Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

1021 Újrakezdés hava KaDiPE5
1021 Újrakezdés hava KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Veleris
3 Hozzászólások - 30%
Kalandmester
2 Hozzászólások - 20%
Naken Forerion
2 Hozzászólások - 20%
Ezaras Azildor
2 Hozzászólások - 20%
Krónikás
1 Témanyitás - 10%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Termékenység havi
Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális havi kihívás
Dobj D6 kockával egy címet, amihez írj egy minimum 700 szavas reagot a Csöndes kalandokba! Bővebben a Próba topikban!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 10:41 pm
• Szólánc

Today at 10:40 pm
• Asszociáció

Today at 8:32 am
• Kockadobó

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Ezaras Azildor

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
1
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
2
Kalendárium
oldalunk időszámítása

1021 Újrakezdés hava

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 12, 2022 10:57 pm
See you again, sister 
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
Nem akartam leharapni a fejét és tény nekem is van még mit tanulnom az itteni szokásokról, de így is többet tudok, mint ő és ezt nem nagyképűségből mondom. Csak többet tapasztaltam nála. Egy jól irányzott ütés és elájult volna a fickó. Másnap nem is emlékezett volna ránk.
~Én nem tudok még veled tartani… De amint meglesz a húgom felkereslek. Veszélyes egyedül. Próbálj meg minél jobban átvenni a szokásaikat. Nem jó, ha megtudják ki is vagy. Vigyáznod kell nagyon. Vannak, akikben megbízhatsz, de nagyon kevesen. Nekem szerencsém volt. Féltelek téged is!~
Osztom meg vele az aggodalmam. Talán ezért is lettem annyira mérges rá, mert nem vigyázott eléggé. Ha lebukik ki tudja mit művelnek vele. Néha elfog az az érzés, hogy hiába ez a sok kutatás, utazás sose találok rá a testvéremre…
Folytatom az ásást és már csak akkor állok le, mikor elég mély gödröt sikerült kiásni. Calylenia segítségével el is helyezzük a testet, majd gyorsan be is temetem a földdel.
~Erről ne mesélj senkinek. Felejtsük el és reménykedjünk benne, hogy senki nem talál rá.~
Az ásót messzire dobom, majd visszafordulok. Egészen közel állok meg hozzá, majd átölelem őt.
-Vigyázz magadra! Mit szólnál, ha ugyanitt találkoznánk majd három Holdtölte után?-Még nem engedem el, csak kicsit szorosabban ölelem őt, majd egy mosollyal arcomon pislogok rá kérdőn. itt elválnak útjaink. Muszáj tovább mennem, ahogyan neki is jobb minél előbb elindulnia.  
Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

1021 Újrakezdés hava Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Vas. Jún. 26, 2022 10:57 am

See you again, sister
Kérdésemre nem válaszolt, csak kioktatást kaptam. Hiszen kérdésem nem erre irányult, ám betudom annak, hogy mérges rám, és ez természetes. Számára az emberek mást jelentenek, mint nekem.
~ Értem. ~ Felelem egyszerű kéz jellel és szót fogadok, hiszen idősebb is, és tapasztaltabb is, főleg ami az emberek világát érinti.
Kézjelei azonban nem tükröztek haragot, hiszen teljes higgadtsággal jelelte azokat a körülmények ellenére. Talán így csak én látok olyat a szavakba, amit nem kellene.
Következő
Kézjeleit alig ismertem fel, talán valami emberiesebb gondolatai lehettek, amit próbált új jelekkel átadni. Ám nem kérdeztem, csupán cselekedtem.
Énekelni kezdtünk, s végtelen nyugalmat ébresztettünk bennük, ami nem tart sokáig tudjuk, de ezzel elérhetjük, hogy megbízzanak bennünk, és egy holtest ne legyen feltűnő.
Otthon csak a cápák elé dobnám a testet, de itt sehol egy víz.
Figyeltem kecses lépteit, ahogyan egy férfit szóít meg.
Hirtelen szavakkal kommunikál felém, s igyekeztem azt megérteni. Mindent teljesítek, amit tesz és kér tőlem, ahogyan mondtam idősebb, és tapasztaltabbnak kell lennie ilyenekben. Nem ellenkezem, szavakkal nem is tudnék, és most a kezeim foglaltak, talán ő is ezért használ most szavakat.
- Érteni. – Felelem szóban neki.
Kivisszük, és ásni kezd segítenék, de csupán egy ásót kapott. Gyorsabban halad, mint ahogyan azt gondoltam. Talán meg edződött már az itt töltött évei alatt.
- Igen. – Kezdek bele, majd elgondolkodom.
- El' Alora.. Alrora. – Próbálom kiejteni a szavakat, amik nehezek hiszen nem hinném azt, hogy ezek a közös nyelven íródtak.

« taggeld;   @Calypso  •  Zene; ide • credit; »

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

the Oceans roar
is music to the soul

Calypso Kedvelte

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Május 29, 2022 10:22 pm
See you again, sister 
~Szerszám? Nos az ásáshoz például kellene egy ásó, nem puszta kézzel fogjuk kiásni a gödröt, mert akkor reggelig se fejeznénk be.~ Magyarázom neki nagyon is nyugodt hangnemben. Még sokat kell tanulnia az emberekről. Ki tudja mennyi idejébe kerül majd neki megtalálnia a testvéreinket. Ha nem akar lebukni és ő is az egyik áldozattá válni muszáj lesz beilleszkednie közéjük, akármennyire is rühelli őket.
~Csináljunk és húzzunk innen a francba.~
Nem akarok már itt maradni. Szerettem ezt a fogadót, de egy ideig nem jöhetek majd vissza ide.
Az élettelen testre pillantok, majd vissza Calyleniára. Biccentek felé egyet és elindulok vele együtt, hogy kicsit megváltoztassuk a hangulatot a jelenlévők között. Ahogy hangunkkal elérjük a célunkat oda lépek a pultoshoz. Egy kedves mosolyt villantok felé.
-Szükségünk lenne egy ásóra. Ugye van neked!?-A pasas bólint egyet, majd el i vonul, hogy nem sokkal később megjelenjen a kért eszközzel. Átveszem tőle, majd testvéremre pillantok.
-Gyere, vigyük ki a testet.¬Az ásóval együtt indulok vissza a szobánkba, hogy a fickó testét becsavarjam a lepedőbe. Mégse cipelhetjük csak úgy ki. Ki tudja ki mászkál ilyenkor odakint. Bár lehet a hátsó ajtón kéne kivinni őt. Ha Calylenia segít nekem akkor együttes erővel cipeljük ki őt. Az egyik fa tövében kezdem el megásni a gödröt. Rohadtul nem hiányzott ez az egész. Mérges vagyok rá, de nem mondok semmit. Valahol megértem őt, de akkor sem lett volna szabad ezt tennie.
-Akkor most elmész oda, amit mondott a fickó? Mi is volt a város neve?-Pillantok fel rá kérdőn, miközben egy pillanatra megpihenek.
Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Május 02, 2022 12:33 pm

See you again, sister
Jól átgondolta és igaza van, ám miért kell ilyen emberbarátnak lennie.
~ Akkor ásni el, dobni vízbe. ~ Rázom a fejem, miért kell ennyire körültekintőnek lenni. Bármikor eltűnhet, majd évek múltán újra tetszeleghet az emberek szerepében. Nem ismerem a tüzet, így csak ötleteim voltak, hiszen ő régebb óta van a szárazföldön.
~ Milyen szerszám? Mi az a szerszám? ~ Kérdeztem vissza, össze vont szemöldökkel. Hiszek neki, és eleget teszek a kérésének. Az emberi lét óvatossá tett, vagy mindig ilyen volt és jómagam soha nem láttam ezen oldalát?
~ Legyen úgy. ~ Jelelem neki, s remélem megnyugszik. Akkor is halált érdemelt az az ember.
Még nem léptem az ajtóhoz, hiszen láttam a tétovázását, majd kérdő pillantást vetettem rá, amikor azt jeleli, hogy az arcunk elfeledésére elegendő lesz.
~ Nos? ~ Kérdezem, jelellek.
Bízom benne, hogy most a hangunkat használhatjuk, és követ is hiszen együtt valóban erősebbek vagyunk. Nem tudom mennyire fog ez működni, hiszen énekünkkel képesek vagyunk egy vagy több személyben bizonyos érzéseket kelteni; legyen az vágy, végtelen nyugalom, szeretet vagy elkeseredettség. Így hogyan felednének el minket? Oly szerelmesek lesznek? Oly mérgesek?
« taggeld;  @Calypso  •  Zene; ide • credit; »

