Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Farkasagyar erdőség - Page 2 KaDiPE5
Farkasagyar erdőség - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Veleris
3 Hozzászólások - 30%
Kalandmester
2 Hozzászólások - 20%
Naken Forerion
2 Hozzászólások - 20%
Ezaras Azildor
2 Hozzászólások - 20%
Krónikás
1 Témanyitás - 10%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 10:41 pm
• Szólánc

Today at 10:40 pm
• Asszociáció

Today at 8:32 am
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Farkasagyar erdőség

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 23, 2021 4:10 pm
beautiful lady
« taggeld; @Calypso • Szószám; ide • Zene; ide »

Ö
rültem, hogy fingom bűze nem ütötte meg az orrát neki, és a szellő is társam volt abban, hogy az elszálljon. Már nagyon csikart a hasam, ki kellett ennek jönni. Egyre jobban azt érzem, hogy nekem a fogadóban jobb helyem lenne, főleg amikor nyúzza az állatott.
- Tán nekem mennem kéne. – Mondom, majd elhúzom a szám undoromban.
- Hát tudod, mi törpék már csak ilyenek vagyunk. – Mondom, és megvonom a vállam. Igaz szól a leány, hiszen ez valóban így van, azonban nem vagyok én semmiféle Elf vagy akárki, hogy szóba álljak, ölelgessek egy fát. Értem én, régi élete van, de na az az én italom volt.
- Hát..akkor is…nem volt kellemes lelkemnek. – Mondtam szomorúan. Majd elnevetem magam következő mondatán.
- Ellenkezőleg. – Kezdek bele.
- Mi nálunk az asszonyok általában otthon vannak, és főznek, gyermeket nevelnek. Persze, ha akarják mehetnek dolgozni, de kevesek ilyen bátrak. Mi pedig a bányákban dolgozunk, vagy mint én világot látunk. – Mondom neki, és remélem megérti.
- Azonban, ha tényleg velem akarsz jönni, úgy holnap légy a kijáratnál. – Mondom neki. Nem karok itt aludni. Meleg étel kell, nem egy nyúzott dög, és persze ser.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Harcos vagyok
Daldram

The dwarves, they heard the tramp of doom.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Farkasagyar erdőség - Page 2 Tumblr_n2ud1buxd01siubc3o1_250
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Farkasagyar erdőség - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 18, 2021 3:25 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
Úgy tűnik nem igen akar nekem segíteni a nyulak feldolgozásában. Egy pillanatig csak felvont szemöldökkel figyelem őt, majd folytatom a munkát. Nem ijeszt meg a vér látványa, nem sajnálom meg a leölt állatokat. Nekünk is szükségünk van rájuk a túlélés miatt. Ez a természet rendje. De a túlzásba vitt vadászat a mi végzetünket is elhozhatja.
-Fura, hogy nektek mi fontos.-Az csak egy ital volt és mégis elkezdett veszekedni a fával. Bár igaz nem tudom mi lehetett az. Talán valami nagyon értékes nedű.
-A fa már rég itt állni. Ő nem hibás. Te nem figyelni elég jól. Mégis fa hibás.-Mosolyodom el. Nem komolyak a szavaim. Csak jó kicsit viccelődni vele látva őt mennyire gyászolja azt az italt.
-Ti nálatok férfi nem dolgozni? Csak fával veszekedni?-Az első nyúllal elkészülök, amit le is teszek a egyik kőre. Kéne egy hegyet bot, amire fel tudjuk szúrni, hogy utána a tűz fölé tehessük.
Amint a másodikkal is megvagyok és esetleg ő nem kezdett volna hozzá keresek két erősebb botot, hogy tőrömmel hegyesre faragjam annak végét.

Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Szept. 17, 2021 1:13 pm
beautiful lady

M
agamra hagy a csábos asszony. Addig természetesen már a tűz is kész, és töprengek azon, vajon mi is lesz most. Kissé késlekedik, de nem zavartatom magam. Végre egy jól eső gáz is ki tud szökni a fenekem lágy szorításából, amíg a hölgy nincs itt. Remélem a szag is tovaszáll, mire ideér. Mégiscsak uri törp volnék.
Mire vissza ére, én próbálok a felhő mellől tova állni, és ténylegesen csak azt szeretném, ha a hölgy nem érezné.
Leteszi a két nyulat, amit egy mosollyal nyugtázom. Szóra nyitja a száját. Akkor nem mehetek vissza, itt kell éjszakázni? Ez meglepő, hiszen volt egy kifejezett szobám, ám valamiért nem merek nemet mondani. Meg persze  a hölgyet is szeretném megismerni.
- Rendben legyen így. - Mondom, hiszen nem merek ellentmondani. Jobb kiállássa van, mint egy férfinak, vagy mint nekem bármikor is lesz. Majd nekem szegez egy kérdés, amire elhúzom a szám és csak ideges leszek.
- Beleütközött a lábam és.. - Szomorodom el.
- Kiöntöttem az italom. - Folyttaom a megkezdett mondatom.

Calypso Kedvelte

Harcos vagyok
Daldram

1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Nijana • Leányom
"Csodálatos szépség, bár a modorán van mit csiszolni. Olyan a szíve akárcsak az enyém. Tűzről pattant, koránt sem nőies, előbb üt aztán kérdez típus. Heves természete, de annál nagyobb szíve van."

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szomb. Szept. 11, 2021 11:55 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
Magára hagyom a törpét, hogy szerezzek magunknak valami élelmet. Remélem addig tényleg megcsinálja a tüzet és nem próbál meg elrohanni a cuccaimmal együtt. Bár amilyen rövidek a lábai nem hiszem, hogy messzire jutna.
Elidőzöm kissé mire sikerül két lelőtt nyúllal visszatérnem hozzá. Úgy hiszem nagy szerencsém volt most ezekkel. Volt olyan nap, mikor semmit sem sikerült vadásznom. Nem kellemes éhesen lefeküdni aludni és reggel rávenni magunkat, hogy tovább haladjunk.
Megnyugodva veszem észre, hogy nem csapott be engem. A tűz már ég én meg csak elhelyezem a két tetemet mellé a földre. Még meg kell őket nyúzni ahhoz, hogy utána megsüthessük.
-Este felváltva aludni. Egyik őriz, másik pihen.-Vagy legalább is, ha már ketten vagyunk talán ez tűnik nekem logikusabbnak. Egyedül veszélyesebb, de így ha egyikünk ébren marad, míg a másik pihen idejében észre veheti a bajt.
-Te korábban miért veszekedni azzal a fával?-Bökök az említett növény felé fejemmel. Közben elő veszem a késem és el is kezdem az egyik nyulat megnyúzni, megtisztítani, bár ha ő szívesebben csinálja átadom nagy örömmel a feladatot. Van még mit gyakorolni a technikámon. Én inkább szeretek hamar túl lenni a dolgon.

Daldram Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 26, 2021 1:07 pm
beautiful lady

K
ihúzom magam peckesen, megszívom magam.
- Lehet. - Vetem oda, majd elmosolyodom kisfiúsan. Elgondolkodtam rajta amit mondott, de még sem vihettem magammal. Feltűnő, én pedig elvegyülök olyan szempontból, hogy magasságommal, míg ő a csodás arcával, és kinézetével csak jobban vonzza a szemeket.
- Nem is tudom. - Rázom a fejem, majd vakarom a fejem. Meglepődök, egyre jobban tanul. Tanulékony. Bár még mindig érdekelne, hogy honnan valós. Valami ismeretlen szép hely lenne? Vagy csak egy sátras, sáros hely?
- Szent igaz. - Vágom rá. Már magam sem tudom mit mondtam neki, kutatók az agyamban, olyan rövid, néha valami gyógynövény kellene rá.
- Hát igen. - Mondom, de éppen hogy nem kérdezem csak, bár nem hiszem, hogy hallja a különbséget. Letesz mindent, s vizet iszik. Ekkor jut eszembe, hogy az a fa mit tett velem, és elvette az italom. Megint nagyon szívesen belerúgnék.
Csak állok továbbra is, néha helyezem egyik lábamról a másikra a súlyom.
- Ám legyen, nem merek nemet mondani. - Nevetem el magam. Dolgait itt hagyja, én pedig ügyet sem vetek rá. Azt mondta nincs pénze, és különben is miért lopnám meg? Fát kezdek gyűjteni, amit rendezek a megfelelő pozícióba.

Harcos vagyok
Daldram

1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Nijana • Leányom

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Aug. 20, 2021 1:44 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
-Rossz fiú? Akkor félnem kellene?-De ő is hasonló véleménnyel van mint én. Egy ideig elég lehet egy ló is. Utána tőlem megtarthatja azt. De lopni… Ha nincs más lehetőség. Gyorsabban kellene haladnom és most vissza kell mennem délre. Elveszítettem újabb napokat, heteket azzal, hogy ide utaztam.
-Segítek szerezni lovat és együtt megyünk.-Talán ezzel ő is jól jár majd. Együtt könnyebben szerezhetünk egy patás állatot. Viszont a terv kiagyalását rá bízom. Ő ebben jártasabb nálam. Én eddig ha meg akartam szerezni valamit fizettem érte. Nem szokásom a lopás és nem is akarom azzá tenni, de ha az élet úgy hozza meg kell tenni.
-Nem vagyunk hasonlók.-Zárom is le ezt a témát ezzel. Ő nem hisz az ilyenekben, én viszont igen, ahogyan abban is, hogy az a jósnő igazat mondott nekem. Maximum az hazudott, aki a leírások alapján Caldenbe küldött. De ettől függetlenül járhatott itt Ariadné. Sok időbe telt ide kerülnöm.
-Igen veled. Most lepihenni este meg lovat lopni?-Teszem fel kíváncsian a kérdést. Ha kell elmegyek vadászni magunknak ennivalót. Leteszem én is a földre a táskámat, majd előveszem a kulacsom és iszom belőle. Közben azért egyik szemem rajta tartom. Még nem győzött meg arról, hogy teljesen megbízhatok benne, de gondolom ő is hasonló véleménnyel van rólam.
-Te csinálsz tüzet én vadászok állatot.-Megvárom a válaszát és csak az után indulok el, hogy élelemhez jussunk. Igaz van a táskámban elegendő, de az jó lesz az útra. A holmijaimat ott hagyom a közelében. Ha bármi is hiányozni fog belőle a nyúl helyett belé küldöm a vesszőmet.

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Aug. 19, 2021 12:46 pm
beautiful lady

H
ümmögött egyet a bajszom alatt. Talán nem fog neki tetszeni amit most fogok mondani.
- Akkor, vagy te is lopsz, vagy viszem a kis csinos ki tested. Össze simulva, le ne ess.. - Jaj Daldram, miket beszél már megint. De tényleg biztos nem rühes, sem bolhás. Olyan ápolnak tűnik.
- Áh, én rossz fiú vagyok, és különben is rég elterveztem a lopást. - Vonom meg a vállam, mintha legtermészetesebb dolog lenne, hogy rossz fiú vagyok.
Figyelmesen hallgatom, ahogy beszél.
- Az emberek gyakran hazudnak, ha szükségét érzik. - Mondom komoran.
- De, ha hiszel neki ám legyen, én nem hiszek az efféle badárságokban. Istenek, szellemek, amiben hiszek az a feleségem haragja. - Nevettem fel jóízűen, és nem tudom érti e miket mondok. Valamint remélem nem sértem meg, bármiben is higyjen. Hallottam valami kegyetlen klánról, kik mészárolnak mindent, min nem emberi. Remélem nem abba tartozik.
- Értem. - Bólogatok, de közben olyan furcsán beszél, hogy nem igazán tudom, csak tippelni tudom mégis miről beszél. Elárulni nem fogja, és én jobbnak látom nem kérdezni. Ő se kérdezett a fantasztikus tánc tudásomról, majd megtudja, ha arra kerül a sor. Ahogyan tán én is megtudhatom, ha eljön az ideje.
Örülök, hogy nem szívesen eszik engem meg, bár talán jó lakna, ám jól be is rúgna.
- Nos, akkor hogy döntesz? - Kérdezem.
- Velem tartasz holnap? - Teszem hozzá, hogy jobban megértése miről is van szó.

Calypso Kedvelte

Harcos vagyok
Daldram

1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Nijana • Leányom

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Aug. 15, 2021 11:09 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
-Lehet nekem sem lesz elég.-Most nem veszem elő és nem kezdem el számolgatni az érméimet. Nem ismerem még őt annyira, hogy ne tartsak attól, hogy elvenné tőlem azt a kis vagyont, ami még van nekem. Hosszabb ez az utazás, mint amilyenre terveztem és költségesebb is. Nem hittem volna, hogy ilyen nagy távok vannak a városok között. Talán már rég be kellett volna nekem is szereznem egy lovat. Azzal sokkal gyorsabban haladnék... Csak ahogy az már említettem sokkal költségesebb is, hisz gondozni is kell őt.
-Talán ha vennénk egyet. Azzal elmenni együtt, majd különválni eldönteni kié marad.-Ha nekem nincs elég az övével akr ki is lehetne pótolni az összeget, bár nagyon úgy fest, hogy ő inkább a lopásnál maradna. Bár nem tudom mi az a ser, de arra sikerül rájönnöm, hogy semmi olyan fontos dolog, amiért érdemes lenne költeni a nehezen megszerzett pénzt.
-Mi haszna lett volna belőle? Nem fizetni neki. Majdnem belefulladt vízbe. Én húztam ki. Megmentettem.-Magyarázom el neki röviden a történteket.
-Baj az, hogy bárkit kérdez, csak nevet, hogy sok hasonló lány van. De nem tudok mondani mást. -Régen nem láttam őt. Nem tudom mennyit változott, milyen ruhát viselhet. A beszéde szrintem az enyémnél jóval szebb. Ki tudja lehet ő már szinte teljesen beolvadt az itteniek életébe.
-Törpéket nem szívesen eszek. Nyulakat jobban kedvelem. Ha kell megyek vadászni. Akár adni el és pénzt szerezni vele lóra.-Ha sikerülne pár nyulat lelőnöm, vagy akár nagyobb vadat talán el tudná adni a piacon jó áron, amiből vehetnénk egy lovat.

Daldram Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Aug. 04, 2021 1:53 pm
beautiful lady

E
Megvakarom a fejem. Nekem nincs se pénzem, se lovam. Kénytelen vagyok meglopni, ami embert már megakarok. Nem lesz könnyű, főleg egy csinos nővel az oldalamon. Lehet, oda lököm nekik és élvezkedjetek. Na, nem persze, nem tehetek ilyet. Vagy még is. Koncentrálj már, kérdezett valamit.
Megrázom a fejem, és értelmezem a szavait. Kis hatásszünettel válaszolok.
- Nincs pénzem, így kénytelen vagyok. Ám nem sodornálak bajba, így te vegyél magadnak. – Mondom neki. Leülök az egyik rönkre, amit az előbb rugdostam, és megpihenek. Fárasztó ez a felfele nézés. Kérdés, újabb kérdés, amire vissza kell pattannom.
Kis ujjaimon kezdek számolni, majd vakarom a kopasz fejem ismét.
- Egy szamár az 50 ulron, és azon felül már jóval feljebb, ha jól emlékszem a legdrágább 500 vút. – Megrázom a fejem.
- Általánosságban az árok ugyan azok, de nekem serre kell, nem lóra. Majd veszek, ha szerzek pénzt. Amihez munka kell, amit remélem Eviranban már szerezhetek. – Mondom, és megvonom a vállam.
Következő mondatán, kijelentésén kedvesen elmosolyodom.
- Igazad lehet. – Mondom szelíden cseppet sem hangoskodva. Nagy levegőt vettem, nem tudom, hogyan tudnák neki segíteni. Magam se vagyok képes egy leányt megtalálni, nem ígérhetek neki bolondságokat.
- Nem lehet, hogy becsapott? – Kérdezem felvont szemöldökkel. Soha nem bíztam az ilyenekben.
- Hát csak gondoltam élezem a fejszém, fát vágok, valamivel elütöm az időt. És kegyed? Nyulakat lőni, vagy már inkább csak törpéket? – Kérdezem.

Calypso Kedvelte

Harcos vagyok
Daldram

1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Nijana • Leányom

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Aug. 02, 2021 9:58 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
-Igen, ma tervezni. Minden itt van. De tudok várni.-Vagyis azt hiszem tudok. Mondjuk ahhoz nincs kedvem, hogy csak itt üljek és ne csináljak semmit. Arra nincs elégidőm, de ha esetleg tud valami jó elfoglaltságot, akkor örömmel meghallgatom.
-Mit csinálunk addig? Lovat lopunk?-Grimaszolok neki egyet, majd egy aprócska mosoly kúszik az arcomra. Igen ez egy kis viccelődés akart lenni a részemről. Mondjuk igaz nekem sem ártana szereznem egy hátast, de hogy lopjak… Bár nem tudom mennyibe kerülhet, ha venni szeretnék.
-Mennyi egy ló ára?-Kérdezem meg tőle kicsit reménykedve abban, hogy nem mond olyan nagy összeget. Még van elfekvőben pár értékesebb tárgy, amit Moyrától kaptam. Ha azokat eladom talán annak az árából tudok venni egyet magamnak. Csak utána gondoskodni is kell majd róla. De mégis gyorsabban közlekednék vele.
-Lányod olyan, mint húgom. Szeret világot látni.-Egy újabb mosolyt kap tőlem. Nem hittem volna első benyomásra, hogy családja van és gyereke, akit félt. Bolondos törpének néztem őt, aki inkább egyedül csatangol és élvezi az életet.
-Sajnos már nincs. Jósnő küldött ide, látta őt. Azt mondta talán itt lesz… De nem. Nem találni semmit. Nem tudom hol keressem.-Ismét eluralkodik rajtam a szomorúság, a hiánya. Tudom, hogy még sok helyen nem jártam és még nem szabad feladnom a reményt, de így vakon keresni őt… Nem könnyű. Lehet megint beszélnem kellene a jósnővel. Sok idő telt el azóta. Talán többet is látna már róla.
-Kedves tőled, de nem tudni te miben segíteni nekem. Tanácstalan vagyok.-Vallom be ezt neki őszintén. Egy nagyot sóhajtok, majd megrázom kissé magamat.
-De nem akar elvenni jó kedved. Merre tartottál?-

Daldram Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Júl. 30, 2021 2:23 pm
beautiful lady

E
lmosolyodom. Micsoda gyermeki ártatlanság.
- Nem, egy gazdag paraszttól. – Nevettem fel, ám bizonyosra veszem, hogy ezt sem érti, bár nem tudhatom, hiszen nem látok abba a gyönyörű fejecskéjébe.
Kérdően vonom fel a szemöldököm.
- Ma indulnál? – Teszem fel a kérdés, ami megfogalmazott kopasz fejemben. Micsoda kis izgága leány.
Lehet, elhamarkodottan mondtam, hogy tartson velem. Mindig ez van, az áldott jó szívem visz majd a sírba. Soha nem gondolkodom, pedig nem ártana. Azt se tudom, hogy ki lánya ez a nő, nevét ugyan tudom, de nem vagyok előrébb. És mi van akkor, ha bolhás? Na jó, talán ezt elkapkodom, hiszen múltkor még magam is azokkal a fránya bogarakkal küzdöttem.  Gondolataimból szavai rántanak vissza.
- Hát.. – Vakarom meg a fejem, és elgondolkodom, hogy otthon van drága nejem, a teszetosza fiam, és az jó ég tudja hol lelendő leányom.
- Inkább a cimborák. – Mondom.
- Lányomat keresem, őt haza kellene vinni. – Mondom, de lehet, csak megismétlem magam, már nem emlékszem mondtam e neki, óh már az én memóriám sem a régi.
- Drága lány. – Rázzon meg a fejem.
- Van valami nyomod? Biztosan tudok segíteni. – Na, már megint a nagyszád Daldram. Hogy tudnál pont te? Ne veszekedj velem Daldram, jól van Daldram. POFA BE MINDENKINEK A FEJEMBEN.
- Vagy is, amíg visz az út Eviranig. – Javítom ki magam, hogy a fejemben nyugtalankodó hangok is békére leljenek.

Harcos vagyok
Daldram

1030
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem :
Nijana • Leányom

❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgató)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Júl. 26, 2021 4:09 pm
Crazy   dwarf
@Daldram && Calypso
-Ellopni? Kitől? Szegény paraszttól?-Nézek rá rosszallóan. Még nálunk is súlyosan büntetik, ha lopni merészelsz. Én sem bővelkedem érmékben, de eddig sosem kényszerültem arra, hogy ilyesmihez folyamodjak. Persze nem én fogom megállítani őt, hisz magának kell elszámolnia, nem nekem.
-Csak holnap? És addig mit csinálsz?-Én mér most készen állok az indulásra, így mérlegelnem kell a dolgot, hogy érdemes megvárnom őt, vagy sem. Tény lehet még a segítségemre lesz és talán még tőle is tanulhatok valamit (a lovak lopásán kívül). Ez az egy nap már nem visz engem előrébb célom elérésében. Már megint vakon tapogatózom. Azért jöttem Caldenbe, mert úgy véltük a boszorkával, hogy itt lesz… De tévedtünk. Lehet, hogy itt járt, bár semmi nyomot nem találtam, ami ezt bizonyítaná.
-Szóval neked van család. Ez jó dolog. Hiányoznak?-Nézek le rá kíváncsian. Nekem sokszor van honvágyam. Sokszor szeretnék visszatérni a többiekhez, elmesélni, hogy mi mindent láttam, de továbbra is ott lenne az a nagy űr, amit a húgom hiánya okoz. Addig nem tudok nyugodni míg meg nem találom őt, vagy meg nem tudom, hogy mi történt vele.
-Nekem nagyon hiányzik húgom. Már két éve nem látni őt, nem hallani róla. Nem tudni él e még.-Most én nyílok meg kicsit előtte.

Daldram Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés: