Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Tükröm, tükröm - Page 2 KaDiPE5
Tükröm, tükröm - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Tükröm, tükröm

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 11, 2021 8:31 pm
Tükröm, tükröm

Van bármilyen beceneved, gyerekkori beceneved vagy álneved?
Emberi nevem Cate.

Tervezel valaha saját családot?
Nem igazán merek ilyenről álmodozni. A najádoknál ritka, ha egy nő gyermeket hordozhat a szíve alatt.

Van/vannak közeli barátaid?
Ariadné volt mindig is a legjobb barátom, de a szárazföldön járva sok jó ismerőst szereztem, akik közül talán néhányat már barátnak is nevezhetek.

Ki a legnagyobb ellenséged, ha van?
Orkok, Ariadné elrablói. Najád vadászok.

Mi a célod az életben?
Haza vinni a húgomat és tovább élni békességben a tenger szívében.

Van bármilyen fóbiád, nagy félelmed?
Halottan találom meg a húgom, vagy nem érek időben vissza a tengerhez.

Van olyan étel, ital, amire allergiás vagy?
Nem tudok róla.

Van olyan szín, amit nem szeretsz vagy egyenesen gyűlölsz?
Nincs. Nem ártottak nekem.

Mi a kedvenc állatod?
Kedvenc állat? Milyen értelemben? Megenni? Nagyon szeretem a tengerisün húst.

Miként reagálsz, ha valaki piszkál téged vagy viccelődik rajtad?
Amíg nem a szeretteimet bántják nem veszem magamra a dolgoka. Nem foglalkozom velük.

#kihívás1

Ezaras Azildor Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

❖ Történetem : ❖ Ulron :
965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Tükröm, tükröm - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Kedd Nov. 02, 2021 8:30 pm
Tükröm, tükröm

Szőrszál, de félre értés ne essék, ez nem publikus.
Illetve álnév... Khm, melyik érdekel? *elővesz egy listát*

Talán. A pulyák aranyosak. Megtanítanám őket kártyázni.

Nykike az egyetlen, akit még barátomnak mondhatok. Egyébként egyedül szelem a vidékeket, csendes magányomban.

*újabb listát vesz elő*

Mi a célod az életben?
Az a lelkiismeret maradvány most azt súgja, hogy ide valamim plátói és világmegváltó dolgot kéne válaszolnom, hogy érződjön, céltudatos és motivált ember vagyok. Kész szerencse, hogy ezek közül egyik se igaz.

Nos a Holtak Éjjele óta erősen félek, hogy apám visszajön a túlvilágról és kioszt egy nyaklevest.

Kellemetlen is lenne.

A színek a nőknek és a finnyás pacákoknak valók.

Mi a kedvenc állatod?
A ló. Hallatlanul hasznos, és kiváló társ. Illetve a gyíkok is aranyosak.

Letüsszentem.

#kihívás1

Ahronit and Thora Haleye Kedvelték

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

A sors vezeti azokat, akik követik, de magával hurcolja azt, aki ellenáll.

357
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol, amerre a lába viszi
❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia); Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Nov. 02, 2021 6:57 pm
Tükröm, tükröm

Ki volt a legnagyobb hatással rád az életedben?
Egyértelműen Yarpen. A legjobb barátom. Törp. Ő tanított meg arra hogy ne tegyek különbséget ember és törp, vagy tünde, vagy ork, vagy bármi más között. Mind ezen a világon élünk, és ha egyszer az életben elérjük hogy soha senki ne tekintse magát különbnek a másiknál, akkor érjük azt a paradicsomi állapotot ahonnan már nem lesz feljebb. Addig pedig, ahogy Yarpen is mondta, a Halálban mind egyenlőek leszünk.

Mi a legkedvesebb gyerekkori emléked?
A gyerekkorom egésze vidáman telt. Nem tudnék negatívumot felhozni. Pár kifejezetten kellemes dolog van, de ezek nem is emlékek, inkább emlék képek, foszlányok. A nagyanyám, Loranna almás süteményének illata. Az érzés mikor az első kis falovamat megkaptam. Az első elejtett nyulam után apám büszke tekintete. Ilyesmik. Apróságok.

Milyen közel állsz a családodhoz?
A családom a mindenem. A családom, és a barátaim. Értük még a Káosz földjére is elmennék, és ha van annál is rosszabb, akkor oda is. Ezen nincs mit ragozni.

Vannak régi hegeid? Ha igen, hol és mi a történetük?
A történetüket nem mondanám el, annyira azért nem vagyunk jóban, félre ne értsd. Van egy farkas harapás az alkaromon, és egy másik itt, a vállamban. Egy vágási heg, a gyomrom felett, és egy szúrt seb hege, a bal bordáim alatt.

Mi képes a leginkább megnevettetni?
Egyszer! Talán már évekkel ezelőtt, nem is emlékszem rendesen. A lényeg hogy hatalmas munkálatok folytak otthon. Teljes felújítás. A Házban újra döngöltük a földet, mésszel kentük be a falakat, lecseréltük az elhasználódott zsindelyeket. Tudjátok hogy megy ez. Az istálló is sorra került, ahol apám lovát tartottuk. Csak neki volt lova a családban. A lényeg, hogy mielőtt felújítottuk volna az istállót, Yarpen barátommal ki is takarítottuk, és..... te jó isten. Valahányszor eszembe jut elkap a röhögés. Yarpent hátba szarta a ló, és...... mindegy. Hagyjuk, szerintem tudjátok a lényeget.

Mi a legkedvesebb dolog, amit valaha mondtál?
Semmit nem tudnék kiemelni. Komolyan. Lehet hogy ettől gonosznak tűnök, mert semmit nem tudok mondani, de ez van. Apám mindig azt tanította, ha nem tudsz valakivel jót tenni, ne tégy semmit. Szóval komolyan nem tudom mit emeljek ki.

Mi a legbántóbb dolog, amit valaha mondtál?
Ezt lehet hogy nem fogjátok komolyan venni, de egyszer azt mondtam Yarpen barátomnak hogy azt a pálinkát már nem kellett volna kitöltenie. Soha életemben nem láttam még olyan meggyötört, és összetört arcot. Egy világ omlott össze a tekintetében.

Milyen tanácsot adnál a múltbeli énednek?
Semmit ne csináljon másként. Nem bántam meg semmit. A hibáim is ugyanúgy az alapkövei annak az útnak amit eddig bejártam, és megvagyok elégedve azzal ahol tartok.

Mit kívánnál, ha találnál egy lényt, aki képes teljesíteni egyetlen kívánságodat?
Hogy minden hozzá hasonló lény veszítse el ezt a képességét. Veszélyesebb dolgot elképzelni sem tudnék.

Mi a lefekvés előtti rutinod?
Mikor hogy. Ha otthon vagyok, iszom egy jó Som pálinkát, aztán elmormolok egy régi imád a Régi isteneknek. Ha nem, akkor az ima megmarad, a kezem ügyébe teszem a tőröm, és ennyi.

#kihívás1
Vándor vagyok
Etrigen Ravenwood

❖ Ulron :
375
❖ Tartózkodási hely :
Calden melletti Kereskedő Út
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 10:05 pm
Tükröm, tükröm

Ystrid. Csak így, tömören. Mindig is utáltam a nevekből játszott beceneveket, én inkább más szavakat használok. Egyedül a barátosnémnak engedtem meg, hogy Yst-nek nevezzen.

Már van egy fiam, aki azt se tudja, hogy létezem. Az élet pedig úgy hozta, hogy jobban járok ha egyedül maradok, mert ha valami balul sül el, akkor nem rántok magammal senkit.

Bron, állandó hű társam minden jóban és rosszban. Nélküle nem jutottam volna oda, ahol most vagyok. És Wynva barátosném, akit tíz holdteltenként látok egyszer.

Óóó - hangosan felkacagtam. - A tíz ujjam nem elég rá a számoláshoz. Ez van, ha az ember olyan üzleteket bonyolít le, amiket én.

Mi a célod az életben?
Sikeres, elismert fogadósné szeretnék lenni, és irtózatosan gazdag, hogy ha a fiam egyszer rám találna, mindent megadhassak neki, amit eddig nem.

Hogy a fiam nem akar megismerni... vagy hogy ha megismert, utálattal nézzen rám egész életében.

Nem tudom megenni a saját, díjnyertes almáspitémet. Allergiás vagyok az almára.

Imádom a színeket. Egyiket se utálom, a bőrömhöz mindegyik tökéletesen passzol.

Mi a kedvenc állatod?
A sertés. Ő ha engedetlen, egy könnyű mozdulattal letudom vágni, és finom ragu készülhet belőle.

Én a gúnyos szarkazmus híve vagyok. Jobban jár, ha nem viccelődik, mert a végén olyat találok mondani, amivel egy életre megsértem. És nem fogom sajnálni, egy cseppet sem.

#kihívás1

Edellyn Arienthe and Veleris Kedvelték

Zsivány vagyok
Ystrid Braggart

She is a thief. And a thief is not an honest person.

393
❖ Tartózkodási hely :
Ylore
❖ Szintem :
Haladó (Tolvajlás); Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 9:47 pm
Tükröm, tükröm

Legtöbbször Nykon, csakis megválogatott személyeknek Nyk, Arthusnak pedig Nykike. Egyszer még megfojtom érte.

Van családom köszönöm szépen. Kicsit megszaggatott, kicsit fájdalmas hátterű, de az enyém. És semmi pénzért nem adnám őket.

Két olyan ember van, akik a legközelebb állnak hozzám a családomon kívül. Igaz, nem látom őket nap, mint nap, de tudom, hogy rájuk mindig számíthatok, és ők is én rám. És remélem, hogy Ahronit és Arthus ezt tudja nagyon jól.

Feleségem életének kioltója. Snakha.

Mi a célod az életben?
Elsősorban kibékülni a lányommal, majd visszahozni őt a klánba, végül pedig eltörölni végleg a föld színéről Snakhát.

Hogy mindenkit elveszítek magam körül, és ténylegesen egyedül maradok. Meg a flamingóktól. Ördögi teremtmények ahogy egy lábon élik az életüket.

Nem tudom allergia-e, de az erdei gyümölcsök nagy részétől felpuffadok.

Citromsárga. Alapjáraton nem gyűlölném, de akárhányszor ránézek, mindig a feleségem jut róla eszembe, mert az ő kedvenc színe volt.

Mi a kedvenc állatod?
A szarvasok mindig ámulatba tudnak ejteni. A kisugárzásuk és a tisztelet, amit kifelé mutatnak, dícséretre méltó.

Ha ellenség? Megölöm. Ha barát? Visszavágok. Ha Arthus? Megfojtom és visszavágok.

#kihívás1

Veleris Kedvelte

Harcos vagyok
Nykon Gindrian

Behind every great man there is a powerful woman

623
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 9:32 pm
Tükröm, tükröm

Mindenki Thorának hív, kivéve édesapámat. Ő mindig "Kicsimadár"-nak szólított.

Az életem fenekestül felfordult így a jelenlegi helyzetben a legutolsó gondolatom, hogy családot alapíthassak. Természetesen ez nem vonatkozik arra, hogy esetleg találok valakit, akivel együtt osztozom életem kalandjában.

Jelenleg a legközelebbi személy akit feltudok hozni, az Deedra. Ő mellettem van, segít, rá tudok számítani, ha úgy van. Régebben volt egy férfi, pár évvel ezelőtt, akivel nagyon közeli és igaz barátság alakult ki, őrá az életemet is rábíztam volna, de a sors azt mondta külön kell válni. Azóta nem láttam, de ha akad majd rá lehetőségem, szívesen leülnék vele beszélgetni, hogy mi történt vele az elmúlt időszakban.

Mindig úgy éltem az életem, hogy ne legyenek ellenségeim, mert ha nem muszáj, nem szeretek konfrontálódni. Így büszkén ki tudom jelenteni, hogy a saját démonaimon kívül nincs senki.

Mi a célod az életben?
Miután az őrségi tisztségének lehetősége kámforrá vált a szemeim láttára, így most a túlélésért hajtok, és hogy a saját lábaimra tudjak állni saját erőből.

A bogaraktól kiráz a hideg. Főleg ha nagyok, sokan vannak, és épp rádakarnak mászni, hogy megegyék a lelkedet.

Nem tudok róla. Ha van, majd úgyis rájövök.

Szegénynegyedből származom, nekem nem volt rá lehetőségem hogy válogassak a színekben. Az volt, amit kaptam és nekem mindegy volt, a lényeg, hogy rendesen takarjon és melegítsen.

Mi a kedvenc állatod?
Nagyon szeretem a mókusokat. Otthon a kertben volt egy nagy fánk, ahová mindig kiszórtam apróra darált diót nekik, és ők szinte minden reggel meglátogattak emiatt.

Attól függ ki az. Ha tudom, hogy azzal a személlyel nem érdemes packázni, akkor legtöbbször lenyelem, elvégre széllel szemben nem pisilünk. De ha olyan a személy, akkor természetesen nem hagyom magam és visszavágok.

#kihívás1

Edellyn Arienthe and Veleris Kedvelték

Varázslónő vagyok
Thora Haleye

Skill and confidence are an unconquered army"

821
❖ Tartózkodási hely :
El'Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok); Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 8:11 pm
Tükröm, tükröm

Mylli, Myllike, Myllus, Kölyök, vagy csak simán gyere ide.

Azt hiszem? Nem tudom. Ha egyszer lesz gyerekem biztos, hogy nem fogok rákényszeríteni semmit. A babák amúgy is annyira kis aranyosak.

Sok barátom van, viszont igazán közeleiekből kevés. Azt hiszem inkább Flantot és Aldot a szeretteimnek mondanám, jóval többek ők nekem egyszerű barátoknál.

A gyűlölet minket is megkeserít, ha ellenséget kiáltunk, valószínűleg elősosrban magunkban kell a hibát keresni.

Mi a célod az életben?
Megtalálni a hitemet, megtalálni önmagamat, az Utamat.

Nem szeretem a sötétet, nehezen alszok el, ha nem ég egy szál gyertya sem a szobában.

Mindent megeszek, nem vagyok válogatós, Eviranban nem is lenne rá mód.

Egyszer szeretnék én is olyan színesen öltözni, mint a tehetősebb lányok. Most kaptam egy halvány kék ruhát, az az új kedvencem.

Mi a kedvenc állatod?
A nyuszi, élve is, pörköltnek is. Egyébként minden állatot nagyon szeretek, főleg azokat, amiket simogatni lehet.

Rányújtom a nyelvem.

Nykon Gindrian, Aldrich Cornwell, Veleris and Nîndaer Kedvelték

Világi vagyok
Mylla Eroltsdottir

A szeretet a léleknek, mint virágnak az eső: nélkülözhetetlen.

991
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Szintem :
Tanonc (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 7:38 pm
Tükröm, tükröm

Sosem volt. A falum béli lányok becézgettek néha Etri-ként, de semmi más. Legtöbbször vagy a vezeték, vagy a keresztnevemen hívnak.

Soha. Az elköteleződés puszta gondolatát sem tudom elviselni. Komolyabb kapcsolatot sem, nem hogy családot. Gyerekről pedig egyértelműen szó sem lehet.

Soha nem ellenségeskedtem senkivel. A békés együtt élés pártján vagyok. Igazi közeli jó barátomnak mégis egyedül Yarpent mondanám. Ő egy törp kovács, a szülőfalumban, Brillben dolgozik. Egészen gyerek korom óta ismer, mindig is jóban voltunk, de a férfivá érésem után lettünk igazán, igaz jó barátok.

Ilyen nincs. Mint mondtam béke párti vagyok, nem keresem a bajt, alap elvem hogy ha jót nem tudsz tenni valakivel, akkor miért tennél rosszat?

Mi a célod az életben?
Egyenlőre még keresem a helyem a nagyvilágban. Yarpen és anyám szerint varázslóvá kellene válnom, míg apám szerint én lehetnék a világ első becsületes zsebmetszője. (felnevet) Még nem tudom pontosan merre visz az élet. Egyenlőre csak nyugalomra vágyom, és bejárni a világot. A többi majd adja magát ha eljön az ideje.

Azt hiszem valamilyen szinten az ismeretlentől mindenki fél. De ez olyan elcsépelt dolog. A magas, mármint hogy a nagyon magas helyeket nem szeretem. Azt hiszem tériszonyom van, de ha az életem múlik rajta akkor persze gondolkodás nélkül fára mászom, szóval..... nem tudnám ezt így konkrétan kijelenteni. Nem nézek le. (ismét nevet)

Nincs. Világi falusi gyerek vagyok, ettünk mi mindent, már gyermekként is. Apám megtanított rá hogy kell borzból sonkát készíteni. De minden féle bogyót, és bogarat is megkóstoltam, hasmenésem sem lett tőlük. Szóval ha van is ilyesmim, eddig még nem találkoztam vele.

Minden különösebb indok nélkül ellenszenves a rózsaszín. De most tényleg mire jó? Nevetségesen festesz bene, háború idején mérföldekről kiszúr az ellenség, egyáltalán nem rejtő szín, és ha véres lesz, kegyetlenül nehéz kitisztítani. Röviden szerintem teljesen felesleges.

Mi a kedvenc állatod?
Igazából minden állatot szeretek, tisztelem a természetet, de szerintem a lovaknak köszönhet a legtöbbet az emberiség. Hűséges társ, és remek munka erő. Elég a csataménekre, vagy a vetéseken dolgozó igás lovakra gondolni, vagy a kereskedők szállító ménjeire. A lovak az élet minden területén elkísérnek minket. Őket tisztelem a legjobban.

Szinte végtelen a türelmem, révén hogy nem keresem a bajt, legtöbbször csak ráhagyom. Ha barát az illető akkor természetesen vissza vágok, és akkor oda vissza megy a játék, de az játék. Ha ellenséges a dolog akkor az esetek többségében odébb állok. Nem keresem a bajt.

#kihívás1

Nykon Gindrian and Nîndaer Kedvelték

Vándor vagyok
Etrigen Ravenwood

❖ Ulron :
375
❖ Tartózkodási hely :
Calden melletti Kereskedő Út
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 6:59 pm
Tükröm, tükröm

Ronbon, illetve egyvalaki Hófehérnek hív.

Nem igazán opció.... Sad

Akadnak, de nem akarom, hogy elbízzák magukat.

Nincsenek. Minden ellenségem meghalt.

Mi a célod az életben?
Megtalálni a kincset, mocskosul meggazdagodni, felvásárolni 3-4 könyvtárat, és farmot, majd építeni az erdő közepén egy takaros kis erődítményt, ahol többé senki sem zavar minket.

Nincs, pedig rám férne.

Nem olyan családban nőttem fel, ahol megengedhettük volna magunknak az allergiákat. Ha túl finnyás vagy a tegnapi káposztás patkányra, megeszi más, hidd el.... :/

A Hányászöld. Vagy hányássárga. Bármilyen hányás árnyalat.

Mi a kedvenc állatod?
A csirke.

Elveszem feleségül.

#kihívás1

Folrandír Ceilteach, Nykon Gindrian, Wynva and Nîndaer Kedvelték

Világi vagyok
Ronan Gallaway

❖ Ulron :
309
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverfogatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 6:53 pm
Tükröm, tükröm

Ha van álnevem, miért is árulnám el? Akkor már nem lenne hiteles.
Egyébként közeli barátaim Lynnek becéznek, viszont ezt valóban csak egy nagyon szűk körnek tűröm el, illetve a nagyközönség előtt a becézés ki van zárva.

Nulport a férjem, akihez hűséges voltam s leszek, gyermekem az Alvilág, amit verítékemből és önönerőmből neveltem fel, s plátói szerelmem a tenger, ahová vágyakozom ugyan, ám tudom, szívem mindig a partra húzna.

Aiken és Lucas, a két ember, akit már-már veszélyesen közel engedtem magamhoz, és akik meg merem kockáztatni jobban ismernek önmagamnál.

Olyan, aki élő, aligha akad. Lucas szorgos ember.

Mi a célod az életben?
Fejlődés és haladás. Nulportból egyszer pompás város lesz, és katakombái messzire nyúlna majd.

A magány. Nincs.

Nem tudok róla, viszont a sört nem igen kedvelem. Férfias ital, valamire való nő mindig bort kóstol.

A halvány színek sápasztanak, az erőteljesek kiemelik a szemem színét.

Mi a kedvenc állatod?
A kutyák. Hűségesek és odaadóak. A macskákat nem kedvelem, nem férünk meg egymás mellett. A lovak nemesek és egyenlő társak, illetve roppant hasznosak, már ha valakik ott nem hagyják őket egy idegen városban.

Lucas, van számodra egy megbízásom.
Khm.
Kevés ember volt, aki ezt eddig meg merte volna tenni. A felsőbb körökben nyilván folyamatos a szúrkálódás, a bújtatott megszólás, ez már-már az etikett része. Természetesen én is tudok bájosan sértegetni.

#kihívás1

Folrandír Ceilteach, Nykon Gindrian and Nîndaer Kedvelték

Varázslónő vagyok
Edellyn Arienthe

A véres alkony tiszta hajnalt hoz

1260
❖ Tartózkodási hely :
Nulport
❖ Szintem :
Haladó (Elementáris mágia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 6:18 pm
Tükröm, tükröm

Ki volt a legnagyobb hatással rád az életedben?
Hm, ez egy jó kérdés. Ezt a kérdést pozitívan hangzik, és olyanom nem volt, ám ha negatívan értelmezzük az atyám, ki a kékek egyik vezetője.

Mi a legkedvesebb gyerekkori emléked?
Bajusz úrral mentünk kalandozni.  Tükröm, tükröm - Page 2 1961444589

Milyen közel állsz a családodhoz?
Család? Nem ismerem ezt a fogalmat. Természetesen jelentését igen, ám nekem semmit nem mond, nincs családom.

Vannak régi hegeid? Ha igen, hol és mi a történetük?
Sokszor keveredtem olyanba, ám ha rosszat is tettem igyekeztek a kékek az árura vigyázni. A testem az én eszközöm. Jobb tenyeremen azonban egy tör hege van, amit csak alaposan megvizsgálva láthatsz. Feltartottam a kezem, védekezően egy támadásnál. Most a legújabb egy fojtás nyom, amit szereztem. Majdnem az életembe került.
A legtöbb hegem azonban lelkemen van.

Mi képes a leginkább megnevettetni?
Újabb remek kérdés, amire nem igazán tudok felelni. Talán a vidám önfeledt gyerek kacaj, ami megmosolyogtat.  

Mi a legkedvesebb dolog, amit valaha mondtál?
Háh, nem szokásom kedvesnek lenni magamtól, vagy szerepemen kívül.

Mi a legbántóbb dolog, amit valaha mondtál?
Ugyan kérlek, én csak az igazat mondom.  Ha valaki ezt nem képes elfogadni, sajnálom.

Milyen tanácsot adnál a múltbeli énednek?
Fuss, vagy bánj jobban a fegyverrel.

Mit kívánnál, ha találnál egy lényt, aki képes teljesíteni egyetlen kívánságodat?
Bárcsak a testem nélkül is értékelnének.

Mi a lefekvés előtti rutinod?
Természetesen az imádkozás, a hitem mindig velem van. Ezért is gondolom át a múltbéli tanácsot újra, hiszem azt, hogy az istenek ezt az utat szánták nekem, és hiszek az egy igaz fajban, ami az emberiség.

#kihívás1

Edellyn Arienthe, Nykon Gindrian and Nîndaer Kedvelték

Alkimista vagyok
Edeyra Rolar

there was more to you than the insipid whore you present yourself to be

❖ Történetem :
₰ Maybe just an average whore?
❖ Ulron :
634
❖ Tartózkodási hely :
₰ Qerilyan Birodalom
❖ Szintem :
Haladó (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Nov. 01, 2021 5:20 pm
Tükröm, tükröm

Általában Folnak hívtak otthon, mert a Folrandír túl hosszú és hivatalos, főleg, ha még csak egy pár éves elfről van szó. Rilrion a bárd nevezett el Ezüstkének, mostanában ezt szeretem a legjobban, mert szép... na. Ezüst meg minden, mint a hold.

Ez egy rossz vicc?

Nem tudom igazából. Tindómiel, a nővérem a legközelebbi barátom, de hogy rajta kívül van-e bármi. Rilriont is nevezném barátomnak, hiszen sokszor összefutottunk és mikor nincs velem sokszor gondolok rá, de alapvetően magányos farkas vagyok, aki ha kell, megtalálja a maga társaságát. El'Alorában a többi varázslónövendékkel is elvoltam mindig, de amúgy... unalmas alak mind.

Edellyn Arienthe. A valamelyik fesztiválon a melleivel ellopta tőlem Rilriont... jó túl sokat ittam és nem emlékszem tisztán, de fura volt.

Mi a célod az életben?
Minél többet látni a világból és fejlődni a mágiában... igen-igen, kezdek felnőni.

Eléggé utálom, ha koszos vagyok. Semmi másra nem tudok koncentrálni olyankor csak arra, hogy valami bemocskolta a bőrömet. Meg a pókok is elég ijesztőek... amúgy...

A zöldségeket eléggé utálom, de csak a gombaféléktől vagyok rosszul. Hányás és szédülés, nem a legkellemesebb... főleg, ha az ember egy erdőben nő fel, ahol ez alaptáplálék.

Rózsaszín. Kicsit túl sok, túl édi... zavaró.

Mi a kedvenc állatod?
Szárnyas Bellis. Egy sérült példányt kaptam egyszer Tindómieltől, akit addig etettem, míg meg nem erősödött. Bájos ki lény volt.

Úgy teszek, mintha nem történt volna semmi, aztán elvonulok a szobámba sírni és még napokig rágódok rajta.

#kihívás1

Edellyn Arienthe, Nykon Gindrian and Nîndaer Kedvelték

Varázsló vagyok
Folrandír Ceilteach

we only obsess over relationships that feel unfinished

1690
❖ Tartózkodási hely :
Épp Nulport
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Éjmágia)

Teljes feljegyzés