the Oceans roar
is music to the soul

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 25, 2022 10:45 pm
See you again, sister 
A „szavai” cseppet sem nyugtatnak meg. Nem sajnálom a fickót, sőt biztosan hasonló sorsa lett volna később is, de továbbra is úgy gondolom, hogy az időzítés nagyon is rossz. Figyelem a jelelését, de nem tudok vele egyetérteni. Én régebb óta vagyok már itt a szárazföldöm. Sok mindent tapasztaltam már. Nem állítom le őt. Figyelek rá, de a végén csak megrázom a fejem. Nagyon nem tartom jó ötletnek azt, amit kitalált. Igen ki tudnánk vinni a testet, de a tűz…
~Nem égethetjük el Calylenia. Lehet nincsenek sokan kint az utsán, de a tüzet hamar észre veszik. Nem beszélve a szagokról. Az égő emberi hús… Már volt alkalmam megérezni az illatát. Nagyon jellegzetes és büdös.~
De persze ezt Ő honnan is tudná? Nem hibáztatom őt érte, de akkor is előbb jó lett volna, ha megbeszéli velem a terveit.
~El kell ásni, de ahhoz is kellenek szerszámok és messze kell vinni innen.~
Nem elég a jelenlévőket megbabonázni a hangukkal, de nem akarok ekkora hatalmat gyakorolni a városra. Viszont, ha nem lépünk bajba kerülhetünk. A halott fickóra pillantok, majd a testvéremre.
~Szedjük össze a cuccainkat, és menjünk. Talán az énekünk elég lesz ahhoz, hogy elfelejtsék az arcunkat.~
Talán ez a legjobb ötlet. Meg fogják találni a testet, de reményeim szerint nem fogunk nekik az eszükbe jutni.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 12, 2022 1:55 pm

See you again, sister
Minden tettem élveztem, s tüzes tekintetemmel figyelem, ahogyan az utolsó levegő még átszeli a tüdejét, majd egy kis vér még ki csurran a szájából. Feljebb emelem a fejem egyfajta elégedett lepillantás ez. Nem volt egyszerű, emberi testem nem engedi azt, hogy akkora erőmben lehessek, ahogyan azt a víz alatt másik formában.
Najádként minden könnyebb. Ott otthon vagyok, a víz a segítőm, s az ölés nem okoz nekem nehézséget. Itt azonban mind a kard nehézsége, mind a testébe mártani a kardot fájt, s amennyiben nem lennék dühöm erejében, talán nem is ment volna.
Tudtam, hogy testvéremnek nem fog tetszeni.
~ Ne légy érzelmes nővérem. ~ Mutatom neki.
~ Nem segíthetett, elárult volna minket. Testét el kell égetni oda kinn. ~ Mondom.
~ Hasznát a hangod, használjuk együtt és észre vétlenül kijutunk, mindent megtesznek majd nekünk, és elégetjük a testet. ~ Fejezem be gondolataim.
~ Nem akarok ártani neked. Most pedig induljunk ki, és énekeljünk nővérem. Nyugalmat kell árasztanunk bennük, hogy elvigyük a testet. Remélem szárazföldön is erős vagy, ahogyan otthon. ~ Fejezem be végre a mondataim, s remélem nem szakít félbe, végig hallgat és érti azt, hogy ebben van józanész, és hiába a tetettem akkor is mindenre képesek vagyunk ketten.
Ha nem ellenkezik, akkor az ajtóhoz lépek, és remélem, egyszerre mehetünk ki rajta, majd ahogyan kimentünk, ha kimentünk bezárom magam mögött, s megfogom a kezét, ha engedi és dalolni kezdek. Remélem, csatlakozik, és nem egyedül dalolok, így nagyobb esélyünk van arra, hogy ezt a pár embert sikerüljön megnyugtatnunk, és ne akarják tudni azt, mit fogjunk tenni. Este van, így kinn már alig járkálnak.

