Tulveron Krónikái
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Men echenim
sí derthiel ne chaered hen nu 'aladhath

Druida part - Page 4 KaDiPE5
Druida part - Page 4 KaDiPE5
  • Bárdjai
Lelkes firkászok
Folrandír Ceilteach
61 Hozzászólások - 24%
Ezaras Azildor
37 Hozzászólások - 14%
Arnav
33 Hozzászólások - 13%
Krónikás
28 Hozzászólások - 11%
Deedra Gindrian
22 Hozzászólások - 8%
Aldrich Cornwell
20 Hozzászólások - 8%
Rhysand Earhgaze
20 Hozzászólások - 8%
Veleris
15 Hozzászólások - 6%
Reinaakviin
13 Hozzászólások - 5%
Calylenia
10 Hozzászólások - 4%
A próba
Bátor kalandorok figyelem!
Gailoth havi Hőseink
Jutalmuk 15 ulron
●●●●●●●●●●●●
Aktuális kétheti kihívás
Töltsd ki a karaktere(i)ddel a Tükröm, tükröm kérdéssort!
Üdvöznk
dicső lovag szép a ruhád, szép a lovad
Neved:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üdvözlünk Tulveron mágiával átszőtt világában!
Oldalunk középkori körülmények között játszódik, és ötvöződnek benne számtalan fantasy mű elemei.
Regisztráció előtt kérünk, mindenképpen olvasd el a Törvénykönyvünket és Világleírásunkat, melyek az oldalon való könnyebb kiigazodást szolgálják, illetőleg az alapok megismerését.
Oldalunk 2021.01.08-án nyitotta meg kapuit a nagyérdemű előtt.
Várunk sok szeretettel egy igazán nagy kalandra!
ChatBox
Üzenj nekünk

Friss Krónikák
Ahol még nem száradt meg a tinta
Today at 12:49 pm
• Asszociáció

Yesterday at 12:52 pm
• Szólánc

Bátor kalandorok
Oldalon settenkedő sötét árnyak

Arnav, Deedra Gindrian, Ezaras Azildor, Folrandír Ceilteach

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (70 fő) Pént. Jan. 08, 2021 6:26 pm-kor volt itt.
Isilmë kegyeltjei
Fajok, nemek aránya
Faj
Férfi
Elf
1
3
Ember
9
7
Ork
0
0
Törpe
0
1
Najád
2
1
Vivern
2
5
Keverék
2
1
Kalendárium
oldalunk időszámítása

Druida part

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Utolsó Poszt Vas. Dec. 05, 2021 2:20 pm
Me, the girl and the wizard
~ Arra nem, de a hálópapucsodban nem vagyok biztos. ~ nyávogok neki vissza még mielőtt szemrevételezném a lányt. ~ Normális? Kedvesem, egyelőre, ez csak a te esetedben kérdőjelezhető meg. ~ pillantok fel a nőre, láthatólag is tüntetőleg. Pár perccel később már könnyed rongydarabként emelkedek el a talajtól.  Néha kezdek erre a két lábúra úgy tekinteni, mint a legtöbb jó dolog elrontójára. Nem hagy enni, nem hagy aludni s nem hagy ismerkedni. ~ Büdös. De ne aggódj, a te szagod áthatóbb.~ fordítom fejem Azildor felé, még mielőtt kényelmi pozíciót keresve kezdek fészkelődni a kezében. Behajlítva lábaimat húzom magam alá, s mint, aki jól végezte dolgát, már félálomba is szenderegtem, mire magunk mögött hagytuk rezidenciánkat.

Míg ismerős környezeten haladunk élvezem a királynak járó hátason való ringatózást. Eltekintve azoktól az esetektől mikor a nyakam centiket nyúlik és esik vissza, mikor éppen mélyebbre lép. Nem tetszésemet, halk morgolódással fejezem ki, bár annyira nem háborít fel a dolog, hogy saját lábaimon folytassam az utam. Jó itt nekem a melegben. A technikáján pedig még csiszolunk. Holnap, vagy azután… Ahogy a hűvös szél egyre inkább átszökik a karokon és borzolni kezdik szőröm, annál kisebbre zsugorodom, orromat is betakarva hosszú farkammal Wink . De míg így is új illatok kúsznak orromba, friss és tiszta illatok. Sós levegőbe vegyülő gyanta, a nedves föld s sziklák aromája. Hallom, amint messzebb egy mókus gyors mancsokkal kapaszkodik fel a fenyő oldalán, miként hívja párját egy madár. Újra s újra szimatolok bele a levegőbe, fülemet hegyezve, míg végül kíváncsiságom győzedelmeskedik felettem. Két tappancsomat mesterem karjára helyezve nyújtózkodom, s veszem szemügyre a tájat. Olykor pedig a szőkeséget, mikor is akar minket megörvendeztetni egy lábujjhegyen végzett gyorsforgással. Csalódnom kell, helyette inkább a figyelmével tüntet ki, kissé frusztráltá tesz, ez az érdeklődés irántam. ~ Áldozat? Áhh… Nincs ellenemre, ha áldoztok a tiszteletemre. ~ feszítek továbbra is, mint egy oroszlán, elismerésem fejezem ki az ötletük iránt. ~  Pff… hozzám nincs hasonlatosabb. Most figyelj jól, mert csak egyszer mondom el. Ez így a természetes, a mancsaim puhák, s ez a durva környezet kikezdi, a finom párnákat. Nézd máris van egy kis bőrkeményedésem...~ - nézek mélyen a szemébe, ahogy a talpam nyalogatásába kezdek.

Ahronit Kedvelte

Varázsló vagyok
Rhysand Earhgaze

Láttam egy flamingót, amelyik egyéni álláspontot képviselt: két lábon állt

❖ Történetem : ❖ Ulron :
763
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Tanonc (Elementáris mágia); Kezdő (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Druida part - Page 4 Empty
Vissza az elejére Go down
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 04, 2021 3:29 pm

Wizard of my answers
Lábaim még néha-néha nem engedik azt, amit az eszem akar. Így lassabban, és megfontoltabban kell haladnom, hiszen nem szeretnék elesni. Meg kell erősödnöm, és a lábaimnak is. Hosszú csend ül kettőnkre, és engem jobban leköt az is, hogy figyeljek a lábam elé, illetve megfigyeljem a természetet is. Valóban hűvösebbnek éreztem az időt, de nem annyira, hogy azt mondhassam, már fázom. Lekötötte az is a figyelmem továbbá, ahogyan hordozza magával a macskát.
Jaj egy újabb megingás, igyekszem kapaszkodni, ha tudok vagy megállok, ha nem. A mester tudja az utat, de bizonyosan én is csak eltalálnék az otthonomba, a vízbe. Rá pillantok a hosszú csend után.
- Tanulok, volt mester, aki tanít engemet. – Mondom.
- Nem volt eddig sok sikerem, tanulni mellette keverést. Fiatal vagyok még, van időm. –Vonok vállat, amit már jól megtanultam.
- Úgy értetni! – Értettem meg a következő mondatával, amire gondolt.
- Igen, nálunk is. Szellemek, lenni hasonló. – Nézek rá. Rá nézek a macskára.
- Nem tudni menni? Fenn még ment. – Vonom össze a szemem, és érdeklődve pillantok rá, érdekes az is, mint meg nem tesznek állatért. Nekem delfin volt barátom, és nem tőlem függöt, mint ez a jószág.
« taggeld; @Ezaras Azildor ,  @Rhysand Earhgaze  • credit; »

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

the Oceans roar
is music to the soul

Veleris and Ezaras Azildor Kedvelték

Sámán vagyok
Calylenia

Let the sea set you free

1137
❖ Tartózkodási hely :
♒︎ Bárhol
❖ Keresem : ❖ Szintem :
Tanonc (Alkímia)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Dec. 03, 2021 5:37 pm
The order of the Sea

« @Calylenia, @Rhysand Earhgaze •  Zene; Azuremyst Isle • credit; »
Habár nem tagadom, a meredek lépcsősorokon és földutakon lefelé vezető sétánk cseppet sem nevezhető könnyednek, mégis van valami egészen különleges és lélegzetelállító abban, ahogy a hegyek csúcsait körülölelő ködfátyolból alásüllyedve rápillantást nyerhetünk a sziget örökzöldekkel tarkított világára. Kisvártatva a végtelenbe nyúló, magasztos víztömeg is elénk tárul, noha mindennek az ára az éltető napsugarak elapadása. Odafent rekednek, alig-alig szűrődve csupán át a felhőtengeren.
Mélyet szippantva a nyirkos, hűvös levegőből, ami mostanra alaposan megcsípte az arcomat, kicsit szorosabbra egyengetem az ölelésemet a cirmosom valója körött. Jól esik a melege, és bizton veszem, neki sem válik ellenére az enyém. Tekintetemmel mégsem őt vagy a mellettem igyekvő leányt méltatom a haladásunk közben, hanem a jól ismert csapás után kutatok, melyen letérve percek kérdése lesz mindösszesen a célunkhoz való elérkezésünk.
- Nem kérdeztem eddig, ám kíváncsivá tett, hogyan működött odalent a képességed. Bizonyára gyakoroltál néha – szólalok meg kisvártatva, megtörve a hosszú ideje beállt csendet. - Idefent a hozzád hasonlóak, ha a szellemek kegyét keresik, gyakran áldozatot mutatnak be érte – teszem hozzá a könyvemből nem is olyan régen elsajátított információt, hátha jobban megérti, mire irányul az érdeklődésem. Nem ártana tudni előre, neki mire van szüksége az úgynevezett jóslásához, az engem érő meglepetések ugyanis ritkán tartoznak a kedvenceim közé.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

In a dream,
I was standing someplace high up, a tower, or a mountain. The whole world was in darkness. Then came the flash of light just on the horizon within the clouds that marked the border between worlds.
˙˙˙

Varázsló vagyok
Ezaras Azildor

There is a crack in everything. That's how the light gets in.

756
❖ Tartózkodási hely :
El' Alora
❖ Szintem :
Haladó (Fénymágia, Független varázslatok)

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet:

Utolsó Poszt Pént. Dec. 03, 2021 3:07 pm

A Fehér-szigetet nem szegélyezi mindenütt hosszan elterülő homokos, kavicsos partszakasz, egyes részein kisebb öblök vezetnek a terület belseje felé, ahol a bokrok, egyéb növények hamarost képviseltetik magukat. Éppen ilyen a Druida part is, mely nevét a természet imádatát szolgáló, ősi időkre nyúló kőemelvényekről kapta. Mostanra ritkán látogatott vidék.
Tulveron főkrónikása
Krónikás

Great stories happen to those who can tell them

❖ Ulron :
2426
❖ Tartózkodási hely :
Tulveron

Teljes feljegyzés
Karakter bejegyzés:
Felszerelés:
Mesélői jegyzet: