Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Calden, pár nappal korábban KaDiPE5
Calden, pár nappal korábban KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 15%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Deedra Gindrian
19 Hozzászólások - 7%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
12 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Yesterday at 6:36 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Calden, pár nappal korábban

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 23, 2021 4:20 pm

Lezárt játék

❖❖❖

Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2425
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Calden, pár nappal korábban Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 23, 2021 4:19 pm
first transformation

Nem értek vele egyet, hiszen tudom azt, hogy az Elfek bölcsek és illően érkeztek Tulveron világába, ahogyan mi is. Minket illet ez a hely. Ám már nem akarok vitatkozni vele, és a szavak egészen kifárasztottak. Nem gondoltam volna, hogy a beszéd ilyen megterhelő, főleg a nyelvemnek, és a torkomnak.
- Keresni tovább társaim, és valakit, aki segíteni.  – Mondom. Kissé szomorú vagyok, hiszen tudom, hogy a vízben, ha vissza is mehetek, de az otthonom környékére már nem.
- Nem tudom meddig bírni víz nélkül, de nem próba ki. – Próbálom elmagyarázni a fejemben lévő gondolatokat. Meg se merem kérdezni mi az a cölöp, ám csak bólintok egyet.
- Értem. – Mondtam, mint ha valóban így is lenne, majd csak ott hagyom.
- Légy áldott, a szellemek kísérjenek utadon. – Mondom, majd elhagyom őt. Igyekszem észre vétlen visszajutni az engem megillető helyre, még pedig a vízbe.

A víznél állva hezitáltam egy kicsit, hiszen nem tudtam azt, hogy mi fog ott rám várni. A fájdalom, nagyon nagy volt, és elmémben csak az ismétlődött, ám nem hagyhatom el azt. Nem tudom, mikor jön el a nagyobb fájdalom, megfulladni sem akarok.
Lassan lépek a vízbe otthagyva a parton a holmit, majd merülök el abban, és belém hasít az éles, gyötrelmes fájdalom, ami által visszaalakulok azzá, aki valójában vagyok.

// Én is köszönöm, egy élmény volt. :DD //

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

the Oceans roar
is music to the soul

Ronan Gallaway Kedvelte

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Szept. 16, 2021 4:33 pm
-Nem úgy értettem...hogy most azonnal... - Mondja pislogva. Fontolgatta, hogy megvédje a kocsmában játszott gyerekjáték becsületét de őszintén szólva elég veszett ügynek tűnik ez már. Azért feláll amikor a lány is, de nem tudja megállni, hogy ne vágjon vissza:
-A kor nem tesz okossá. Ez csak egy baromság, amit az öreg emberek terjesztenek.
A sors újabb említésére pedig sóhajt. Őszintén szólva, ebben az egyben nem kételkedik. Ugyanis, ha megfogadja a tanácsát, és a kalóztanyán néz szét, akkor bizony egy és ugyanazon irányba tartanak. Ha pedig megfogadja a másik tanácsát, és a tündék fellegvára felé tart, akkor bizony szintén egyfelé indulnak majd...már persze, ha megtalálja a kincset.
-Ó? A vízbe mész vissza?
Elsőre kis híján rávágta, hogy tartsa meg, hisz ő maga úgyis azt tervezte függönyt készít belőle, de aztán nem tudta rávenni magát egyszer sem az elmúlt néhány tucat hónapban, és végül úgy döntött, jobb, ha viseli valaki. Bárki. Azt viszont nem szeretné, ha cafatokra szakadna átváltozáskor, mint az egyik....vérfarkasos lányregényben, amiről...meséltek neki.
-Csak akaszd fel az egyik cölöpre a parton, majd reggel érte megyek. Nemsokára őrségváltás lesz, olyankor könnyebb észrevétlenül mozogni.
Ha távozik a lány, elgondolkodva néz utána, és sóhajtva megrázza a fejét. Egy najád....na ezt sem fogja elhinni soha senki. Majd azt hazudja, csúnya volt...akkor talán hihetőbb lesz.

// Köszönöm a játékot! Calden, pár nappal korábban 708847984

Calylenia Kedvelte

Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
308
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 11, 2021 5:55 pm
first transformation

Megrázom a fejem lassan, miközben még a kezén tartom a tekintettem.
- Barbár játék. – Mondom, és még minket tartanak azoknak?
- Értem. – Nem értem, mi az a Joker és miért következik. De egyre jobban érzem, hogy mennem kell.
- Tusak növény mi felén nő, mi termeszteni. Azt enni keveset lenni furcsa. – Mondom. De vannak még érdekes hínárok, vagy gömb halak, amik egyesek kedvencei.
- Akkor nem késlekedem. – Mondom, felállok.
Megrázom a fejem, hiszen most már értem azt, hogy nem kellett volna ennyire az Elfekről beszélnem, és érzem a szóból, hogy ez valamiféle irónia lenne.
- Ha egy lény sokat él, lenni okos. Ember kevés időt tölteni itt, hogy okuljon,s tanuljon. – Próbálom egy magyarázni neki a dolgokat, hogy talán akkor megérti.
- Nem akarok hálátlan lenni, de menni. – Mondom, majd biccentek a fejemmel, egy fajta köszönöm képpen.
- Remélem, sorsunk egybe fonódik majdan ismét. – Mondom már szinte jobb kiejtéssel.
- Ruhát kérni vissza? – Kérdezem tőle, hiszen nekem nem lesz szükségemre.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Szept. 08, 2021 9:38 pm
Elsőre kissé mosolyog a lány rémületén. amolyan aranyos reakciónak tartja, hisz nyilvánvalóan nem akar ártani neki, a másodiknál viszont kissé bűntudata támad. Illetve, azt sem szeretné, hogy ijedtében csápokat növesszen, vagy ki tudja, mit csinálnak a víz alatti népek, ha a frászt hozzák rájuk.
-Bocsáss meg...de ezt így kell játszani...Nézd. A következő kártya megint Joker lesz...most hogy figyelmeztettelek készülj, és adj neki.
Nem árulja el, honnan tudja, hogy így lesz, de tényleg joker a következő lap, amit felhajt.
-És igen ezt főleg a kocsmában szoktuk játszani...igaz minden mást is. Felétek nem szoktak...őő....bódító dolgokat inni?
Azt mondjuk nem tudja elképzelni, miből, és főleg hogyan főzhetnének sört, vagy erjeszthetnének bort odalent, de sok minden mást sem tudna elképzelni, ami ott normális, szóval ezen már nem akad fenn.
-Engem nem zavarsz. Tényleg...őszintén szólva, kissé megnyugtat, hogy most egy kicsit nem gondoltam arra, mi vár rám hamarosan...De sajnos igaz ami igaz, szinte biztos, hogy Nulport-ban több sikered lenne. Vagy, egy elf városban, ha a ti tényleg ennyire odavagytok értük...
Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
308
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 04, 2021 10:19 pm
first transformation

Valamit elkezd a lapokkal csinálni, én pedig érdeklődve figyelem. Majd szavakat kezd formázni. Hirtelen csap egyet, amitől egy pillanatra megrémülök. Soha nem ismerem meg az emberi szokásokat, olyan ki ismerhetetlen nekem minden, és mindenki. Minden ember már és más. Hiába nem jártam még a szárazföldön attól még figyeltem őket. Figyeltem a halászokat, volt egy apa a ki tanította a gyermekét, és voltak mókázó lányok is, akik a vízben játszottak. Soha nem bántottam őket, ha nem tévedtek a területünkre, és akkor sem, ha az gyermek volt. Akkor volt engedélyezett csak bántanom őket, ha oda tévedtek és akkor viszont lakmároztunk.
- Talán. – Válaszolok félve, kezdem magam rosszul érezni itt. Talán jobban tenném, ha félnék tőle?
- Józanul? – Kérdezem félve, próbálok figyelni ám nem értem.
- Akkor máshol próbálok meg. – Közlöm vele. Jobb is lenne indulnom, ez a csapása is megrémisztett.
- Borzalom. – Kapok a mellkasomhoz. Ám lehet, igaza van.  Ismét csap egyet, és ismét megrémülök. Elém tol egy csomó lapot, amit ismét érdeklődve méregetek.
- Rendben, nem fogom. – Mondom halkan és méregetem a férfit.
- Jobb lenne menni, nem akar zavar téged. – Mondom határozottan.
- Hát, ha még is akarni jövő később, mondani nekem. – Mondom neki őszintén.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Aug. 29, 2021 10:31 pm
first transformation

Megforgatja a szemeit. Kezd elege lenni az elf nemesség taglalásából. De pár mély levegővétel után az ökölbe szorult keze is elernyed, és inkább elkezdeni osztani a lapokat. Reméli figyelt a lány, mert még egyszer nem magyarázza el a szabályokat.
-Senkit sem tesz nemessé a vére. Sok embert ismerek, aki nem viselkedne oly alávalón, mint a te királynőd, és hagyná cserben a társait. De mit tudhatom én, hisz csak fél elf vagyok, közel sem oly nemes, mint a királynőd, nem igaz?
Beszéde végén  nagyot csap az asztalra, aztán felmutatja a joker-t, és újra belekeveri a pakliba.
-Figyelj jobban, még sosem játszottam ezt józanul, és engem is megijeszt, milyen gyors vagyok...
Közben azért megnézi azt a vésetet is, de bármennyire is forgatja ide oda a fegyvert, egyszerűen nem ugrik be neki, hogy látta volna valahol. De nem minden kalóz akar híres lenni, szóval lehet ez az egyik szerényebb tengeri rablóé volt.
-A városban biztosan tudnák kié. A katonáitok miatt pedig nem aggódnék. Kizárt, hogy közel merészkednek a kikötőhöz, mert...nos...nem igazán láttunk még hozzád hasonlót sehol.
Azért az, hogy megfullad a szárazföldön, elgondolkodtatja. Jóval tovább bírja persze, mint ő bírná a víz alatt, szó se róla, de vajon meddig?
-Én biztosan a városban keresném. Ha élnek még, biztosan valami víz alatti ketrecben tartják őket...de persze csak találgatok...
Újra az asztalra csap, és megint elkezdi keverni a paklit, a fennmaradó lapokat pedig a lány elé tolja. Csoda, ha elférnek a kezében.
-Köszönöm, de őszintén szólva...a jövő legyen inkább a holnap baja. Egyébként sem kell meghálálnod semmit. Csak ne ölesd meg magad, amíg a kalózokra vadászol rendben?

Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
308
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Aug. 28, 2021 4:39 pm
first transformation

Rázom a fejem továbbra is, majd újra ismételem.
- Ember lenni nem nemes. – Vonom össze szemöldököm, majd rájövök, miket beszélek.
- Sajnálom, ám te lenni félig elf, nagy dolgokat érhetni el. – Mondom, egyre gyorsabban pörög a nyelvem, és egyre ügyesebben formálom a szavakat.
Átveszi a tőrömet, és elkezdi vizsgálni, talán tud valamit, talán nem. Izgatott, csillogó szemekkel várom, mit fog mondani.
- Lenni rajta vésett. – Mutató újammal mutogatni kezdek. Történetemre nem reagált, talán nem értette, talán nem jól meséltem? Nyelvem megeredt, amit talán nem volt jó. Ám, ha nem tud segíteni nekem, tovább kell majd állnom.
- Nulport. – ismétlem el.
- Kalózok. – Folytatom az ismétlést, és tudatosul bennem, hogy rossz felé tévedtem. Ám nem merek a mi vizeinkre úszni, hiszen tele van katonával, akik nem látnak szívesen. Felkapom a fejem kérdésére.
- Úgy van, megfulladni fenn. – Árulok el egy keveset.
- Akkor tán jobb lenni, ha menni? Tovább kutatni. – Mondom.
- mit akarsz cserébe? – Teszem fel a kérdésem.
- Sámán vagyok, tudni jósolni. Tudni akarni jövőt? – Kérdeztem.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 26, 2021 12:19 am
first transformation

-Nos, én egészen biztosan nem vagyok nemes...semmilyen értelemben.
Picit talán keményebben veti oda ezt, mint szükséges lenne, de sosem volt oda azért, ha valaki felsőbbrendűnek gondolja magát. Viszont, úgy tűnik, valamit mégis sikerül elérnie a lánynál, mert végre megnyílik. Kissé még mindig töri a nyelvet, ezért néha összeráncolt homlokkal próbál lépést tartani vele, és figyelni a történetére, de kezdi megszokni. a tőrért magától nyúl a keze, és veszi át. Megforgatja a kezében, amíg a markolatot, és a pengét kutatja valamilyen jelzés után, hogy honnan származhat, vagy kié lehet. Sajnos a fegyver formája nem árul neki semmit. Abból nem tudja kitalálni, honnan származhat. Egy darab éles fémdarab, épp mint ezer másik.
-Idefent az ilyesmi elég gyakori. Nekem is van 3 pedig nem vagyok tehetős...de várj egy picit, hátha találok rajta valamit.
Ami a királynőt illeti, ellenáll a kísértésnek, hogy elmondja róla a véleményét, és csak önelégülten mosolyog kicsit, amíg jeleket keres a fegyveren. ennyit a nemességről...haszontalan banda, szárazföldön, vagy a tenger mélyén, lényegtelen.
-Tudod...ha közel éltek Nulport-hoz, lehet kalózok voltak. Rengeteg történetet olvastam arról, hogy ők szépséges sellőlányokat halásznak ki a vízből és...ő....khmmm...fogságban tartják őket. Várjunk csak! Az előbb azt mondtad, vissza kell térned....ezt úgy értsem, korlátolt ideig tudsz csak a szárazföldön lenni?
Belegondolva, ez elég rossz hír akkor a barátainak...de csak nem igaz az a sok történet a "Sikamlós Éjszakák Nulportban" című gyűjteményből. Gusztustalan egy mű, ki is dobtam.

Calylenia Kedvelte

Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
308
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Aug. 13, 2021 8:02 pm
first transformation

Talán nem kellett volna hozzá érnem. Nem vagyok benne biztos, hiszen nekem ez új és nem olvasom még le túl jól a testbeszédet, ám valahogy nem éreztem utána helyesnek. Szávai elgondolkodtatnak, ám tudom azt, hogy nem lenne erre képes egy ember sem.
- Emberből nem váll nemes fáj. Tudni. - Mondom kissé felsőbbrendűen, de tudom azt, hogy igazam van. Első fajok között teremtettünk, míg az emberek csak a mocska Tulveronnak.
- Köszönöm. Nem maradni sokat, visszamenni vízbe kell. - Mondom csalódottan, de azért hálás volt, hogy felhozta és, ha úgy van, akkor komolyan ide térek vissza. Azonban nem jó városba kerültem. Barátaim talán nincsenek itt.
- Nem látni társaim? Ők jobban emberek. - Kérdezem tőle aggodalommal tele. Nagy levegőt veszek a kérdésére. Elszomorodom, hiszen hiányzik az otthonom.
- Te Nul. Nulportnak nevezed. - Próbálom ki mondani a nevet.
- Ott lenni nem messze élünk, de nem térhetek vissza. - Ekkor megmutatom a tört neki, át nyújtom, és ha át veszi, folytatom. Ha nem szól közbe tovább mondom, ha igen várok.
- Jönni nagy hajó, vinni el társaim. Királynő nem tenni semmit. - Kezdek ingerültebb lenni.
- Én tenni valamit, majd tör, belém fúródik. Amikor tenni valamit, keresni meg társaim, kiket rabolt el nagy hajó, engem tagad ki királynő. - Ülök le, magam elé nézek. Lábaim már úgy sem akartak sokáig tartani engem.
- Pár társam jött velem, ez a tör maradt csak az emberektől. - Mondom. Meg kell, bízom benne, még mindig azt kell gondolnom a sors küldte.
- Ismered tőrt? - Kérdezem végén, egyre jobban beszélem a közös nyelvet.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 12, 2021 4:05 pm
first transformation

Már mozdul a keze, hogy finoman eltolja a lányét, de végül nincs rá ideje. A fintorából viszont egyértelmű, hogy a benne lévő istenek nem okoznak neki örömet, de kivételesen ellen tud állni, hogy szavakban is kifejezze, milyen élőlénybe költözzenek helyette. Inkább koncentrál a kártyára. Az állítólag úgyis az ördögtől való.
-Honnan tudod? Egy órája én is azt mondtam volna, hogy a halak nem változnak át lánnyá, és kezdenek el sétálni a parton, meg beszélni de...nos, itt vagy.
A társait keresi? Elhúzom picit a számat. Többen is lennének itt? Nem akarom lelombozni, de senkit sem láttam soha, aki kicsit is emlékeztetne rá. És ő sem, ha a fehér hajam ennyire vonzza az érdeklődését, vagy mi...
-Nos, amíg megtalálod őket, itt ellakhatsz, ha szeretnél. Szívesen segítenék neked megkeresni őket, de sajnos én el fogom hagyni a várost hamarosan.
Elkezdem közben kipakolni a lapokat, lássuk mennyire értette meg a szabályokat.
-Vannak városaitok a víz alatt, vagy...hogy éltek odalent? El sem tudom képzelni.
Valójában, egy elképzelésem van. De sajnos, az az elképzelés egy homokvár, ami valamiért nem foszlik szerteszét, és amit furcsa víz alatti világító kagylók ragyognak be fáklyák helyett. De ezt nem osztom meg vele.

Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
308
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Aug. 11, 2021 3:36 pm
first transformation

Közelebb lépek, és félve, de megérintem a mellkasát, majd rá pillantok.
- Istenek, lenni benned, venni téged körül. – Mondom, majd elengedem és lépek egyet vissza. Bátor dolog volt tőlem, hiszen nem gondoltam soha sem, hogy embert érinteni fogok valaha. Csak akkor érintettem, ha utána a húsából ettem, de ez most egészen más. Valami más, hiszen félig egy nemesebb fajba tartozik.
Végignéztem majd a kártyát. Érdekes formák voltak rá festve, kissé meggyúrt talán sokat használt. Ezek szerint kedvelt dolog lehet a körébe, és talán más emberek között is. Talán ezt kötelező minden embernek megtanulnia? Talán nekem is el kell sajátítanom ahhoz, hogy embernek tudjanak majd nézni?
Pofon? Pillantok oda a szóra, de semmi nem történik. Ezek szerint nem szó szerint értendő a szó. Mennyi szabály van, amit meg kell tanulnom az emberek világában.
- Ember nem növeszteni farkat, és nem lélegezni. – Kuncogok, talán először szökött ki belőlem ilyen a szárazon, vagy is igen először.
- Mik lenni kérdésed?- Kérdezem, majd keresztbe fonom a karom.
- Nem véletlen. Jönni ide, mert társak, lenni itt. – Mondom. Nem vagyok biztos a szavaimban, hiszen nem vagyok abban sem biztos, hogy itt vannak, ám ezt nem mutatom.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1136
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)