Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Nulporti katakombák KaDiPE5
Nulporti katakombák KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Veleris
3 Hozzászólások - 30%
Kalandmester
2 Hozzászólások - 20%
Naken Forerion
2 Hozzászólások - 20%
Ezaras Azildor
2 Hozzászólások - 20%
Krónikás
1 Témanyitás - 10%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 10:41 pm
• Szólánc

Today at 10:40 pm
• Asszociáció

Today at 8:32 am
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Nulporti katakombák

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 14, 2021 7:56 pm

Szabad a játéktér

❖❖❖

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2763
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Nulporti katakombák Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 11:23 pm
Night of the trial
──────────────── ────────────────
Talán jobban tettem volna, ha nem mondok semmit, hiszen mondani valóm teljesen félre értette. Sóhajtottam egyet, ahogyan a nevemet ki mondta. Majd, amikor bele kezdett hosszú mondani valójába, figyelmesen hallgattam. Nem akartam újra kezdeni a veszekedést, és láthatólag nem értett meg engem.  Rövid szünete előtt, csak annyit mondtam.
- Értem. – Mondom, majd folytatja újabb levegő vétellel.
- Teljesen félre értettél. – Rázom meg a fejem, és kissé szomorú lettem, hogy megint itt tartunk.
- Nincsenek romantikus képzeteim. – Mondom neki higgadtan, és próbálok nem megint kilyukadni oda, ahol összevesztünk. Gyermekes viselkedésemen változtatni kell, ezt tudom jól. Ezért ehhez a beszélgetéshez máshogy állok hozzá.
Eviran más volt, az egy család volt, egy más féle hova tartozás. Nem lehet szavakba önteni, hogy ez mit is jelent nekem. És sajnos ő is félre értelmezi a gondolataim. Tán jobb lesz, ha ezen túl magamban tartom a dolgokat.
- Értékelem minden szavad, és köszönöm, de inkább menjünk. Nem akarom, hogy még rosszabbul legyél. Nehéz napod volt ma. – Mondom, és várom, hogy tovább induljunk.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

Every great warrior must learn to endure and overcome the adversities of life.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1944
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 10:09 pm

Night of the trial
──────────────── ─────────────────
« "They paint the world full of shadows and then tell their children to stay close to the light. Because in the darkness, there be dragons. But it isn't true. In the dark, there is discovery, there is possibility, there is freedom..." »
Deedra szavait hallva elkomorodtam. Tartozni valahová. Azt mondja, kellemes érzés. Az istenekre, hát tényleg nem látja, hogy ezek bűnözők? Hogy nincs ebben semmi nemes vagy fennkölt? Eviranban is tartozott valahová, becsületes emberek közé, ám az nem kellett neki. Tényleg erre vágyik? Hogy be kelljen mocskolnia a kezét?
- Deedra - néztem a szemeibe, ismét megállva. - Hiába a kötelék, a véreskü, a beavatási ceremónia... Ez a szervezet nem afféle családias, összetartó közösség, mint a te klánod volt - mondtam szarkasztikusan. - Azok a csuklyás alakok Nulport bandáinak legbefolyásosabb tagjai voltak, és elhiheted nekem, ha tehetnék, átvágnák egymás torkát. Tudod mi tartja össze őket? Nem a testvériség, nem a bajtársiasság. Egyedül a közös érdekek, és a törvények. Azok a törvények, melyeket a Maszkosok hoztak, annak érdekében, hogy megszűntessék a kicsinyes bandaháborúkat, amik azelőtt Nulportban és más városokban zajlottak - rövid szünetet tartottam. Már a beszéd is fájt, és még mindig szédültem, azonban fontosnak tartottam, hogy megértse, miről beszélek. - Deedra, nem szeretném, hogy hiú ábrándokat kergess. Ezek az emberek nem azok a becsületes zsiványok, akikről a regényekben olvasnak a fiatal lányok. Hiába várnál tőlük bármit is... Bizányára arról is megvan a véleményük, hogy mi senkiházi jöttmentek csak így a céh tagjaivá váltunk. Szeretném, hogy tudd, egyetlen egy oka volt annak, hogy beléptem közéjük, ez pedig Norvin Drest. A nulporti alvilággal ő sem merne packázni, és épp ezért a Maszkos Lady az egyetlen, akitől bármiféle védelmet remélhetek, míg véghez nem viszem a bosszúmat.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

I'm just an honest pirate making his way in a dishonest world

1049
❖ Tartózkodási hely :
Nulport, vagy amerre a szél visz
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 7:33 pm
Night of the trial
Kiontatlanul is, de azt hiszem végre talán minden harag elszállt, és minden feszültég feloldódott közöttünk. Érintésem viszonzása meglepett, de felettébb kellemes volt. Ez az egész valami olyannal töltött el engem, amire nem számítottam. Fényt hozott az alagút végére, még akkor is, ha az a fény csak halovány is volt, hiszen nem tudhatom, hogy mi fog várni még ezek után ránk.
„Most már igen.” Mondja, és elmosolyodom. Bizonyosan jobb neki egy olyan helyre visszatéri és tartoznia, amit ismer. Visszatért a barátaihoz, vagy bármik is legyenek egymásnak, a tény az, hogy látni, hogy sokat jelentenek egymásnak.
Pihenő nem tartott sokáig, elindultunk vissza a bonyolult alagút rendszerben. Ha nem lenne Aiken, biztosan eltévednék itt.
A csendet szavai töri meg. Sóhajtok egyet, hiszen azonnal nem is tudok válaszolni a feltett kérdésére annyi minden játszódik le bennem.
- Úgy érzem. ..- Kezdek bele félve.
- Tartozom valahova. Olyan volt, mintha eggyé váltunk volna a társasággal, olyan.. – Mosolyodom el izgatottan.
- Olyan furcsán kellemes érzés. – Pillantok rá. Nem tudom honnan jönnek, és egyálltalán jók e ezek az érzések. Már nem kételkedem semmiben sem. Tetteimben sem, és abban, hogy itt akarok- e lenni. Mert itt akarok lenni.

You step into
the Road, and if you don’t keep your feet, there is no knowing where you might be swept off to
• • •

Aiken Hackney and Edellyn Arienthe Kedvelték

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1944
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 7:18 pm

Night of the trial
« "They paint the world full of shadows and then tell their children to stay close to the light. Because in the darkness, there be dragons. But it isn't true. In the dark, there is discovery, there is possibility, there is freedom..." »
A homály a kegyeibe fogadott benneteket. A homály a kegyeibe fogadott benneteket. Visszhangzottak fejemben a szavak még jóval azután is, hogy a csuklyások elhallgattak. Futólag Deedrára pillantottam, akinek az arcára megmagyarázhatatlan magabiztosság és elszántság ült ki. Kétlem, hogy tisztában lehet az eskünk súlyával. Nem tudom, ez tényleg csak egy ceremoniális vérszerződés volt, vagy a Maszkos Lady valamiféle mágiát használt, ám bármelyikről is legyen szó, már hozzá tartozunk, ha pedig megszegjük eskünket, kínhalállal lakolunk.
Noha ez az eskü többet jelentett, mint puszta elköteleződés... Legalábbis nekem sokkal többet. Védelmet és támogatást Norvin Dresttel szemben. Egy tekintélyes szervezet tagjának lenni, akiknek még a Vörös Lándzsa sem merne nyíltan keresztbe tenni. És járjon bármivel is ez a fogadalom, megérte.
Kissé szédülve, még mindig elgyengülve fordítottam hátat és indultam el a kijárat felé, miután a Maszkos elbocsátott minket. Végtelenül kimerült voltam, a gondolatok tengere tompán keringett a fejemben, ahogy bázartam magam mögött a roppant faajtót. Deedra lelkesen fordult felém, ujjaival végigsimított a kézfejemen. Viszonoztam az érintést, kezét gyengéden tenyerembe zártam.
- Mostmár igen. Minden rendben - feleltem bágyadtan, egy apró mosolyt arcomra erőltetve.
Rövid pihenő után bicegve indultam el a folyosón, emlékeim közt újra felidézve a már ismert útvonalat. Lesz még időm feltérképezni az egész alagútrendszert, nem most fogok nekiállni... Ha eljutunk addig a pincehelyiségig a lakónegyed alatt, ahol Lucas lehozott minket, az nekem már teljesen megfelel. Kétlem, hogy ilyen későn tudnánk kocsit fogni, de valahogy majdcsak visszajutunk a Kúriára.
- Hát te? Hogy érzed magad? - kérdeztem Deedrát némi hallgatás után.

Deedra Gindrian and Edellyn Arienthe Kedvelték

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

1049
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 10:17 am
Night of the trial
Izgalommal tele szívvel vágtam bele saját ujjamba, és figyeltem, ahogyan a vörösen játszó vérem kiserken. Olyan valós volt minden, olyan volt ez, aminek jelentőségét nem foghattam fel. Vérszerződés kötöttünk, ami számukra hatalmas dolog volt. Majd a holdfényben áztatott tálban vált eggyé hármunk vére.
A maszkos ujját bele mártotta a most már egyé vált vérünkkel, és hozzám sétált. Lassan finoman érintette meg homlokom, mire egy pillanatra lehunytam a szemem, és át adtam magam a rítusnak. Szívem csak úgy kalapált, a maszkos közelsége miatt éreztem illatát. Olyan furcsa érzéssel töltött el ez az illat.
A férfiak kántáló hangja, vérünk keveréke az arcomon és a hold fénye valami megmagyarázhatatlan állapotba rántott engem. Ellépet tőlem, mire kinyitottam a szemem, s Aikenhez lépve ugyan ezeket a mozdulatokat megtette.  Talán ez Aikennek többet jelenthetett, visszatért a gyökereihez, amit bujkálása miatt hanyagolnia kellett. Fel se tudom fogni mi játszódhat le gondolataiban.
„A homály a kegyeibe fogadott benneteket.” Hangzottak el a szavak, amik átjárták a testem. Még tán mindig nem tudom mire vállalkoztam egy férfiért, aki tán még barátjának sem érez. Azonban, ha mélyen magamban nézek látom, hogy nem csak érte tettem amit tettem.
Valamiért úgy érzem itt a helyem, és itt otthonra lelhetek. Egy otthonra, ami tele van kalanddal, ám veszéllyel is.
A maszkos elengedett minket, én pedig Aiken tekintetére vágytam most csak. Látni akartam a boldogságát, és hallani akartam a benne szunnyadó gondolatokat. Kifelé indultam vele, s mire újból a csatornában találtuk magunkat hozzá fordultam.
- Minden rendben? – Gondolkodás nélkül lágyan megsimítom kezemmel kézfejét. Remélem, tekintetében megtalálom azt, amire számítok, és kékjei csillogással lesznek tele.

You step into
• • •

Edellyn Arienthe Kedvelte

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1944
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 12, 2021 10:07 pm
NIGHT OF THE TRIAL
Bábúk vagyunk mi mind, megvezethető eszközök. Légy a bábmester, emelkedj magasra, és minden a tiéd lehet, amit csak akarsz

Örömmel láttam, hogy Dee is bátran nyúlt a tőrért. Aiken bőbeszédűbb volt, szokás szerint. Értékeltem az elszántságukat, a maszk alatt fentartottam a szemkontaktust.
Miután Aiken vére is belecseppent a tálba, két ujjamat beleérintettem az összegyűlt vérbe.
- Úgy legyen, Deedra Gindrian - léptem a lányhoz, és két, véres ujjammal egy csíkot húztam a homlokára.
- S úgy legyen, Aiken Hackney - újból merítve Aikennel tettem ugyanezt. - A homály a kegyeibe fogadott benneteket.
A hat csuhás ismételte utánam, kórusban.
- A homály a kegyeibe fogadott benneteket.
Visszaléptem az emelvény mögé, a holdfénybe, méltósággal nézve a két friss céhtagot.
- Most pedig távozhattok, ifjú kegyeltek - mondtam ki a végszót, és ezzel egy időben tárultak ki a hátuk mögött lévő ajtók.

Deedra Gindrian, Ivy Reaves and Aiken Hackney Kedvelték

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1429
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 12, 2021 9:09 pm

Night of the trial
A kör közepén, az emelvénynél állva belekezdett rituális szövegébe Nulport Maszkos Ladyje. Mi vele szemben álltunk, körülöttünk a hat másik csuklyás alakkal. Bizonyára valamiféle alvezérek lehetnek a céhben. Felemelte a csontnyelű kést, majd megvágta vele ujját. A telihold ezüstös fényében élénk vörösen csillant meg a vére, ahogy az aranyozott tálba folyatta. Majd továbbadta a kést a jobbján álló csuklyásnak. Ő is ugyanezt tette, majd mindannyian. Eközben az esküjük szövegét kántálták. Bűn... Ártatlanok... Hűség... Homály... Ész... Élet... Halál... Beleborzongtam a szavakba és jelentésük súlyába mialatt a kés visszakerült a Ladyhez. Eljött hát a mi időnk, hogy hűséget fogadjunk az alvilágnak, ezáltal mi magunk is a Homály Kegyeltjeivé váljunk. Először Deedra kapta meg a kést. Határozott volt, nem rettent meg. Szavai őszintének és magabiztosnak hatottak, mialatt az ő vére is kiserkent. Végül magam is a tálhoz léptem, átvettem a tőrt. Rámarkoltam a csont nyélre, majd keskeny, borotvaéles pengéjét bal kezem mutató ujjához érintettem. Könnyed vágás volt, nem mélyebb a szükségesnél. Hagytam, hogy az a néhány csepp végigfolyjon az ujjamon, majd a tálba kerüljön. Fogást váltottam a késen, majd markolattal előre a Maszkos Ladynek nyújtottam.
- Esküszöm - mondtam halkan, álarca alatt egyenesen a szemeibe nézve. - Esküszöm a Bűnre, melynek fondorlatos útját oly régóta járom. Esküszöm az Ártatlanokra, kiktől pengémet mindig távol tartom. Esküszöm a Hűségre, mely immáron Nulport Maszkos Ladyjéhez köt. Esküszöm a Homályra, bízván benne, hogy kegyelmébe fogad. Esküszöm az Észre, ami számtalanszor kihúzott már a bajból. Esküszöm az Élőkre, kik még a maguk szerencséjének kovácsai. Esküszöm a Holtakra... kik már kiútra leltek az örök Játszmából.

Deedra Gindrian, Ivy Reaves and Edellyn Arienthe Kedvelték

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

1049
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 12, 2021 8:27 pm
Night of the trial
Az ajtó záródik mögöttünk, teljes néma csend ül a helységre, a sötét csuklyás alakok pedig körül öleltek minket. Könnyebben vettem a levegőt, amikor meghallottam a maszkos szavait. Benn vagytok. A mellkasomra nehezedett súly megszűnni látszott. Büszkén húztam ki magam, és szelíd mosollyal futó pillantást vetettem Aikenre.
Mutatóujjába vágott, amiből kiserkent a vér, s ezt a tálba cseppentette. Mindenki kántálni kezdett, szavakat, amik fontosnak voltak a céhnek. Ideges voltam, még soha nem csináltam ehhez hasonlót.
Megfogtam a kést, amit át nyújtott nekem. Mély levegőt vettem, izgalom át járt.
- Esküszöm. Felesküszöm, és életem adom értetek. – Buknak ki a szavak. Át jár engem valami meg magyarázhatatlan érzés. Úgy érzem, valami része vagyok, valahova tartozom.

You step into
• • •

Ivy Reaves and Aiken Hackney Kedvelték

Világi vagyok
Deedra Gindrian

1944
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 12, 2021 6:09 pm
NIGHT OF THE TRIAL
Bábúk vagyunk mi mind, megvezethető eszközök. Légy a bábmester, emelkedj magasra, és minden a tiéd lehet, amit csak akarsz

Ahogy bezáródtak az ajtók csend ült a teremre. A hat csuklyás alak némán zárta körül Aikent és Deet, továbbra is lehajtott fejjel álltak.
- Aiken Hackney és Deedra Gindarian, a próbát teljesítettétek - szólaltam meg. - És most eljött az ideje, hogy a céh tagjává legyetek, mielőtt a hold alászáll - a maszkom alól vizslattam az arcukat.
Mindeközben egyik kezemről levettem a fehér kesztyűt, és felemeltem a díszes tőrt.
- Esküdjetek a Bűnre - vágtam meg a mutatóujjam az ujjperceknél, pár csepp vért ejtve a tálba. Majd továbbadtam az acélt.
- Esküdjetek az Ártatlanokra - emelte fel fejét az egyik csuklyás, és megvágva tenyerét vérét ő is a tálba ontotta.
- Esküdjetek a Hűségre - lépett elő a következő.
- Esküdjetek a Homályra.
- Esküdjetek az Észre.
- Esküdjetek az Élőkre
Az utolsó alak lépett ki mellőlem, és tartotta kezét a tál felé.
- Esküdjetek a Holtakra.
A tőr újra hozzám került. Eközben a csuklyás alakok, akik a bandák legfontosabbjai voltak, halkabban ugyan, ám nem hagyták abba a beszédet. A termet suttogások szőtték át; esküdjetek, hűség, homály, bűn, esküdjetek, esküdjetek...
- Esküdjetek - a hangom túlharsogta a többit, mégis közéjük illett. - Ám ha eskütöket megszegitek, hűtlenségetekért halál lesz osztályrészetek - azzal Deedra felé nyújtottam a tőrt.

Deedra Gindrian, Ivy Reaves and Aiken Hackney Kedvelték

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1429
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 11, 2021 11:43 pm

Night of the trial
Szörnyen hasogatott a fejem, minden lélegzetvétel egy újabb szúrás volt az oldalamban... Azt hiszem mostanra múlt el teljesen annak az átkozott máktejnek a hatása. Pedig bíztam benne, hogy reggelig kitart még.
Ahelyett, hogy bármiféle választ adott volna, a Maszkos Lady egy oldalsó ajtó felé indult az árkádsor homályában... Most azt akarja, hogy kövessük? Vagy itt kellene várnunk rá? Kérdően Deedrára pillantottam, majd tétovázva, óvatos léptekkel megindultam a Maszkos után. Összeszorított fogakkal fújtam ki a levegőt ahogy újra és újra a sebembe nyilalt a fájdalom.
Odabent egy szellőzőnyíláson át bevilágított a tiszta teliholdfény, ezzel tökéletes rálátást biztosítva a terem közepén álló aranyozott tálnak, és az azt körülvevő csuklyás alakokra.Fogalmam sincs, kik lehetnek ezek, és mi a fene ez az egész, de gondolom valamiféle beavatási szertartás következik. Hacsak nem megbuktunk, és most tesznek el minket láb alól...
Nem, az nem lehet. Elvégeztük a feladatot... Kínosan elmosolyodtam még a gondolat abszurditásán is. Kissé habozva megindultam a kör közepe felé, a csuklyás alakok pedig félreálltak előttünk, utat engedve a Maszkoshoz. Ott már közelebbről is láthattam az emelvényen álló, faragványokkal díszített tálat, illetve mást is. Mellette egy csontnyelű rituális tőr.

Deedra Gindrian Kedvelte

Túlvilág lakója
Aiken Hackney

1049
❖ Tartózkodási hely :
❖ Szintem :

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 11, 2021 11:16 pm
Night of the trial
Akain megkérdeztem, amit jómagam is akart. Izgatottan vártam a választ, azonban nem érkezett meg. A nő lassan felállt, s elindult. Aikenre pillantottam, majd megindultam a nőt követve. Azt hittem ennyi lesz, azt hittem már itt vagyunk és kész. De nem, a szívem a torkomban dobogott.

Egy újabb ajtó következett, mögötte egy teremmel, a teli hold fénye világította azt be. Rémisztő csuklyás alakok pedig álltak, szó nélkül, mozdulatlanul. Már koránt sem a boldogság járt át, hanem a kétségbe esés. Pillanatra sem veszem le a tekintettem az egyetlen biztos pontomról, ami Aiken volt. Szemem sarkában végig figyeltem őt.
A csuklyások bólintottak, remélem ez jót jelent. A maszkos egy tál előtt áll meg. Nem tudom, hogy mi fog történni. Nyeltem egyet, és igyekeztem arcom vonásait elsimítani.

You step into
• • •
Világi vagyok
Deedra Gindrian

1944
❖ Tartózkodási hely :
Ω Nulport
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet: