Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

1021 Újrakezdés hava KaDiPE5
1021 Újrakezdés hava KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Deedra Gindrian, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

1021 Újrakezdés hava

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Utolsó Poszt Hétf. Május 02, 2022 12:33 pm

See you again, sister
Jól átgondolta és igaza van, ám miért kell ilyen emberbarátnak lennie.
~ Akkor ásni el, dobni vízbe. ~ Rázom a fejem, miért kell ennyire körültekintőnek lenni. Bármikor eltűnhet, majd évek múltán újra tetszeleghet az emberek szerepében. Nem ismerem a tüzet, így csak ötleteim voltak, hiszen ő régebb óta van a szárazföldön.
~ Milyen szerszám? Mi az a szerszám? ~ Kérdeztem vissza, össze vont szemöldökkel. Hiszek neki, és eleget teszek a kérésének. Az emberi lét óvatossá tett, vagy mindig ilyen volt és jómagam soha nem láttam ezen oldalát?
~ Legyen úgy. ~ Jelelem neki, s remélem megnyugszik. Akkor is halált érdemelt az az ember.
Még nem léptem az ajtóhoz, hiszen láttam a tétovázását, majd kérdő pillantást vetettem rá, amikor azt jeleli, hogy az arcunk elfeledésére elegendő lesz.
~ Nos? ~ Kérdezem, jelellek.
Bízom benne, hogy most a hangunkat használhatjuk, és követ is hiszen együtt valóban erősebbek vagyunk. Nem tudom mennyire fog ez működni, hiszen énekünkkel képesek vagyunk egy vagy több személyben bizonyos érzéseket kelteni; legyen az vágy, végtelen nyugalom, szeretet vagy elkeseredettség. Így hogyan felednének el minket? Oly szerelmesek lesznek? Oly mérgesek?
« taggeld;  @Calypso  •  Zene; ide • credit; »

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

❖ Történetem : ❖ Ulron :
1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

1021 Újrakezdés hava Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 25, 2022 10:45 pm
See you again, sister 
• Zene: LINK • SZÓSZÁM: IDE
A „szavai” cseppet sem nyugtatnak meg. Nem sajnálom a fickót, sőt biztosan hasonló sorsa lett volna később is, de továbbra is úgy gondolom, hogy az időzítés nagyon is rossz. Figyelem a jelelését, de nem tudok vele egyetérteni. Én régebb óta vagyok már itt a szárazföldöm. Sok mindent tapasztaltam már. Nem állítom le őt. Figyelek rá, de a végén csak megrázom a fejem. Nagyon nem tartom jó ötletnek azt, amit kitalált. Igen ki tudnánk vinni a testet, de a tűz…
~Nem égethetjük el Calylenia. Lehet nincsenek sokan kint az utsán, de a tüzet hamar észre veszik. Nem beszélve a szagokról. Az égő emberi hús… Már volt alkalmam megérezni az illatát. Nagyon jellegzetes és büdös.~
De persze ezt Ő honnan is tudná? Nem hibáztatom őt érte, de akkor is előbb jó lett volna, ha megbeszéli velem a terveit.
~El kell ásni, de ahhoz is kellenek szerszámok és messze kell vinni innen.~
Nem elég a jelenlévőket megbabonázni a hangukkal, de nem akarok ekkora hatalmat gyakorolni a városra. Viszont, ha nem lépünk bajba kerülhetünk. A halott fickóra pillantok, majd a testvéremre.
~Szedjük össze a cuccainkat, és menjünk. Talán az énekünk elég lesz ahhoz, hogy elfelejtsék az arcunkat.~
Talán ez a legjobb ötlet. Meg fogják találni a testet, de reményeim szerint nem fogunk nekik az eszükbe jutni.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

Great stories happen to those who can tell them

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Kedd Ápr. 12, 2022 1:55 pm

See you again, sister
Minden tettem élveztem, s tüzes tekintetemmel figyelem, ahogyan az utolsó levegő még átszeli a tüdejét, majd egy kis vér még ki csurran a szájából. Feljebb emelem a fejem egyfajta elégedett lepillantás ez. Nem volt egyszerű, emberi testem nem engedi azt, hogy akkora erőmben lehessek, ahogyan azt a víz alatt másik formában.
Najádként minden könnyebb. Ott otthon vagyok, a víz a segítőm, s az ölés nem okoz nekem nehézséget. Itt azonban mind a kard nehézsége, mind a testébe mártani a kardot fájt, s amennyiben nem lennék dühöm erejében, talán nem is ment volna.
Tudtam, hogy testvéremnek nem fog tetszeni.
~ Ne légy érzelmes nővérem. ~ Mutatom neki.
~ Nem segíthetett, elárult volna minket. Testét el kell égetni oda kinn. ~ Mondom.
~ Hasznát a hangod, használjuk együtt és észre vétlenül kijutunk, mindent megtesznek majd nekünk, és elégetjük a testet. ~ Fejezem be gondolataim.
~ Nem akarok ártani neked. Most pedig induljunk ki, és énekeljünk nővérem. Nyugalmat kell árasztanunk bennük, hogy elvigyük a testet. Remélem szárazföldön is erős vagy, ahogyan otthon. ~ Fejezem be végre a mondataim, s remélem nem szakít félbe, végig hallgat és érti azt, hogy ebben van józanész, és hiába a tetettem akkor is mindenre képesek vagyunk ketten.
Ha nem ellenkezik, akkor az ajtóhoz lépek, és remélem, egyszerre mehetünk ki rajta, majd ahogyan kimentünk, ha kimentünk bezárom magam mögött, s megfogom a kezét, ha engedi és dalolni kezdek. Remélem, csatlakozik, és nem egyedül dalolok, így nagyobb esélyünk van arra, hogy ezt a pár embert sikerüljön megnyugtatnunk, és ne akarják tudni azt, mit fogjunk tenni. Este van, így kinn már alig járkálnak.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Ápr. 10, 2022 8:35 pm
See you again, sister 
Tudom, hogy Calylenia nem bírja az embereket, sőt talán a gyűlöli szótis bátran használhatnám. Én sem voltam odáig értük, de nem undorodtam tőlük és most, hogy egyre jobban megismertem őket... Vannak még mindig szémomrafurcsa szokásaik, de érdekesek is. Sokat tanultam tőlük. De ez nem jelenti azt, hogy nem a család az első. Sosemfelejtem el, hogy ki vagyok és honnan származom. De néha muszáj félre tenni a haragunkat, utálatunkat a célunk eléréséhez. Ezt kellene Calyleniának is tenni. Érzehetően próbálja visszafogni magát, de sajnos nem megy még neki olyanjól, bár tény ha ennyire sem menne akkor a fickó nagy eséllyel már halott lenne.
Csak figyelem őket. Elcsattan egy pofon és megered a nyelve. Ez most komoly? Egy pofon elég volt neki? Idióta egy fickó.
Viszont, ami az után következik... Meglepettség és értetlenség ül ki az arcomra, ahogy nézem a férfit, kinek a testéből kiáll a kardom, amit a testvérem szúrt belé. Viszont nem telik el sok idő és a harag uralkodik el bennem. Nem csak azért, hogy a kezemből kivette a kardot. Ehhez nem volt joga, de a fickót sem kellett volna megölnie. Vagy legalább is nem itt és nem így. Nem gondolja végig a követezményeket. Úgy viselkedik, mint egy tudatan gyerek. Minek kellek akkor én neki, ha nem fogadja el a tanácsaimat.
~Ez mégis mire volt jó? Mégis hogyan tűntessük el észrevétlenül? Ha megtalálják a hulláját tudni fogják, hogy ki csinálta. Látták, hogy velem jött el ide. Ha lebukunk, hogy mik vagyunk nem fogunk tudno segíteni a csaldunknak. Jobban át kell gondolnod a tetteid következményeit. Még segíthetett volna nekünk!~
Mutogatom neki igen hevesen, majd kihúzom a kardom az élettelen testből, hogy letakaríthassam azt. Kíváncsi vagyok mi lesz az újabb terve.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Márc. 11, 2022 8:53 pm

See you again, sister
Nem érdekelt semmi, csak az járt a fejemben, hogy meg kell találnom a családom. Tudtam, hogy nem ölhetem meg, de azt akartam, hogy érezze a fájdalmat, ami csak töredéke annak, amit én érzek. Ő csak az ujjait bánja, én visszont teljes tudatlanságban vagyok, és homály fedi a testvéreim hollétét. Ha megölöm, akkor nem fogom meg tudni, így egyenlőre nem teszem. Ám ebben a nővérem se enged, megragadja a karomat. Rá pillantok idegesen, bosszúra éhezbe.
Segíti is a szerencsétlent.
A férfi elveszi amit Caly adott neki, majd magához szorítja, s zihálva figyel minket. Talán még egy kis könnycsepp is megjelent a bal szeme sarkában.
- Lenni kedves, nem lenni nekem idő erre. – Rázom a fejem, s préselem ki a kevés szót, amit tudok.
Keresztbe fonom a kezem, s várok. Azért teszem ezt, hogy ne öljem meg oly hamar a férfit.
- Én..Én.. – Dadog.
- Ha nem ti öltök meg rühes szukák, akkor majd más fog. – Köp egyet. És ekkor felpofozom. Ami igen is fájt. Nem vagyok, oylan erős, mint a tengerben. Nem mutatom ki a fájdalmam, amit a lüktető kezem okoz.
- Istenekre! – Ordít fel. Emelem újra a vörösen izzó tenyerem, de ekkor.
- Jól van..- Mondja, majd leteszem, és újra összefonom.
- Aziladort keressétek, El' Aloraban van. – Rá pillantok Calyra.
- Köszönni neked. – Mondom, és gondolkodás nélkül sikerül el vennem Caly kardját, amit azonnal szúrok bele. Hihetetlen ehhez is mennyi erőm kellett, és csak a haragom segített mindezekben.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Csüt. Márc. 03, 2022 8:50 pm
See you again, sister 
A fickó nem túl segítőkész, nem igazán ijeszti meg a kardom, vagy a nyakához szegezett üveg. Egy nagyot sóhajtok. Rohadtul nem akarok itt vérengzést csinálni. Örültem volna neki, ha ezt jóval békésebben tudjuk megoldani.
Milyen idióta ember az, aki ilyen túlerővel szemben is inkább megmakacsolja magát? Figyelem Calyleniát, aki egyre idegesebbé válik. Megértem őt, nagyon is, hisz nem csak az ő családjáról van szó.
Viszont, amit tesz nagyon is meglep. Hátra pattanok, ahogy elvágja a fickó ujját, amiből ömleni kezd a vér. A francba már. Így fog minket lebuktatni.
Megragadom a karját, majd szúrós pillantást vetek rá és megrázom a fejem. Nem szabad, hogy elveszítse a fejét, mert akkor semmire nem jutunk. A holmimhoz sétálva előveszek egy rongyot és a férfinak adom azt. Nem kellene mindent összevéreznie.
-Nem kellene tovább játszanod a kemény férfit. Amint látod nem viccelünk és ha nem szeretnéd elveszíteni az összes ujjad jobban járt, ha elmondod, amit tudni akarunk.-A hangom továbbra is kemény. Cseppet sem sajnálom őt, azt hogy levágta az egyik ujját… Csak azt nem akarom, hogy Caly dühe annyira eluralkodjon neki, hogy végül az életét is kioltja. Van egy nyomunk, nem szabad veszni hagyni. Talán végre észhez tér és válaszol nekünk.
-Minél előbb elmondod, amit kell annál előbb mehetsz tovább vedelni a sört. Ha akarod még egy örömlányt is fizetek neked.-Utolsó próbálkozásom arra, hogy megpuhítsam őt, bár eszem ágában sincs megtenni neki azt. Ha ezek után elengedjük az lesz az első dolga, hogy keres még pár fickót, hogy lerendezzen minket.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Feb. 16, 2022 4:17 pm

See you again, sister
Ideges tekintettel figyeltem a férfit, szinte pislogni is elfelejtettem. Olyan más ez az emberi test. Majdnem minden magától van, ám képes vagyok megfeledkezni azokról is. Akkor pislogtam csak már, amikor a szemem égni kezdett.
Jobban beszél nálam, így természetese az, hogy szót kér.
- Öröm vágni le te dolgod. – Mondom vicsorogva.
- Ha fizetsz, az jobb lenne. Vagy vetkezz le és add át a kebleid apunak. – Hajol kissé előre, s köpi a szavakat. Ekkor visszanyomom, de csak a vágó eszköznek van ekkora hatalma, nem az erőmnek. Még mindig nem tudom elfogadni, hogy semmi vagyok itt a földön.
- Nincs. Életed lenni nem ez. – Mondom idegesebben. Előveszem másik kezemmel a tőrt, s mutatom neki. Rá pillant, ám csak vissza ránk, s felkacag egyet. Fogai rophattak, szájából a borzalmas szag eléri az orrom, s belefájdul annak szagába.
Összevonom a szemöldököm, s hiába nővérem pengéje az ujjain, amik enyhén meg vágták a mozgolódása közben, nekem több kell!
Bízom benne, hogy éles a penge, amit elrablóik hagyták itt, és bízzon ő is benne. Lefogott ujjaira suhintok, s el találom a kisujját. A penge ugyan bele mar mélyen, ám nem szakítja le azt róla.
- Beszélni!!!!! – Mondom, s ekkor üvölt egyet. Eldobom a másikat, s szájára tapasztom a kezem. Rá pillantok nővéremre, akinek nem tudom milyen reakciója lesz, ám tudom ő ember barátiabb nálam.
- Tetves szuka… - Lihegi.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Hétf. Feb. 07, 2022 6:36 pm
See you again, sister 
Megértem Calylenia dühét és türelmetlenség, de tudom, hogy ennél jóval óvatosabbnak kell lennünk. Ha ez a pali elárulja később, hogy van még két najád Nulportban soha nem lesz esélyünk segíteni a többieknek. Oda lépek mellé, kardom a kezemben, és a fickóra pillanatok.
-Nem hiszem, hogy jelenleg túl sok választási lehetőséged lenne. Szeretné, ha levágnám az egyik testrészek… akár meg is tehetnénk, de valóban szükséges ez? Mondj el mindent, amit tudni akarunk és azon kívül…-Mutatok a sebre, amit a törött üveg okozott neki.
-Nem lesz más sérüléses.-Tudom, hogy a testvérem ennél jóval többet akar, de nem mindig az erőszak a megoldás.
-Szóval megkérdezem megint. Hol vannak az elrabolt najádok, kik vitték el őket?- Kap pár másodperc haladékot, de ha most sem kezd el beszélni én is előveszem a dühösebb felem. Mivel kardomnak jelenleg már nem veszem hasznát visszateszem hüvelyébe, hogy utána a tőrömet vegyem elő. Megragadom a kezét, majd a mutató ujjahoz oda szorítom a töröm pengéjét.
-Tíz ujjad van, Tíz lehetőséged…-Ha kell rezzenéstelen arccal szabadítom meg az elsőtől.

Calylenia Kedvelte

Vándor vagyok
Calypso

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Feb. 02, 2022 8:31 pm

See you again, sister
Összefonom a karom. Szavait a férfinek értem ám jelentésüket nem igen tudom hova tenni. Zavart tekintettel, ám komolyan pillantottam nővéremre, majd vissza a férfire.
Caly előveszi a kardját, ami eléggé rémisztő. Jobb lenne valami kisebb tárgy nem? Az után kutatok, ám harci tudásom még egy tanoncéval sem vetekszik, így csak a gondolkodás és a talpra esettségem maradt. Tudtam, hogy ezek a valamik törnek, és vágnak, így kezembe vettem egyet és felé tartom. azt, mint valami fegyvert. Ám valamiért így nem akar vágni, és azt majd a közeli asztalnak vágom, mire kettő törik,s így az a tárgy már eléggé vágó és sebző lesz.
- Ülni! – Parancsoló a hangom ismét.
A férfi úgy is tesz, és leül kezét a levegőbe emelve, hogy védekezzen.
- És miért mondanám el, amit tudok két cafkának? – Kérdezi, és én lépek egyet előre. Nem rémül meg, így torkának szegezem ezt a valamit, ami meg is vágja, ahogyan a bőre érinti, de csak kicsit.
- Tépem ki beled! – Mondom vicsorogva. Hiába bármilyen tudásom, attól még a harcos najád énem nem tudom csillapítani. Ugyan semmi esélyem nem lenne ellene.
- Én én.. parancsot kaptam. – Nyomok egyet a vágó valami, s az még egyszer megvágja a nyakát kissé, látszik, ahogyan a vére ici picit megindul.
- Ki lenni parancs? Vágni le valamiét! – Mondom a nővéremnek, hátha sikerül pár újját vagy valamiét levágnia az éles kardjával.

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Jan. 30, 2022 7:54 pm
See you again, sister 
Sikerült annyira kiismernem az embereket, hogy tudjam mikor sok ital folyik le a torkukon nem túl óvatosak és könnyen belépnek a csapdába. Ezért sem olyan nagy munka Calylenia által keresett férfit meggyőzni arról, hogy jöjjön velem a szobába. Mondjuk őszintén szólva nem tudom, hogy mit is vár tőlem, de nagyon mosolyog a fickó mikor elindulunk vissza Calyleniához.
Ahogy belépek a szobába a fickó mögött bezárom magunkra az ajtót.
-Oh hát ő meg ki? Még sose voltam egyszerre kettővel, de nagyon is tetszik nekem.-Nyalja meg a szája szélét miközben le sem veszi a tekintetét testvéremről, amit én ki is használok. Az ágyhoz sétálok és elő is veszem kardomat, mögé lépek, majd vállát megkocogtatom a kard pengéével, így mikor megfordul azt a nyakhoz tartom, éppen hozzáérve a bőréhez.
-Hallottad. Fogalj helyet.-Biccentek az ágy felé. Ő viszont engedelmeskedik is nekem.
-Felteszünk pár kérdést és ajánlom neked, hogy őszintén válaszolj.-Mondom neki kemény, határozott hangon majd testvéremre pillantok.
-Úgy hallottam páran elfogtak najádokat… A tenger gyermekeit. Mit tudsz róluk? Hol vannak? Ki tartja őket fogva?-Nézek vissza a fickóra. Ha egy picit is megmozdul a kardom hegye kissé felsérti bőrét.
Vándor vagyok
Calypso

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Vas. Jan. 23, 2022 7:37 pm

See you again, sister
Olyan volt ő nekem, mint egy védelmező. Annak idején megmentett engem, és segített felépülésben is. Elvitt a gyógyítóhoz, és segített nekem mindenben.
Kissé össze volt talán zavarodva a húga miatt. Lehet, azonban csak én gondolom ezt így, ám megértem. Hiába nem vagyunk egymás vérszerinti testvérei, nekünk az egész raj egy igazi család.
Figyelem, ahogyan sebesen jelel. Még nem felejtette el az anyanyelvét, és értettem. Hiszen a Tusak nem volt előttem ismeretlen, tudom azt, milyen amikor ilyen italt isznak.
~ Ám legyen. ~ Egyezek bele. Tudom, nem vagyok harcos, és soha nem is leszek, azonban érzem magamban az erőt.
Visszagondoltam mit is tudok a férfiról, s magam elé bámulok, amikor is hirtelen beugrik a gondolat.
~ Van egy szimbólum egy rózsa a ball mellén. ~ Próbálom elmagyarázni. Valamiféle ékszerként mondták el nekem, ám nem tudom, mi lehet az. Azt mondták, hogy rá csíptette a ruhájára.
~ Egy zsoldos. ~ Mutatom a szót, remélem, jól értelmezem.

nem sokkal később érkezik meg a férfi a Calypso oldalán. Vajon hogyan érte el, hogy vele menjen. Nekem ez túl könnyen ment. Talán a férfi ennyire ostoba, vagy Caly használta a hangját olyan keményen? Ott volt a mellé az említett rózsa, ami valóban egy ékszer volt. Láttam már ékszert, mi is gyakran kereskedünk a gyöngyökkel, amiket felhasználnak.
- Ül le! – Mondom a közös nyelven most már, s remélem Calypso letudja ültetni, és lefogni. Ha nem akkor a hangunkat kell használnunk.  

the Oceans roar
is music to the soul
Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Szer. Jan. 19, 2022 5:21 pm
See you again, sister 
Érzem rajta, hogy nem ért engem. Cseppet sem haragszom rá, csak sokkal több tapasztalatom van a szárazföldiekkel, mint neki. Az meg cseppet sem jó hír, hogy egyre több najád tűnik el. Azt hittük végre békében élhetünk, hogy elfelejtettek minket, de a jelek szerint még mindig van mitől tartanunk és még mindig vannak olyanok, kik utánunk vadásznak. A királynőt sem értem, hogy miért hagyja mind ezt, miért nem dolgozik azon, hogy megmentse a családját, a fajtársait, azokat, akik megbíztak benne.
~Olyan italt isznak ők, ami elveszi a józan eszüket. Ilyenkor nem tudnak normálisan válaszolni, kommunikálni… De ha nem hiszel nekem hát legyen. Ide csalom őt, de akkor te maradj itt!~
Segíteni akarok neki, hisz ahogy mondta az én családomról is van szó. Lehet, hogy Ariadné áll legközelebb szívemhez, de minden najád elvesztése iszonyatos fájdalommal jár nekünk.
~Hogy néz ki a férfi?~
Ha el tudja mondani végig hallgatom őt, de ha nem akkor hagyom, hogy visszajöjjön velem az ünneplők közé, de amint rémutat az illetőre már vissza is küldöm a szobába. Várjon meg minket odabent.
Egy mosollyal arcomon sétálok oda a kiszemelthez, majd ülök le mellé kicsit megérintve őt. Szerencsére azonnal felkeltem az érdeklődését és nem sokkal később már mellette haladva sétálunk vissza együtt a szobába, ahol testvérem reményeim szerint vár ránk.
Vándor vagyok
Calypso

965
❖ Tartózkodási hely :
Bárhol
❖ Szintem :
Kezdő (Fegyverforgatás)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés: