Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Mocsár - Page 2 KaDiPE5
Mocsár - Page 2 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Mocsár

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Utolsó Poszt Szer. Júl. 07, 2021 5:04 pm
prisoner with blood
Olyanok vagyunk, mint az árnyék, ami a tudatotok peremén kering, amiről mit sem sejtetek - de ez a mocsárban töltött, végtelennek tűnő várakozás sem csitíthatja tovább az állkapcsot, amely ordítana, nem tompíthatja már a szívdobbanásunk, mert úgy szagoltok ki minket, ahogy saját ürüléketek sosem szúrja ótvar képetek.
Meleg mosollyal gondoskodtunk rólatok, kifigyeltük útvonalatok, ennyi hát a legkevesebb, mit jó szomszédi viszonyunk megkövetel felétek, ha már tábort vert a hordátok, ti szegények. Még hiszitek, hogy nyugodtan isszátok álomba a rücskös fejetek, ha rátok száll az éj, és ébredtek aranyló sugarakkal holnap, de el kell keserítselek benneteket, Zorgothnak alattvalói! Nem fogunk dörgölőzni, nyüszíteni az akaratotokért, nem, a vadhúsos lábujjatokra csapunk le, miután lassan kúszó aligátorként mászunk elő a partvonal alól, csendesen és halálosan, kákában és sárban, ahonnan csak egy intés: és készítik nyilaikat íjászaink is, akik fonott ágakon kapaszkodnak táborotok fölött.
De míg nektek nincs semmi, amit vendéglátásként adhattok számunkra, addig nekünk a pillanat, a meglepetés ereje a válaszunk mindazért, amit a népünkkel tesztek!
- MOST! - Nem én kiáltok, a föld dübörög, a testem, ahogy ordítva török előre, mert jobb elveszni az őrületben, elsőként ugrani a harcba, mint kivárni a fegyverért kapó lomhaságotok.
Öröm nézni a felbolyduló kasotok.

Aiken Hackney and Arthus Nendrac Kedvelték

Fejvadász vagyok
Svea Helmrid

If she's hunting you, you might as well be dead already.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
273
❖ Tartózkodási hely :
Eviran
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Haladó (Fegyverforgatás); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Mocsár - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Júl. 04, 2021 10:28 pm
Once upon a time

@Svea Helmrid & Arthus Nendrac
Rúnfell - Skadi • szószám: 325 • Credit:

Amikor ledobtak a földre, szinte hallottam, ahogy reccsennek a bordáim
- Nem kell mindjárt durvulni - zsörtölődtem az oldalamon fekve, mire az egyik ork istenesen belém rúgott úgy, hogy gurultam egyet a magas fűben.
- Nem szóltam - sziszegtem szinte magamnak, mert ez a rúgás már kezdett sajogni. Annak ellenére, hogy meg voltam kötözve, sikerült átvergődnöm a hátamra, hogy legalább friss levegőt szívhassak. Egy napja szagoltam az egyik monstrum szőrmével fedett, izzadt hátát, és akkor szerencsére a szél se láp felől fújt.
Az orkok kisebb kupacba tömörültek a tűz körül, a lovakat kikötötték, engem pedig otthagytak a tábor szélén. Gondolom feltételezték, hogyha már a kezem és a lábam istenesen háromszor átkötözték, nem nagyon szökhettem sehová. Ettől függetlenül láttam, ahogy az őrködő felek rajtam tartják a szemüket. Hogy én mennyire rühelltem ezeket.
Egy napja még kényelmesen ültem a saját tüzem mellett, fogyasztottam a jóízű vacsorámat, és amikor szólított a természet, csak egy pillanatra mentem be a nyíresbe.
Ez elég volt ahhoz, hogy ez a megtermett kisebb horda, vagy inkább talán konda leüssön, megkötözzön, és minden értékemmel együtt magával hurcoljon. Még arra se volt időm, hogy igét vessek, most pedig már lehetőségem nem. Ha már csak az ujjaim sikerülne kiszabadítanom, egérutat nyerhetnék. De így?
Amennyire mozogni tudtam, anélkül, hogy újabb rúgást zsebeltem volna be, körbepillantottam. Lehetséges útvonalakat néztem, felmértem a terepet, hogy hátha esetleg el tudom vágni a köteleim.  A környék nem volt barátságon, Evirani barangolásaim alatt mindig módszeresen elkerültem a mocsárvidéket, elsősorban a bűze, másodsorban a kétes híre miatt. Viszont most a mellettünk elterülő lápvilág hallatlanul csalogatónak tűnt. Ám a lovam, a pajzsom, és úgy egészében, a holmijaim nélkül nem mehettem. Túlságosan értékes volt.
Ah, istenek. Sose voltam túlságosan hitbuzgó, és szerintem az istenek se kedveltek, de akkor elérkezettnek láttam a percet arra, hogy elmormoljak valami segítségkérés féleséget.
Hallottam, ahogy megcsörgetik a kockás zsákomat, és a málhámat kutatják át. Égiek...
Talán elégethetném a köteleket, amikor nem figyelnek. Remélem eléggé leisszák magukat az este folyamon, máskülönben esélyem sincs.

Svea Helmrid Kedvelte

Boszorkánymester vagyok
Arthus Nendrac

A sors vezeti azokat, akik követik, de magával hurcolja azt, aki ellenáll.

❖ Történetem : ❖ Ulron :
357
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol, amerre a lába viszi
❖ Szintem :
Kezdő (Szabadmágia); Haladó (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Mocsár - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 05, 2020 10:59 pm

A mocsár egy tekintélyes nagyságú területet magában foglaló, veszedelmes hely, ahol kizárólag az tud eligazodni, aki ott is él. Bármily' nehéz elképzelni, a szabad nép közül jócskán akadnak olyanok, akik a mocsár rejtelmében találták meg a biztonságukat és cölöpökre emelt lakhelyüket.
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2426
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Mocsár - Page 2 Empty