Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Rév és környéke - Page 2 KaDiPE5
Rév és környéke - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 15%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
19 Hozzászólások - 7%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
12 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 6:36 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Rév és környéke

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:14 am

Ethuil ünnepe
MINDENKI • Festival of Ethuil • credit;
Ezarasnál végre enyhülni kezd a puncs hatása, és a forgás egyre lassabb és lassabbá válik, mígnem teljesen megáll. Amint elengedi a kezem, a sajátomat a hasamra szorítva esek térdre a földön. Nagy levegőő és kifúúj. Ezt még legalább ötször eljátszom, mire szép óvatosan a gyomrom forgása is csillapodik. Aztán csuklok egyet az utólagos gyomornedv erőszakos végső felfordulásától végül elmúlik minden. Élesen fújom ki a levegőt az orromon, és feltápászkodok a földről. Hát ennyi tánc elég is volt mára. Rázom meg óvatosan a fejem, és visszasétálok a többiekkel a sátorba.
- Várj, mit is ordítottál? – ocsúdok fel a sokks állapotból és nézek Folrandír után. Ekkor jut eszembe. – Dehogy rohadsz – tör ki belőlem a nevetés. Lassú léptekkel támolygok vissza a sátorba, és az első kis párnára vágódom le a földre. Innen én most fel nem állok egy ideig, mindenki hagyjon békén.
Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

❖ Történetem : ❖ Ulron :
820
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Rév és környéke - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:07 am
ethuil
mindenki & Folrandír
──────────────── ─────────────────
« Comment; Rév és környéke - Page 2 3138061344 • Szószám; - • Zene; -»
« "some people are pure magic. that's all."»
Nem fogtam fel mi történik. Csak csimpaszkodtam mindenki másba. Thora a bőrömről kérdezett: - ROHADOK… - üvöltöttem kétségbeesetten. A bőgésem már finomodni kezdett, csak a torkomban éreztem az utána maradt, száraz érzést. - Le fognak esni a részeim… - Folytattam egy fokkal halkabban. - Mester… varázsold le rólam! Kellenek a részeim!
A mester azonban megtántorodott, majd elszakadva tőlünk támaszkodik. Valamit felröhögni készültem éppen, hogyha, te aztán józan vagy most Azizi… de ehelyett Thora sápadt arcát kaptam el a pillantásommal. - Szerintem innod kéne valamit, mielőtt még jobban rosszul leszel. A sátorban sok finomság van. Én már kettőt is ittam. - közöltem nagy szemeket meresztve rá, teljes meggyőződéssel. A hangom persze kótyagosnak tűnhetett, de kérem szépen, én egyáltalán nem voltam még részeg. Kicsit sem.
Így hát visszaindultam a sátorba, hogy szerezzek Thorának is puncsot. Minden lépésem dülöngélős, bizonytalan volt, így valakinek még a kezét is elkaptam, hogy el ne essek.

Thora Haleye and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

we only obsess over relationships that feel unfinished

1689
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:04 am

Ethuili mulatozás
Úgy pörgeti azt a jánykát, mint a disznót a sülés közben.
- Hát idehányik. – Mondom, ám ekkor felkiált, s pillantok oda. Megállok az ugrabugrában. Nem válaszolt nekem a jányka.
- Maguk mit ittak? – Kérdeztem.  A férfi válaszol nekem, majd vállon fogva terel. Azért ez már fura. Én sok mindent kipróbáltam fiatalként, ám a férfiak számomra nem kenyerem, úgy tapogasson.
Benn megpillantom, ahogyan iszik egy pohárral, így jó magam sem vagyok rest.
Bele iszom. Nem érzek semmit, ám ekkor hirtelen a lábam vissza visz a tánc parketre. Tekerem a csípőm, és rázom a popsim. Élvezem a zenét, bár az eberek engem nem annyira. Kezem fel le mozgatom, és igazán kellemesen érzem magam.
- Ez jó!! – Ugrok egyet, ám szeglny térdeim alig, alig birják.

« taggeld;  @Ystrid Braggart  •  Zene; ide • credit; »

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Folrandír Ceilteach, Thora Haleye and Ezaras Azildor Kedvelték

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

885
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Rév és környéke - Page 2 Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 1:01 am
Ethuil ünnep

« Mindenki •  Zene; Ostara • credit; »
Ceilteach zokogása és artikulálatlan szavai egészen elborzasztanak, és már-már kezdenék aggódni tudatállapotának épségéért, amennyiben Thora nem nyűgözne le a fejlődésével, melyet nagy becsben tartok. Mindég öröm látni, miként valaki először, magabiztossággal képes megzabolázni a hatalmát, s hogy ő éppen a fényt, külön büszkévé tesz, elvégre számomra is az egyik legnagyobb kincset jelenti. Azonban ámulatom hamarost fordul csillapíthatatlan vágyakozásba a tánc után, melyben újfent tanoncom válik áldozatommá. Magam sem hittem, hogy ilyen felüdítő ez az elfoglaltság, hisz nem űzöm sűrűn vagy lelkesedéssel, de most valami egészen különleges eksztázist okoznak a perdülések és fordulások, amelyeknek nem szabhat gátat semmi sem. Thora nevetése is éppen, hogy ösztönöz, s nem tagadom, olykor-olykor belőlem is előbuggyan némi hitetlenkedő kacaj, még azelőtt, hogy forgás közben észre nem venném az egészen bezöldült Folrandírt, majd tanítványom az övéhez egyre inkább hasonuló arcszínét. Remélhetőleg még idejében kapok észbe, és állok meg vele, bár a rám törő kérlelhetetlen szédülés végett kis híján feldöntöm az imént hozzánk csatlakozó törpöt. Egy fánál lelek kapaszkodóra, amíg próbálom uralmam alá hajtani a fejem forgását.
- Persze, örömmel látjuk… Ott, ott a sátorban, menjünk is – bólogatok, majd vállára támaszkodva kezdem befelé terelgetni, ugyanis érzem, a torkom porzását sebtében csillapítanom szükséges. Fel is kapok egy újabb poharat, egyetlen szusszra letudva a tartalmát.

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Thora Haleye Kedvelte

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

755
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 12:44 am

Ethuil ünnepe
Én nem iszok. Biztos, hogy nem. Ennek a puncsnak vagy új hatásai vannak, vagy eddig még nem látottak törnek felszínre, és ennek külső megtapasztalása bőven elég a számomra. Bár nem mondom ki, valahol mélyen örülök, hogy sikerül elismerést szereznem tőle. Talán ez az első olyan szava felém, amiben érződik ez, én pedig köszönetként bólintok egyet.
- De én… én nem… - utasítanám el élből a hirtelen felkérést, de a kezemet már elkapja és pördít is, egyenesen ki a sátorból. Mégis, mikor ivott bele az italba? Mert minden bizonnyal ez is ennek a műve. Úgy lezsibbadok a meglepődéstől, hogy valamiért hagyom, hogy tovább forgasson és táncoljon velem. A vége felé már nem érdekel, és elnevetem magam. Ezt még hallani fogja tőlem a jövőben, annyi szent.
Nem sokkal később egy törp ugrik fel mellettünk, akinek nem értem a szavait, mert Ezaras folyamatosan pörget mintha nem lenne holnap, és minden erőmmel azon vagyok, hogy ne hányjam el magam, aztán Fol is csatlakozik a mulatsághoz. Két pörgés közt veszem észre, hogy valami változott rajta. – Fol... – pörgök –, mi a – pörgök –, fene történt – még mindig pörgök –, a bőröddel? – próbálom kiáltani neki, én pedig kezdem elveszíteni az uralmamat a gyomrom tartalma felett.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

820
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 12:39 am

ethuil
mindenki & Folrandír
« Comment;  Rév és környéke - Page 2 3138061344 • Szószám; - • Zene; -»
A zokogás nem akart csillapodni. Még hevesebb bömböléssel szakadtak ki belőlem a dolgok, egyenesen Azizi mellkasába rimánkodva. Még az orromat is kicsit beletöröltem, ahogy vigasztalhatatlan gyerek módjára sírtam azon, hogy minden ROSSZ. - Biért bem szeredsz besteeeer? - bömböltem, de olyan torz hangon, hogy kizárt volt, hogy értse a szavaimat. Aztán hagytam magam eltolni, a zokogás persze nem nyugodott. Könnyfátyolos szemmel pillantottam Azizi után, amint Thorát forgatta már a táncba… így csak még ijesztőbbnek hatott.
- Besteeeer - bömböltem még egy kicsit. Én magam újabb adag puncsot kerestem. Kellett valami, amivel leöblítem a torkomról ezt a sírós állapotot. Miután kezembe került a kupa, kicsit kijjebb sétáltam, hogy megnézzem, amint Azizi és Thora odakint táncikálnak tovább.
Csak akkor kezdtem el szürcsölgetni a puncsot. A könnyeim némileg csökkentek eddigre, így csak egy szipogós kétévesre hasonlítottam. Eddigre tudatosult bennem, hogy a társaság egy újabb tagját veszítettem szem elől… talán ő loholt ki az imént mellettem? Nő… N-betűs nő. Na de… aztán valami törp is megjelenik, erre inni kell Fol. Erre inni kell. Lehúztam a puncsot hát. Semmi különös… csak, mintha a bőröm lett volna olyan más… olyan… színes? Zöld? Így mentem oda a táncolókhoz, hogy összeölelve, zölden bőgjek rajtuk tovább. Az sem érdekelt, hogy a törpnek fura szaga volt.
- Biért van itt egy törp? - kérdeztem még félig orrhangon.

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

1689
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 12:35 am

Ethuili mulatozás
Sajnos csak most volt alkalmam megérkezni a helyre. Mindenki boldog volt, és én eddig hatalmas vigyorral a képemen vonultam be, mint egy daliás férfi.
- Csuhaaajjaaa!!- Ugrándozom a néppel, akik nem messze boldogan ugráltak.
Nem igen tetszettem nekik, így tovaálltam, ahol megláttam pár ismeretlen arcot. Valamiféle fényt láttam még a csatlakozásom előtt. Tán józanságom már látomásokat idéz nekem?
- Hóóhóó, micsoda táncmulatság kérem. – Reppenek oda egy férfi, és egy hölgy mellé.
- Daldam vóónék, a leg daliásabb Törp. – Mutatkozom be. Bár ezt hozzá se kellene tennem, hiszen nyilvánvaló a szépségem, s bájom mi volta.
- csatlakozhatok? – Kérdezem őket, ám már én is táncolok, ha ezt annak nevezhető.
- Hun adnak erre egy habzó ser italt? – Kérdeztem.
« taggeld;  @Ystrid Braggart  •  Zene; ide • credit; »

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

885
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Rév és környéke - Page 2 Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 12:27 am
Ethuili mulatozás

« taggeld; Mindenki •  Zene; ide • credit;   Új válasz küldése 1f338     »

Elmosolyodom. És nagyon megrázom a fejem. Úgy érzem, mindenki kezdi magát jól érezni. Én reménykedtem benne, hogy a bokorban majd én is ezt érzem, ám sajnos nem így lett.
- Vissza kell indulnom. – Mondom egy kedves mosollyal. Féltem, igen a titkaimat. ha megint olyat iszom, hogy azt tegyem, amit nem akarok, véletlen le is leplezhetem magam. Elég volt, hogy az a kislány tudja a titkomat.
- Nagyon örültem nektek. – Mondom, ám nem mindenkire vonatkozott ez. Azzal a lendülettel megfordultam, és sarkon fordultam.
Sajnos számomra nagyon veszélyes ez a játék, ki tudja miket dobnék. Elindultam vissza, ami nem lesz egyszerű út.

Ezaras Azildor Kedvelte

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

346
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Márc. 13, 2022 12:12 am
Ethuil ünnep

« Mindenki •  Zene; Ostara • credit; »
- Hölgyeim, merre akad az ünnepi szellem? - mosolygok a két tartózkodóra, persze nem erőszak semmi, s ha valaki, úgy én volnék az utolsó, ki ráerőltetné másra a véleményét és akaratát. A bátrak, ostobák vagy őrültek sorát gyarapítva követem Ceilteachot az ivásban, aki rövides időn belül keserves zokogásban tör ki, s természetest az én köpenyemet támad kedve kendőnek használni könnyei felitatására. Megadó sóhajjal paskolom meg a hátát, mielőtt elhúznám magamtól, Neriyra felé terelgetve, ugyanis Thorát láthatóan leköti valami. Hamarost ki is derül ennek az oka, melyet álmélkodással követek a gömbök közé emelkedni.
- Látom sikerült uralmad alá hajtanod a fényt. Nagyon jó, készen állsz a következő leckére – bólogatok elismerő mosollyal, mielőtt elgondolkodva oldalra nem pillantanék. - Ám előtte táncolnunk kéne… mihamarabb. A pajtáig meg sem álljunk – mosolyodok el, majd elkapva tanoncom kezét, lelkes pördüléssel hagyom hátra a sátor oltalmát, hogy odakint, a zene és zsivaj forgatagában élhessem meg vele néhány esetlen forgás és mozdulat kíséretében az elnyomhatatlan vágyamat a táncra.

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Thora Haleye Kedvelte

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

755
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 12, 2022 11:48 pm

Ethuil ünnepe
Vigyoromat kedves mosollyá fojtom miként Ezaras megsimítja a vállamat, és bólintok. Vajon mi lehet az est fő attrakciója? Remélem, nem a puncs, mert még egyszer biztos nem vesznek rá engem. Hát nem emlékszik mi történt a múltkor is? Nem kívánom megrengetni az így is ingatag lábakon álló kapcsolatomat a mágussal, és ha megint valami olyasmit alkotok, mint legutóbb, akkor aztán jaj nekem. – Engem nem veszel rá – vigyorodom el Folra, de a dörrenésre összerezzenek és akaratlanul is a kardom markolatára réved a kezem. A távolban annyira sötét van, és a körülöttünk lévő cikázó fények sem segítenek a messzelátásban. A körülöttem lévők nem különösebben adnak hangot az eldördülésre, így én sem foglalkozom vele.
Ezarast kezdem követni egy szó nélkül, s mikor beérünk az alorai sátorba meglepetten hümmentek egyet. Milyen kellemes a látvány, bambulok el az egyik fénygömbön, amely az eddig megszokott lángszín helyett, most lilásan dereng. Rögtön kedvet kaptam a varázslásra. Most, hogy minden nyugodt a környezetemben és kicsit fel tudtam engedni az elmúlt napok után, elfordultam a többiektől és halkan suttogni kezdtem. A magam előtt titokban kitárt tenyeremben pedig egy apró fény jelent meg, de édesapám emlékének hatására megint a karkötőjét formázva. Elmosolyodtam, s bár nem egy tökéletes gömb lett, mint itt megannyi társa, büszkén engedem fel a többi közé. Aztán még szélesebb mosollyal fordulok vissza. Vagyis fordulnék vissza, de Folrandírból kitör a zokogás, amit rögtön a kezében tartott üres pohárral kötök össze. Kigúvad a szemem a látványra és összepréselem az ajkaimat. Ne most Thora, belefogsz dögleni a nevetésbe.

// #varázslat: Fényszövés //

Folrandír Ceilteach and Ezaras Azildor Kedvelték

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

820
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 12, 2022 11:40 pm

ethuil
mindenki & Folrandír
« Comment;  Rév és környéke - Page 2 3138061344 • Szószám; - • Zene; -»
Csak a puncs érdekelt mostanra. Végül is, eljöttem erre a helyre és élvezni akartam minden pillanatát, habár egyre többször jutott eszembe már megint az egy évvel korábbi minden… mindenki. Biztos volt, hogy túl sokat ittam és ettől túl érzelmes lettem… és. Szóval minden rossz volt.
- Na… Thora, legalább egy kis puncsot igyunk. Kell a szórakozás. - magyaráztam a lánynak. - Fiatalok vagyunk, fiatal az este. - Tettem hozzá és mozgolódtam Azizi mester után. Kár lett volna lemaradni a puncsolásról, ha egyszer az itt a fő attrakció… a mester szerint. Bár sejtettem, hogy nem örül a társaságomnak, az ép kezemmel elvettem egy kupa puncsot, és azt hittem attól érzem magam megint El’Alorába.
- Igyunk arra, hogy ismét láthattam Azizi mestert ma este… - Emeltem fel a kupámat, meg sem hallva, amit a mester mondott koccintási téma gyanánt. Ledöntöttem az italomat, aminek az íze egészen kellemes volt. Egyébként eddig észre sem vettem, hogy hirtelen megfogyatkozott a társaság.
Alig, hogy lenyeltem az italt, hirtelen az az érzésem támadt, hogy minden szörnyű. Hangos zokogás tört ki belőlem, a szívem fájdalmasan kalapált. Meg ragadtam hát Azizi mester köpenyét és a zokogástól eltorzuló, könnyekben úszó arcomat a mellkasába temettem.

Ezaras Azildor Kedvelte

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

1689
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Márc. 12, 2022 11:37 pm
Ethuili mulatozás

« taggeld; Mindenki •  Zene; ide • credit;   Új válasz küldése 1f338     »

- Igen, igen hallottunk. – Utálok veszteni, ez a hangszínemen is látszott. Reakciója azt hittem azonban más lesz. Vártam volna egy kis mérgelődést, ám ezért jó ez. Mind mások vagyunk, soha nincsenek egyforma gondolataink, vagy tetteink. Kikerekedik a szemem, amikor meglátom, mit tesz.
- Hallatlan!. – Mondom, Bár én megcsókoltam a Mestert, ám az puncs hatása alatt volt.
Jag szavai lenyugtatnak.
- Oh. – Ismétlem meg magam, hiszen nem számítottam hozzá hasonlótól ilyen szavakra. Úgy hiszem félre ismertem.
- Igazán kedves. – Pirulok el, ami ritka, nem gyakran tudnak zavarba hozni, ám úgy éreztem szavai igen is igazak, vagy csak jobb, mint én.
- Milyen kár. – Mondom, majd kézen csókolt, ami még jobban meglett engem. Ez az este csupa meglepetés. Hihetetlen gyorsan el is tűnt.
- Lehet azonban, hogy a puncsot először megfigyelem, van benne még félelem. – Mondom. Nem akartam ki esni, hiszen mindenki más lelkesen vágott bele, szóval még át kell gondolnom. Félek, hogy egy ilyen őszinteségemben felfedem magam.
Egy férfi jött a „nagyasszonyhoz” akivel el is ment. Hála isteneknek. Nem hiányzik a levegő nézése, és persze a nagyzolása minden mondatában. Örülök, hogy elment. Nem is köszönök, rá se pillantok, csupán a szemem sarkából látom azt, ahogyan távozik.

Boszorkány vagyok
Reinaakviin

dovahro hil ag fiercely, orin ko luft do vokul.

346
❖ Tartózkodási hely :
₪ El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Szabadmágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet: