom a rosszul létet felülírta és hirtelen égető vágyat éreztem, hogy megnézzem deréktól lefelé is rohadok-e. Azonnal a hátamra fordultam és belestem egy kicsit a nadrágom alá. - Ajaj… MESTER! EZT MUSZÁJ MEGNÉZNED! MOST! - visítottam. Ezen pedig a zöld bőrű törp sem segített. Rámutattam: - Tőle kaptam el!

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

we only obsess over relationships that feel unfinished

1690
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:30 am

Ethuili mulatozás
Táncom véget ért, hiába én élveztem. Letörölve az izzatságom megyek vissza és iszom egy pohárral ismét.
Egy ezüsthajú fiú óbágat.
- Mi történt vele? – Kérdeztem.
- Ám újra bemutatkoznék. Daldram volnék. – Húzom ki magam, s ekkor furcsa bizsergető érzést érzek. a bőröm ugyan olyan lesz, mint a fiúé.
- Híínye, a teringettét. Mélynövésű Ork lettem, eztet nem vicces. Utoljára akkor vútam ilyen, amikor az asszony virágföldet tett a pudingomba, mert a kedvenc rózsái között aludtam részegen. – Nézem magam, s magyarázom a többieknek.
- Miféle boszorkányság ez, kik maguk valami szekta?- Vonom fel a szemöldököm.
- Én biza nem tírek meg. Nekem nem istenem semmi! – Lépek egyet.
- Mikor múlik? – Kezdem el a bőrőm fújni, mint ha az használna.

« taggeld;  @Ystrid Braggart  •  Zene; ide • credit; »

Ezaras Azildor Kedvelte

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

886
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Rév és környéke Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:22 am
Ethuil ünnep

A fának támaszkodva tenyeremmel és homlokommal, emelem meg szabad kezem mutatóujját, türelemre intve az elfet, ám, mire összeszedem magamat és leküzdöm képtelen szédelgésemet, komolyabb eltökéltség ver éket az elmém lankái között. Ezért hát a törpe vállán lelve támasztékra sétálok vissza a sátorba, felfrissítve kiszáradt torkomat és égő mellkasomat. Meg is lengetem magamon a köpenyemet, melynek csuklyája ki tudja, melyik fordulatnál omlott le a fejemről, aztán érdeklődve lesek a mélynövésű után, kit ugyanazon szellem ragad magához, mint az imént engem. Bár, hogy miért kiáltja lelkesen, hogy ez rosszul esik neki, nem értem.
- Szerencsétlen flótás, képtelen tenni ellene, mégis táncolna kell – ingatom meg a fejemet együttérzéssel az idő közben csatlakozóaknak címezve észrevételemet. Aztán összevonva szemöldökeimet jut el a tudatomig, befelé menet mit mondott Thora az elfnek. - Miért állítod neki, hogy el fog enyészni a bőre s húsa? Nyilvánvalóan a puncs színezte a bőrét – pillantok le rá értetlenül, aztán vissza Ceilteachra. - Azt hiszem.

In a dream,
˙˙˙

Folrandír Ceilteach Kedvelte

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

756
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke Empty
Utolsó Poszt
Ajánlott tartalom

Rév és környéke Empty

Vissza az elejére 
1 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next