the Oceans roar
is music to the soul

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 10, 2022 8:35 pm
See you again, sister 
Tudom, hogy Calylenia nem bírja az embereket, sőt talán a gyűlöli szótis bátran használhatnám. Én sem voltam odáig értük, de nem undorodtam tőlük és most, hogy egyre jobban megismertem őket... Vannak még mindig szémomrafurcsa szokásaik, de érdekesek is. Sokat tanultam tőlük. De ez nem jelenti azt, hogy nem a család az első. Sosemfelejtem el, hogy ki vagyok és honnan származom. De néha muszáj félre tenni a haragunkat, utálatunkat a célunk eléréséhez. Ezt kellene Calyleniának is tenni. Érzehetően próbálja visszafogni magát, de sajnos nem megy még neki olyanjól, bár tény ha ennyire sem menne akkor a fickó nagy eséllyel már halott lenne.
Csak figyelem őket. Elcsattan egy pofon és megered a nyelve. Ez most komoly? Egy pofon elég volt neki? Idióta egy fickó.
Viszont, ami az után következik... Meglepettség és értetlenség ül ki az arcomra, ahogy nézem a férfit, kinek a testéből kiáll a kardom, amit a testvérem szúrt belé. Viszont nem telik el sok idő és a harag uralkodik el bennem. Nem csak azért, hogy a kezemből kivette a kardot. Ehhez nem volt joga, de a fickót sem kellett volna megölnie. Vagy legalább is nem itt és nem így. Nem gondolja végig a követezményeket. Úgy viselkedik, mint egy tudatan gyerek. Minek kellek akkor én neki, ha nem fogadja el a tanácsaimat.
~Ez mégis mire volt jó? Mégis hogyan tűntessük el észrevétlenül? Ha megtalálják a hulláját tudni fogják, hogy ki csinálta. Látták, hogy velem jött el ide. Ha lebukunk, hogy mik vagyunk nem fogunk tudno segíteni a csaldunknak. Jobban át kell gondolnod a tetteid következményeit. Még segíthetett volna nekünk!~
Mutogatom neki igen hevesen, majd kihúzom a kardom az élettelen testből, hogy letakaríthassam azt. Kíváncsi vagyok mi lesz az újabb terve.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Márc. 11, 2022 8:53 pm

See you again, sister
Nem érdekelt semmi, csak az járt a fejemben, hogy meg kell találnom a családom. Tudtam, hogy nem ölhetem meg, de azt akartam, hogy érezze a fájdalmat, ami csak töredéke annak, amit én érzek. Ő csak az ujjait bánja, én visszont teljes tudatlanságban vagyok, és homály fedi a testvéreim hollétét. Ha megölöm, akkor nem fogom meg tudni, így egyenlőre nem teszem. Ám ebben a nővérem se enged, megragadja a karomat. Rá pillantok idegesen, bosszúra éhezbe.
Segíti is a szerencsétlent.
A férfi elveszi amit Caly adott neki, majd magához szorítja, s zihálva figyel minket. Talán még egy kis könnycsepp is megjelent a bal szeme sarkában.
- Lenni kedves, nem lenni nekem idő erre. – Rázom a fejem, s préselem ki a kevés szót, amit tudok.
Keresztbe fonom a kezem, s várok. Azért teszem ezt, hogy ne öljem meg oly hamar a férfit.
- Én..Én.. – Dadog.
- Ha nem ti öltök meg rühes szukák, akkor majd más fog. – Köp egyet. És ekkor felpofozom. Ami igen is fájt. Nem vagyok, oylan erős, mint a tengerben. Nem mutatom ki a fájdalmam, amit a lüktető kezem okoz.
- Istenekre! – Ordít fel. Emelem újra a vörösen izzó tenyerem, de ekkor.
- Jól van..- Mondja, majd leteszem, és újra összefonom.
- Aziladort keressétek, El' Aloraban van. – Rá pillantok Calyra.
- Köszönni neked. – Mondom, és gondolkodás nélkül sikerül el vennem Caly kardját, amit azonnal szúrok bele. Hihetetlen ehhez is mennyi erőm kellett, és csak a haragom segített mindezekben.

the Oceans roar
is music to the soul

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Márc. 03, 2022 8:50 pm
See you again, sister 
A fickó nem túl segítőkész, nem igazán ijeszti meg a kardom, vagy a nyakához szegezett üveg. Egy nagyot sóhajtok. Rohadtul nem akarok itt vérengzést csinálni. Örültem volna neki, ha ezt jóval békésebben tudjuk megoldani.
Milyen idióta ember az, aki ilyen túlerővel szemben is inkább megmakacsolja magát? Figyelem Calyleniát, aki egyre idegesebbé válik. Megértem őt, nagyon is, hisz nem csak az ő családjáról van szó.
Viszont, amit tesz nagyon is meglep. Hátra pattanok, ahogy elvágja a fickó ujját, amiből ömleni kezd a vér. A francba már. Így fog minket lebuktatni.
Megragadom a karját, majd szúrós pillantást vetek rá és megrázom a fejem. Nem szabad, hogy elveszítse a fejét, mert akkor semmire nem jutunk. A holmimhoz sétálva előveszek egy rongyot és a férfinak adom azt. Nem kellene mindent összevéreznie.
-Nem kellene tovább játszanod a kemény férfit. Amint látod nem viccelünk és ha nem szeretnéd elveszíteni az összes ujjad jobban járt, ha elmondod, amit tudni akarunk.-A hangom továbbra is kemény. Cseppet sem sajnálom őt, azt hogy levágta az egyik ujját… Csak azt nem akarom, hogy Caly dühe annyira eluralkodjon neki, hogy végül az életét is kioltja. Van egy nyomunk, nem szabad veszni hagyni. Talán végre észhez tér és válaszol nekünk.
-Minél előbb elmondod, amit kell annál előbb mehetsz tovább vedelni a sört. Ha akarod még egy örömlányt is fizetek neked.-Utolsó próbálkozásom arra, hogy megpuhítsam őt, bár eszem ágában sincs megtenni neki azt. Ha ezek után elengedjük az lesz az első dolga, hogy keres még pár fickót, hogy lerendezzen minket.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Feb. 16, 2022 4:17 pm

See you again, sister
Ideges tekintettel figyeltem a férfit, szinte pislogni is elfelejtettem. Olyan más ez az emberi test. Majdnem minden magától van, ám képes vagyok megfeledkezni azokról is. Akkor pislogtam csak már, amikor a szemem égni kezdett.
Jobban beszél nálam, így természetese az, hogy szót kér.
- Öröm vágni le te dolgod. – Mondom vicsorogva.
- Ha fizetsz, az jobb lenne. Vagy vetkezz le és add át a kebleid apunak. – Hajol kissé előre, s köpi a szavakat. Ekkor visszanyomom, de csak a vágó eszköznek van ekkora hatalma, nem az erőmnek. Még mindig nem tudom elfogadni, hogy semmi vagyok itt a földön.
- Nincs. Életed lenni nem ez. – Mondom idegesebben. Előveszem másik kezemmel a tőrt, s mutatom neki. Rá pillant, ám csak vissza ránk, s felkacag egyet. Fogai rophattak, szájából a borzalmas szag eléri az orrom, s belefájdul annak szagába.
Összevonom a szemöldököm, s hiába nővérem pengéje az ujjain, amik enyhén meg vágták a mozgolódása közben, nekem több kell!
Bízom benne, hogy éles a penge, amit elrablóik hagyták itt, és bízzon ő is benne. Lefogott ujjaira suhintok, s el találom a kisujját. A penge ugyan bele mar mélyen, ám nem szakítja le azt róla.
- Beszélni!!!!! – Mondom, s ekkor üvölt egyet. Eldobom a másikat, s szájára tapasztom a kezem. Rá pillantok nővéremre, akinek nem tudom milyen reakciója lesz, ám tudom ő ember barátiabb nálam.
- Tetves szuka… - Lihegi.

the Oceans roar
is music to the soul

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 07, 2022 6:36 pm
See you again, sister 
Megértem Calylenia dühét és türelmetlenség, de tudom, hogy ennél jóval óvatosabbnak kell lennünk. Ha ez a pali elárulja később, hogy van még két najád Nulportban soha nem lesz esélyünk segíteni a többieknek. Oda lépek mellé, kardom a kezemben, és a fickóra pillanatok.
-Nem hiszem, hogy jelenleg túl sok választási lehetőséged lenne. Szeretné, ha levágnám az egyik testrészek… akár meg is tehetnénk, de valóban szükséges ez? Mondj el mindent, amit tudni akarunk és azon kívül…-Mutatok a sebre, amit a törött üveg okozott neki.
-Nem lesz más sérüléses.-Tudom, hogy a testvérem ennél jóval többet akar, de nem mindig az erőszak a megoldás.
-Szóval megkérdezem megint. Hol vannak az elrabolt najádok, kik vitték el őket?- Kap pár másodperc haladékot, de ha most sem kezd el beszélni én is előveszem a dühösebb felem. Mivel kardomnak jelenleg már nem veszem hasznát visszateszem hüvelyébe, hogy utána a tőrömet vegyem elő. Megragadom a kezét, majd a mutató ujjahoz oda szorítom a töröm pengéjét.
-Tíz ujjad van, Tíz lehetőséged…-Ha kell rezzenéstelen arccal szabadítom meg az elsőtől.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

1149
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Feb. 02, 2022 8:31 pm

See you again, sister
Összefonom a karom. Szavait a férfinek értem ám jelentésüket nem igen tudom hova tenni. Zavart tekintettel, ám komolyan pillantottam nővéremre, majd vissza a férfire.
Caly előveszi a kardját, ami eléggé rémisztő. Jobb lenne valami kisebb tárgy nem? Az után kutatok, ám harci tudásom még egy tanoncéval sem vetekszik, így csak a gondolkodás és a talpra esettségem maradt. Tudtam, hogy ezek a valamik törnek, és vágnak, így kezembe vettem egyet és felé tartom. azt, mint valami fegyvert. Ám valamiért így nem akar vágni, és azt majd a közeli asztalnak vágom, mire kettő törik,s így az a tárgy már eléggé vágó és sebző lesz.
- Ülni! – Parancsoló a hangom ismét.
A férfi úgy is tesz, és leül kezét a levegőbe emelve, hogy védekezzen.
- És miért mondanám el, amit tudok két cafkának? – Kérdezi, és én lépek egyet előre. Nem rémül meg, így torkának szegezem ezt a valamit, ami meg is vágja, ahogyan a bőre érinti, de csak kicsit.
- Tépem ki beled! – Mondom vicsorogva. Hiába bármilyen tudásom, attól még a harcos najád énem nem tudom csillapítani. Ugyan semmi esélyem nem lenne ellene.
- Én én.. parancsot kaptam. – Nyomok egyet a vágó valami, s az még egyszer megvágja a nyakát kissé, látszik, ahogyan a vére ici picit megindul.
- Ki lenni parancs? Vágni le valamiét! – Mondom a nővéremnek, hátha sikerül pár újját vagy valamiét levágnia az éles kardjával.

the Oceans roar
is music to the soul

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1276
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol